Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Juniorzy MOS Wola II wygrywają za trzy punkty z MKS MDK Warszawa

Siatkarze z Woli pokonali na własnej hali drugi zespół MKS MDK 3:0 zgarniając trzy punkty do ligowej tabeli. Spotkanie stało na dobrym poziomie ale ostatecznie podopieczni trenera Damiana Włocha cieszą się z kolejnych trzech punktów.

Wygrany mecz podsumował przyjmujący MOS Wola Szymon Sokołowski: "Dzisiejszy mecz z MDK, pomimo ostatecznej wygranej 3:0, nie należał do najłatwiejszych. Przez pierwsze 2 sety nasza gra była nierówna. Wciąż zdarzają nam się momenty, w których tracimy koncentrację i kilka punktów pod rząd. 3 set zaczęliśmy nerwowo, ale szybko wróciliśmy do dobrej gry. Główną rolę w tej partii odegrał Dawid Walenciak, który popisał się serią asów serwisowych, pozwalając nam pewnie zamknąć to spotkanie. Jest jeszcze wiele do poprawy, ale cieszymy się z 3 punktów i już widocznych efektów ciężkiej pracy na treningach."

  • MOS Wola II Warszawa - MKS MDK II Warszawa 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)

Skład MOS Wola: Pawlak W.(kapitan), Walenciak D., Lubas M., Naczas M., Maciejewski A., Sioćko M., Chodorowski D., Drwięga M., Borkowski D., Sokołowski S., Jaglarski K., Libera D., Świderski I. (libero), Kupiec M. (libero)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry