Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Drugi zespół juniorów przegrywa w trzech setach z Metrem

Zawodnicy MOS Wola zmierzyli się wczoraj na własnym parkiecie z pierwszym zespołem Metra.

Mecz lepiej rozpoczęli przeciwnicy, szybko uzyskując przewagę. Nasi zawodnicy popełniali dużo błędów własnych, przez co przeciwnicy mogli grać spokojnie. W końcówce nasza drużyna starała się odrobić część strat za pomocą lepszego serwisu, skuteczne ataki dołożył również Witkowski, jednak to było za mało, by zagrozić przeciwnikom. Przyjezdni rozstrzygnęli seta na swoją korzyść wygrywając do 23.

Zawodnicy Metra w dwóch kolejnych setach od początku narzucali swoje tempo i wychodzili na prowadzenie. Grali bardzo dobrze w polu serwisowym utrudniając tym samy naszym zawodnikom skończenie akcji bezpośrednio po przyjęciu. Ostatecznie przegrywamy obie partie odpowiednio do 12 i 17.

MOS Wola II Warszawa - KS Metro Warszawa 0:3 (23:25, 12:25, 17:25)

Skład: D. Radowski, M. Srokosz, M. Popielski, B. Weber, P. Kuliński, M. Witkowski, M. Miecznikowski (kapitan), K. Gołębiewski, P. Olszewski, K. Gościmiński, J. Nowakowski (Libero), J. Kuchta (libero)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry