MOS WOLA Warszawa

https://moswola.pl/mos/aktualnosci/20695,Uczestniczylismy-dzisiaj-w-pozegnaniu-lata-na-Woli.html
22.02.2024, 10:00

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uczestniczyliśmy dzisiaj w pożegnaniu lata na Woli.

Dzielnica Wola żegnała lato 2023, a siatkarki i siatkarze MOS Wola zainaugurowali nowy sezon siatkarski 2023-2024 treningiem w Parku Sowińskiego na boisku siatkarskim . Impreza dzielnicowa zgromadziła całe rodziny , które miały okazję wspólnie korzystać z barwnego wachlarza atrakcji przygotowanych przez Dzielnicę Wola.

Były animacje, pokazy, konkursy z nagrodami,  malowanie buziek , warsztaty robienia biżuterii, zajęcia plastyczne i fotobudka! Na scenie mozna było uczestniczyć w  quizie wiedzy o dzielnicy Wola.  Obserwowaliśmy pokaz wielkich baniek mydlanych i pokaz Iluzji . Odbył sie  konkurs rodzinny o wyprawkę szkolną . Na koniec imprezę dzielnicową uświetnił występ muzyczny zespołu szantowego “Zrefowani”.

   Były również pokazy usportowionych dzieci i młodzieży, które rozwijają swoje pasje w dzielnicy Wola. Podziwialiśmy sprawność judoków , piłkarzy , koszykarzy. Swój czas miały również siatkarki i siatkarze MOS WOLA Warszawa. Liczna grupa na stałe trenujących w MOS WOLA nr 6 pokazała swoje umiejętności podczas przykładowego treningu . Na koniec treningu dzieczęta i chłopcy zagrali dwusetowy sparing.  

Paweł Wasilewski w wywiadzie podkreślił  znaczenie naszego klubu w Dzielnicy Wola, rolę jaką spełnia nasz ośrodek sportowy dla rozwoju dzieci i młodzieży , opowiedział  o sukcesachsportowych osiaganych przez dzieci i młodzież. Nie byłoby takiej szansy gdyby nie ogromne wsparcie włodarzy dzielnicy, którzy wspierają inicjatywy MOS Wola , stwarzają warunki do rozwoju sportowego, rozwijania pasji siatkarskiej siatkarek i siatkarzy. 

Uczestnicząc dzisiaj w imprezie na Woli organizowanej przez  Burmistrza dzielnicy Wola, Radę i Zarząd dzielnicy Wola  korzystamy z okazji i zapraszamy usportowione dzieci i młodzież do nawiązania kontaktu z MOS WOLA Warszawa, dołączenie do fantastycznej rodziny Mosowiaków. Zapewniamy wspaniałą przygodę z siatkówką pod okiem trenerek i trenerów. Zapraszamy dziewczynki i chłopców z roczniów 2013, 2012, 2011.

 

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony