Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szybkie zwycięstwo pierwszego zespołu kadetów z Akademią Wójtowicza

Zawodnicy trenera Marcina Jackowicza na własnym parkiecie odnieśli zdecydowane zwycięstwo nad zespołem ASTW.

Mecz w całości przebiegał pod dyktando naszych zawodników. Wolscy siatkarze dobrze rozpoczynali sety, przejmując inicjatywę w grze. Pierwsze akcje należały do naszych zawodników, którzy pewnie punktowali rywali, gromadząc na swoim koncie kolejne "oczka". Wypracowaną przewagę kadeci Mosu doprowadzali do końca zamykając spotkanie w trzech partiach.

Mecz podsumował zawodnik MOS Wola Mateusz Bożejewicz: "Do meczu z ASTW podchodziliśmy w roli faworytów. Pierwszego seta dzięki dobrej serii w zagrywce, naszego środkowego rozpoczęliśmy od prowadzenia 7:0. W dalszej fazie seta dzięki dobrej grze powiększaliśmy przewagę dokładając kolejne punkty. Pozwoliło nam to zakończyć seta wynikiem 25:10. W drugiej partii po naszej stronie pojawiło się trochę błędów i nie dokładności a przeciwnik dołożył kilka punktowych bloków. Mimo to w połowie seta udało nam się zrobić wystarczająca przewagę którą trzymaliśmy do końca. W 3 secie od początku narzuciliśmy swoją dobrą grę która pozwoliła nam bez większych problemów, zakończyć mecz 3:0. Trener w całym meczu robił bardzo dużo zmian. Żeby każdy mógł poczuć boisko i być gotowym na nadchodzące mecze ligowe."

MOS Wola I Warszawa - Akademia Wójtowicza 3:0 (25:10, 25:20, 25:14)

Skład MOS Wola: Baran (kapitan), Banasiak, Grzymała, Powichrowski, Joszczuk, Flisikowski, Ryczywolski, Opałka, Bożejewicz D(libero), Gieruszka (libero), Bożejewicz M., Rudnicki, Witak.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu: https://www.facebook.com/photo/?fbid=829677382278007&set=pcb.829679035611175

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry