Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

II miejsce czwórek MOS WOLA Warszawa w Turnieju o Puchar Prezesa MWZPS

Podopieczne trenerki Małgorzaty Dzido rozegrały dzisiaj swój pierwszy turniej w tym sezonie w kat. czwórek. Do turnieju przystąpiły dwa zespoły MOS WOLA zajmując II oraz VII miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju. Rozgrywany turniej w hali przy ul. Szanajcy , którego organizatorem był UKS Volley Wawer Warszawa był obsadzony mocnymi zespołami z całej Polski. W turnieju wzięło udział 16 zespołów.

Zespół MOS WOLA I trafił do grupy A w której rozegrał 3 bardzo dobre spotkania zakończone zwycięstwami z : ŁKS Łódź 1 (21:15), Varsovia II (21:8), Saska III (21:3) i z pierwszego miejsca zakwalifikowała się do II tury turnieju. 

Zespół MOS WOLA II w I fazie turnieju rozegrał mecze w gr. C doznając jednej porażki z zespołem Saskiej 1 (11:21) oraz 2 zwycięstw : z Ostrołęką I (21:13) i Varsovią III ( 21:13) 

W 2 turze MOS WOLA 1 najpierw pokonał Białystok I, następnie ŁKS Łódź 2, i finałowym meczu uległ Varsovii - Nieporęt. Drugi zespól MOS 2 uległ Varovii-Nieporęt , pokonał Białystok . 

Komentarz trenerki: "...Dziewczęta zagrały bardzo dobry turniej w kat. czwórek . Debiutowały na parkiecie: Kasia Nguyen, Dominika Brzozowska,  - dziewczyny mają ogromny potencjał i widzę je regularnie w przyszłości na parkiecie. Miłym zaskoczeniem była niezwykła dyspozycja dzisia Blanki Bozio, która wielorotnie punktowała po swoim leworęcznym ataku. Z bardzo dobrej strony pokazały sie Ola Radzik, Jak zwykle niezawodna Karolina Sidorenko , która jest asicurans zespołu. Pierwszy zespół MOS I zagrał z głową, zwłaszcza z Łodzią. Chciałabym aby tak wyglądał również mecz finałowy, niestety finałowe rywalki  były dzisiaj silniejsze. Objawieniem w tym zespole była Alina Połojańska , która w decydujących momentach miała bardzo dobre wejścia. Turniej absolutnie możemy zaliczyć do udanych. Pozostaną w nas miłe wspomnienia oraz pamiątkowe t-shirty turniejowe. Bardzo dziękujemy za zaproszenie organizatorom  ..

Składy zespołów MOS I i MOS II: Alicja Balcerska, Karolina Michalska, Lena Głowacka , Kasia Michorowska, Alina Połojańska Blanka Bozio, Nikola Wysocka, Anika Bogucka , Ola Radzik, Dominika Brzozowska, Kasia Nguyen

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry