Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Cenne zwycięstwo kadetów w meczu na szczycie z Metrem Warszawa

Drużyna kadetów wygrała wyjazdowy mecz w I lidze mazowieckiej na Ursynowie z KS Metro. Siatkarze trenera Marcina Jackowicza zagrali dobrze pierwsze dwa sety, potem spadła koncentracja, kilka błędów własnych i Metro wygrało kolejne dwie partie. W decydującym secie obydwa zespoły pokazały sporo walki i ciekawych akcji, a nasza drużyna udowodniła swoją wyższość wygrywając 3:2.

Mecz podsumował zawodnik MOS Wola Hubert Grzymała: "Przez większość 1 seta Metro utrzymywało przewagę do momentu wyniku 20:23 dla Metra dobrą grą i walką o każdy punkt udało nam się odrobić straty i wygrać 25:23. W 2 secie od początku graliśmy bardzo dobrze i skutecznie , utrzymaliśmy przewagę do samego końca. 3 set był wyrównany aż do końcówki gdzie rywale dobrze zagrywali co ostatecznie skutkowało naszą przegraną. W 4 secie rywale z Metra po wygranym poprzednim secie nakręcili się i tego seta również wygrali. W tie breaku szliśmy łeb w łeb, dzięki walce do końca i zachowaniu zimnej krwi w końcówce, ostatecznie wygraliśmy. Mecz ogólnie stał na wysokim poziomie, cieszymy się bardzo z wygranej."

KS Metro I Warszawa - MOS Wola I Warszawa 2:3 (23:25, 16:25, 25:21, 25:18, 19:21)

Skład MOS Wola: Baran(kapitan), D. Banasiak. H. Grzymała, O. Joszczuk, A. Flisikowski, D. Opałka, Bożejewicz D. (libero) oraz A. Rudnicki, A. Ryczywolski, B. Witak, Bożejewicz M.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry