Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwszy turniej naszych najmłodszych zawodników z roczników 2013/2014!

W sobotę (7.10) zawodnicy prowadzeni przez trenera Michała Kisłowa z naszej najmłodszej grupy - Mini 2, wzięli udział w turnieju towarzyskim organizowanym przez klub GKS Volley Radziejowice.

Turniej "dwójek" chłopców zgromadził 16 zespołów, z czego 3 z naszego klubu. Dla większości naszych zawodników był to pierwszy turniej w ich siatkarskiej przygodzie, więc stresu i emocji nie brakowało. Mimo to nasi młodzi adepci siatkówki pokazali się świetnie i uplasowali się kolejno:

  • 2 miejsce - MOS Wola I - Kajetan Walicki i Michał Gasparski - świetny turniej w wykonaniu chłopców, 9 wygranych z rzędu i finał przegrany po emocjonującej walce na przewagi z zespołem z Mińska Mazowieckiego.
  • 6 miejsce - MOS Wola II - Kacper Michalski i Maciej Wyrwicki -chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, w ćwierćfinale przegrali na przewagi po zaciętej walce z zespołem z Lesznowoli. Warto zaznaczyć, że Maciek treningi siatkówki w naszym klubie rozpoczął miesiąc temu.
  • 12 miejsce - MOS Wola III - Bartek Majkrzak i Jeremy Zdrojewski - debiutancka para, która niedawno rozpoczęła przygodę z siatkówką. Sporo stresu i nerwów, ale chłopcy mimo to dali z siebie wszystko i pokazali się z dobrej strony, brawo!

Wielkie brawa i gratulacje dla całej MOSowskiej ekipy!  Dziękujemy GKS Volley Radziejowice za zaproszenie na turniej

Przypominamy również, że grupa Mini 2 dla roczników 2013 i 2014 cały czas rośnie w siłę i poza chłopcami, którzy wystąpili w turnieju jest jeszcze wielu zawodników, którzy ciężko pracują na treningach i czekają na swoją szansę. Wśród nich możesz się znaleźć również Ty! Grupa trenera Michała Kisłowa cały czas prowadzi nabór, więc serdecznie zapraszamy!

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry