Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dobre widowisko w hali MOS Wola mimo przegranego meczu pierwszego zespołu juniorów

Dzisiejsze spotkanie mogło się podobać licznie zgromadzonej publiczności w dużej mierze ze względu na mocną grę w polu serwisowym obu drużyn. Ostatecznie triumfowali zawodnicy Metra w czterech setach.

Nasi zawodnicy co prawda przegrali mecz na własnym parkiecie z pierwszą drużyną Metra (1:3), ale w każdym secie Wolscy siatkarze zostawili po sobie dobre wrażenie. Gdyby lepsze wybory w końcówkach i trochę więcej szczęścia po naszej stronie, to zawodnicy prowadzeni przez trenera Tomasza Kellera mogli powalczyć o znacznie korzystniejszy rezultat.

Mecz w kilku zdaniach podsumowali nasi zawodnicy:

  • rozgrywający Eryk Winkler: "Niestety mało brakowało, tak w skrócie można podsumować dzisiejsze spotkanie. Spodziewaliśmy się, że będzie walka od pierwszej piłki. Początek nie poszedł po naszej myśli, lecz potrafiliśmy się podnieść i walczyć do ostatnich piłek. Te ostatnie piłki jednak były bardzo często grane niedokładnie, chcieliśmy zagrać momentami „za dobrze”, brakowało dokładności, a może i ponosiły nas emocje. Nie ma co się poddawać, głowa do góry i pamiętajmy chłopaki: „Można przegrać bitwę, ale ostatecznie wygrać wojnę”. Napoleon Bonaparte
  • libero Gabriel Cieślik: "Niestety w dniu dzisiejszym doznaliśmy pierwszej porażki w tym sezonie, ulegając drużynie Metra I. Mimo zaangażowania oraz chęci wykorzystania atutu własnej hali nie udało nam się wystrzec błędów, które w ostatecznym rozrachunku okazały się kluczowe dla wyników poszczególnych setów. Warto jednak podkreślić, że jesteśmy obecnie w połowie fazy zasadniczej i w dalszym ciągu staramy się doskonalić pewne elementy, aby z właściwą formą trafić na najważniejsze momenty sezonu. Na koniec chciałbym pogratulować drużynie z Ursynowa oraz podziękować wszystkim kibicom oglądającym nasze spotkanie."

MOS Wola I Warszawa - KS Metro I Warszawa 1:3 (27:29, 23:25, 25:23, 22:25)

Skład MOS Wola: Taczała M. (kapitan), Rajchelt A., Kobyliński M., Tomal B., Duda M., Bukowski B., Szlachcikowski F., Roszkowski K., Winkler E., Ciubotaru W., Szulborski M., Cieślik G. (libero), Krzemiński K. (libero),

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry