MOS WOLA Warszawa

2021-10-20, 21:10

Kadetki MOS Wola przegrywają ostatni mecz w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Polski

Emocjonujący i wyrównany mecz stoczyły podopieczne trenera Kuby Miecznikowskiego z SMS Solną Wieliczka w ostatnim meczu turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski. Ostatecznie po zaciętym boju zakończonym tie-breakiem na przewagi, to przeciwniczki cieszyły się ze zwycięstwa i awansu do Finału Mistrzostw Polski.

Potwierdziła się więc stara siatkarska zasada w meczu naszych siatkarek, że kto nie chce wygrać 3:0, prowadząc wyraźnie 2:0, ten przegrywa mecz 2:3. Nasz zespół po niezłej grze i świetnej skuteczności w ataku prowadził 2:0 w setach. Ale od trzeciego seta, to przeciwniczki chwyciły wiatr w żagle i grały coraz skuteczniej. W nagrodę wygrały 3:2 i uzyskały awans do Finału Mistrzostw Polski.

UMKS MOS WOLA Warszawa - SMS Solna Wieliczka 2:3 (25:19, 25:21, 8:25, 20:25, 15:17)

Skład MOS WOLA: Ciupak Z., Kabala P., Gajewska K., Jackiewicz Z., Bazga A., DacaM., Wydmańska M., Niedzińska N., Rostkowska J., Obroślińska A., Chrostek A., Jaroń O., Michalak Z., Kozicka N.,