Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończył się VII Turniej o Puchar Burmistrza Woli.

3 dni rywalizacji z udziałem 15 zespołów w 3 kategoriach wyłonił drużyny na medal. Najlepszą drużyną okazała się KNAUS Litwa , która zajęła I miejsce w kat. kadetka i młodsza młodziczka . Turniej I ligi młodziczek Mazowsza wygrał nasz zespół UMKS WAN MOS WOLA Warszawa . Nagradzanie medalami i pucharami dawkowaliśmy sobie tym razem stopniowo.

W południe zakończyła się I tura turnieju , w której wyłoniliśmy klasyfikację w kat. kadetka i młodsza młodziczka. Podsumowania dokonała Pani Burmistrz dzielnicy Wola - Grażyna Orzechowska Mikulska ,która podkreśliła ogromną rolę naszego sportowego ośrodka dla budowania wizerunku miasta Warszawy i Dzielnicy Wola.  Towarzyszył jej Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 6  - Paweł Wasilewski, który współtworzy warunki do doskonalenia sportowego dzieci i młodzieży. Goście wręczali zwycięskie puchary , indywidualne statuetki oraz medale. Pan Janusz Patriak oczywiście podkreślił   obecność gwazd sportu , które możemy odszukać w fotorelacji turnieju, a które uczestniczyły w turnieju prowadząc dzisiaj swoje drużyny siatkarskie. 

Klasyfikacja końcowa kat. kadetka: 
I msc     KNAUS Litwa
II msc    UMKS WAN MOS WOLA Warszawa 
III msc   UKS KSG Atena Warszawa 
IV msc    UMKS WAN MOS WOLA 2 Warszawa
V msc     Druskienniki Litwa
 
Klasyfikacja końcowa kat. młodziczki młodszej: 
I msc     KNAUS 2 Litwa
II msc    UMKS WAN MOS WOLA 3 Warszawa
III msc   MOSTYS 'KA Lwów
 
W II turze turnieju poznaliśmy klasyfikację młodziczek I ligi Mazowsza. 
I msc   UMKS  WAN MOS WOLA Warszawa I
II msc LOS Nowy Dwór Mazowiecki
III msc MUKS Krótka Mysiadło 
IV msc  MUKS Krótka Mysiadło I
V msc  MUKS Sparta Warszawa I
VI msc UKS Lesznowola 1
 
Podsumowania dokonał Burmistrz dzielnicy Wola - Pan Krzysztof Strzałkowski -  podkreślając  bardzo ważną współpracę naszego ośrodka sportowego z urzędem dzielnicy Wola. To dzięki wsparciu między innymi finansowym możemy szkolić pod względem sportowym naszą młodzież i dzieci w wielu placówkach oświatowych, ale również w czasie ferii zimowych i letnich, w czasie których organizowane są dotowane przez dzielnicę Wola obozy sportowe . Współpraca obu środowisk niesie swoje pozytywne skutki. To właśnie za kadencji Burmistrza nasz Klub UMKS MOS WOLA zdobył 14 medali Mistrzostw Polski z 43 jakie wywalczyliśmy na przestrzeni historii naszego ośrodka sportowego. 
W uroczystości podsumowania uczestniczył również: 
Pan Marek Andruk - z-ca dyrektora OSiR
Pan Artur Rola - wspaniały głos komentatorski , który uświetnia imprezy sportowe , kierownik hali
Pan Paweł Wasilewski - dyrektor MOS nr 6, który podziękował głownemu organizatorowi turnieju trenerowi - Januszowi Patriakowi . 
 
Podziękowania oczywiście kierujemy w stronę wszystkich zaangażowanych w powodzenie tej sportowej imprezy: trenerów, organizatorów, opiece medycznej i Rodzicom, którzy jak zawsze wspierali , pomagali w logistyce związanej z turnejem. 
 VII Turniej piłki siatkowej przechodzi do historii.
Dziękujemy i do zobaczenia  za rok!
 
 
Projekt współfinansuje m.st. Warszawa - Dzielnica Wola.
 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry