Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Minisiatkarze MOS Wola rozpoczęli zgrupowanie w Olecku.

W Olecku, w pensjonacie Metamorfoza rozpoczęło się zgrupowanie 41 młodych siatkarzy MOS Wola z najmłodszych roczników. Ze względu na pandemię koronawirusa i limity w ośrodkach wypoczynkowych niestety musieliśmy znacznie ograniczyć ilość chętnych. Uczestnikami obozu są chłopcy ze szkółek minisiatkówki MOS Wola z różnych dzielnic m. st. Warszawy.

Za nami pierwsze treningi oraz zajęcia terenowe. Chłopcy z wielkim zaangażowaniem  podeszli do zajęć sportowych. Sukcesy siatkarek i siatkarzy plażowych  w Mistrzostwach Polski są dodatkowym impulsem do pracy. Co najważniejsze humory dopisują, i przede wszystkim apetyty. Rzadko trafia się tak urozmaicone menu i w takich ilościach. Ale o to już dba p. Małgosia – właścicielka pensjonatu i panie z obsługi. Nad naszą formą sportową pracują trenerzy: Miłosz Raba, Konrad Nassalski i Jakub Ślusarczyk,  więc o poziom szkolenia można być spokojnym. Kierownikiem obozu jest dyrektor MOS Wola Paweł Wasilewski, dodatkowo nad bezpieczeństwem siatkarzy czuwają: Lunka, suczka dyrektora i  Dukat – owczarek szkocki trenera Kuby, które pilnie strzegą terenu pensjonatu. Pomiędzy treningami korzystamy z kąpieliska miejskiej plaży.

Mamy nadzieję, że wspólne treningi pomogą w rozwoju sportowym naszych najmłodszych siatkarzy a czas spędzony w uroczym Olecku zintegruje zespoły przed nowym sezonem.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z obozu: https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.4397753586950169/4397737926951735

 

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry