Thriller w potyczce II ligi kadetek WAN MOS WOLA III ze Spartą Grodzisk .

Trzeba było aż pięć setów by doczekać się rozstrzygnięcia meczu w II lidze kadetek pomiędzy WAN MOS WOLA a Spartą Grodzisk. Podopieczne trenera Patriaka w mocno zmodyfikowanym składzie ( Julia Zycha i Michelle Mogentale na zgrupowaniu kadry, Maja Bielecka ciągle z palcem na uwięzi) wyjechały na siatkarskie łowy do Grodziska. Od przegranej w pierwszym secie do 10, poprzez metamorfoze zespolu w drugim, wyrównanej trzeciej partii, zawieruszeniem w czwartej odsłonie,

aż po wygrany  tie brak  do 11 przez 2 godziny i 21 minut nasze młode siatkarki walczyły o dobry początek tygodnia. Wygrywamy 3-2

UKS SPARTA Grodzisk - UMKS MOS WOLA Warszawa 2-3 (25:10,  16:25,  23:25, 25:21, 11-15)

Skład zespolu: Pola  Żuk (K), Hania  Smoleńska , Maja Wintmiller , Paula Wojciechowska , Wiktoria Pociej , Zosia Kulka , Lena Łukasiewicz , Marta Szymańska , Maja Wyszomirska , Lena Oleksiuk , Ada Jankiewicz.