Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Młodzicy MOS Wola wzięli udział w przedsezonowym turnieju w Warszawie

W dniu 23 września nasi Młodzicy z MOSu Wola wzięli udział w Turnieju Piłki Siatkowej Młodzików, który odbył się na Warszawskim Mokotowie.

Organizatorem turnieju był klub MKS MDK Warszawa a udział w nim wzięło 8 drużyn.
Młodzicy z Woli w pierwszej fazie grupowej rozgromili wszystkie zespoły:
MOS WOLA - UKS OLIMP I Ostrołęka 2:0 (25:9; 25;13)
MOS WOLA - MKS MDK II Warszawa 2:0 (25:5; 25:5)
MOS WOLA - KS METRO Warszawa 2:0 (25:9; 25:10)
 
Tym oto sposobem mieliśmy powtórkę z rozrywki sprzed 2 tygodni z Pucharu Białołęki gdzie w meczu półfinałowym przyszło nam się ponownie zmierzyć z gospodarzem turnieju MKS MDK I Warszawa i również o zwycięstwie zadecydował tie-break. Tym razem znowu wygrała drużyna z Woli.
 
MOS WOLA - MKS MDK I Warszawa 2:1 ( 22:25; 25:18; 15:5)
 
Mecz finałowy miał być rewanżem za przegraną również w finale dwa tygodnie wcześniej ale niestety drużyna z Łodzi znów i to nawet w lepszym stylu wygrała 2:0
 
MOS WOLA - KS WIFAMA Łódź 0:2 (14:25; 16:25) 
 
trener Wolskiej drużyny, Miłosz Raba podsumował: " Na pewno chcieliśmy się zrewanżować za przegrany finał dwa tygodnie wcześniej drużynie z Wifamy ponieważ przeanalizowaliśmy go dokładnie i pracowaliśmy nad poprawą kilku elementów na treningach lecz niestety jak się okazuje na chwilę obecną popełniamy zbyt dużo błędów własnych, zwłaszcza w przyjęciu zagrywki. Teraz skupiamy się już nad startem sezonu 2023/2024 bo to już za tydzień 30 września udamy się do Międzyborowa na turniej rozstawieniowy."
 
MVP: Kacper Kabała
 
Skład drużyny MOS WOLA Warszawa: M. Boczkiewicz, W. Dobrzelewski, A. Domański (kapitan), A. Draganek, B. Janiszewski, V. Filipovskyi, K. Kabała, F. Kowalik (libero), F. Kozłowski, J. Pączek (libero), A. Prokopczyk, A. Ujma, J. Wyrwicki
 
I trener: Miłosz Raba
II trener: Tomasz Kielch

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry