MOS WOLA Warszawa

https://moswola.pl/mos/aktualnosci/17574,Dwojka-dziewczeca-MOS-WOLA-w-czolowce-Mazowsza.html
2021-10-20, 20:40

Strona znajduje się w archiwum.

Dwójka dziewczęca MOS WOLA w czołówce Mazowsza

Co by było gdyby...tak z perspektywy turnieju można rozpatrywać to co się zadziało w dniu finałowym Mistrzostw Mazowsza Kinder +Sport.

Unieważniony i powtórzony turniej przedfinałowy dywizji Nowodworskiej czyli dwa zespoły MOS WOLA I i II rozegrały w swoich grupach turniej na podstawie którego zespoły zostały zakwalifikowane do fazy półfinałowej.  MOS WOLA I grający w grupie 3 pokonał wszystkie rywalki ( GLKS Nadarzyn 2, METRO Warszawa 1, LTS Legionovia1) i z pierwszego miejsca awansowały do dalszej fazy. 

Mniej predysponowany dzisiaj był zespół MOS WOLA II, który w osłabionym składzie rozegrał swoje mecze. Lenka Łukasiewicz z powodu kontuzji kibicowała tylko swoim koleżankom z ławki. Karolinka Michalska (2011) i Lenka Filipowicz (2010) mimo wszystko dzielnie walczyły w każdym meczu, niestety dzisiejsze rywalki okazały sie za silne (LOS NOSIR Nowy Dwór, GLKS Nadarzyn 1, UKS Lesznowola 5) , więc zakończyły swój turniej na I etapie. 

MOS I w fazie półfinałowej znalazł sie w grupie B i rozegrał kolejne 5 spotkań z zespołami : NIKE Ostrołęka Sparta Warszawa 5, Atena Warszawa 1, LOS NOSIR 1, OLIMP Mińsk 1) . Zabrało precyzji na końcówce , malutkie detale zdecydowały , by otrzeć się o pierwszą czwórkę, zwłaszcza, że pokonały faworytki turnieju 15:11 z LOS NOSIR1. Iga Dąbrowska , Basia Witkowska i Jagoda Okła pokazały nie tylko swoją waleczność na boisku, ale zaimponowały umiejętnościami. Przyszło im grać o miejsca 5-6 ostatnie spotkanie z Mysiadłem.

10 meczy dzisiejszego dnia , to dla najmłodszych siatkarek ogromna dawka i duży wysiłek. Dlatego bardzo gratuluje dziewczętom ich sukcesu . 6 miejsce spośrów ponad 120 zespołów to brzmi dumnie a przecież to dopiero poczatek najpiękniejszej przygody siatkarskiej.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony