Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kadeci MOS Wola wyjechali na turniej finałowy Mistrzostw Polski do Krakowa

Podopieczni trenera Tomasza Kellera już jutro rozpoczynają walkę w turnieju finałowym Mistrzostw Polski. Nasz klub UMKS MOS Wola w kategorii kadetów zdobył w mistrzostwach Polski dziesięć medali (1 złoty, 4 srebrne i 5 brązowych). Trzymamy kciuki za naszych zawodników!!

UMKS MOS Wola wyjeżdża do Krakowa w następującym składzie:

Dominik Budzyń (kapitan), Mikołaj Kobyliński, Jan Lizińczyk, Tymon Tomaszewski, Mateusz Miecznikowski, Aleksander Nowik, Stanisław Chaciński, Borys Weber, Paweł Kuliński, Ignacy Skrzydło, Mateusz Taczała, Maciej Wrzosek, Kacper Krzemiński, Julian Kuchta.

Sztab szkoleniowy:
Tomasz Keller - I trener
Marcin Jackowicz - II trener
Kacper Goździkiewicz - statystyk
 
Harmonogram gier naszego zespołu:
 
Środa 02.06.2021
13:00 UMKS MOS Wola Warszawa - Enea Energetyk Poznań
 
Czwartek 03.06.2021
13:00 UMKS MOS Wola Warszawa - AKS V LO Rzeszów
 
Piątek 04.06.2021
10:00 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa
 

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry