Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

3 miejsce młodziczki III MOS WOLA w turnieju w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dużo fajnego grania w wykonaniu młodziczek w Nowym Dworze Mazowieckim na turnieju siatkarskim "Pojedynek na dynię" i 3 miejsce na podium trzeciej młodziczki UMKS MOS WOLA Warszawa. Kady z zespołów rozegrał najpierw 3 mecze w fazie grupowej a następnie w zależności od zajętego miejsca mecz o miejsce z równoległym zespołem grupy drugiej.

Siatkarki MOS WOLA trafiły do grupy 1 z LOS Nowy Dwór Maz., UKS Derby, Gwardia . Po  trzech meczach zajmujemy drugie miejsce w grupie i walczymy o III miejsce w turnieju.

MOS WOLA - UKS Derby 2:0 (25:13, 25:16)

MOS WOLA  - Gwardia Legionowo 2:0 (25:3, 25:11)

MOS WOLA - LOS NDM0-2 (22:25, 22:25)

Mecz o 3 miejsce 

MOS WOLA - Jedynka Marki 2:1 (21:25, 25:6, 15, 9)

Dziewczęta otrzymały pamiątkowe medale , pucharek , dyplomy oraz  nagrody rzeczowe. 

Komentarz trenerki: " Pokonujemy kolejne stopnie siatkarskiego abecała.  Mamy duzy potencjał personalny w zespole i musimy popracować nad poszczególnymi elemetami. Dzisiejszy turniej traktujemy jako sposób diagnozy postępów potreningowych  dziewcząt. Pracy mamy przed sobą bardzo dużo , ale radość z grania przesłania mankamenty i niedoskonałości. Jesteśmy w długim procesie nauki i tak traktujemy ten sezon. Atmosfera w zespole fantastyczna, dziewczyny wspierają się wzajemnie na boiski oraz poza nim i najważniejsze : są głodne siatkówki . Dziękuję im za radość jaką mają w czasie turnieju, Rodzicom za kibicowanie i wspieranie jako najwierniejszych fanów siatkówki MOS WOLA . .." 

Skład zespołu: Alicja Balcerska, Anika Bogucka (L), Blanka Bozio, Lusia Górecka (L), Zuzanna Lis, Liliana Majewska , Basia Markowska, Karolina Michalska  (K), Kasia Michorowska,  Oliwia Mielnicka, Kasia Nguyen, Alina Połojańska, Aleksandra Radzik, Karolina Sidorenko (L), Nikola wysocka. 

Trener: Małgorzata Dzido

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry