Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chrzest młodziczki III MOS WOLA z rocznika 2011-12 .

W dniu dzisiejszym podopieczne trenerki Małgorzaty Dzido rozegrały swoje pierwsze mecze w turnieju rozstawieniowy młodziczek. Grupa , w której przyszło nam rywalizować to UKS Varsovia Warszawa rocznik 2009, UKS Esperanto I - rocznik 2009, Praska 30 Warszawa - 2010.

Chociaz wiekowo  byłyśmy najmłodszym zespołem , chociaż ustępowałyśmy warunkami fizycznymi to serca na parkiecie nam nie zabrakło. Pierwszy set w meczu z UKS Esperanto to lekki wstrząs parkietowy, kłopoty z przyjęciem i wejściem w mecz. Z minuty na minutę było tylko lepiej i chociaż uległyśmy 2-0 widać było zespół. Na naukę od starszych wiekowo i doświadczeniem siatkarek z Varsovii byłyśmy przygotowane. Dziewczęta poukładały grę na boisku i zaczęły piękny wir na parkiecie.  Wir zamienił się w tornado w trzecim spotkaniu , gdzie nasze młodziutkie młodziczki tańczyły wspierając się wzajemnie i grając z głową pokonały 2-0 Praską 30. 

Dziękujemy naszym dzisiejszym rywalkom za atmosferę na parkiecie i rywalizację, sędziom za współpracę, organizatorom za elastyczność i przygotowanie turnieju a rodzicom za wsparcie  i doping. 

Czekamy na I ligowy turniej. 

Komentarz trenerki : " Dziewczęta weszły pierwszy raz na parkiet szóstkowy i zagrały swoje pierwsze mecze . Stres musiał się pojawić, napięcie musiało zejść , natomiast świadomość , iż jako 3 lata młodszy zespół młodziczkowy jesteśmy na początku gry w lidze młodzieżowej daje nam komfort gry. Z każdego meczu  staramy się wyciągać naukę , przerabiać treningowo słabe obszary i wspinać się po drabinie siatkarskiej. Atmosfera i współpraca dziewcząt w zespole napawa optymizmem. Cieszy każda akcja zakończona z głową i z sukcesem.  Jak określił nasz zespół jeden z trenerów rywalek? : " na parkiecie tornado, są wszędzie"  - odbieram jako komplement - gramy z sercem ! "

Skład młodziczki III: Nikola Wysocka, Alicja Balcerska,  Barbara Markowska , Katarzyna Michorowska, Karolina Michalska, Lena Głowacka, Alina Połojańska, Karolina Sidorenko, Anika Bogucka, Blanka Bozio, Lusia Górecka, Oliwia Mielnicka

Trenerka : Małgorzata Dzido

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry