MOS WOLA Warszawa

https://moswola.pl/mos/aktualnosci/17431,Odwiedzil-nas-dzisiaj-wychowanek-MOS-Wola-Rafal-Prokopczuk.html
2021-10-24, 10:31

Strona znajduje się w archiwum.

Odwiedził nas dzisiaj wychowanek MOS Wola Rafał Prokopczuk

Dziś w MOS Wola odwiedził nas, nasz wychowanek Rafał Prokopczuk. Rafał był pięciokrotnym medalistą Mistrzostw Polski jako zawodnik MOS Wola. Jest jednym z najwybitniejszych zawodników naszego klubu, w ostatnich latach był podstawowym zawodnikiem w składzie kadry juniorów, ma za sobą rywalizację w imprezach rangi światowej, jak mistrzostwa świata czy Europy.

Rafał w obecnym sezonie jest zawodnikiem Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Z drużyną ZAKSY w sezonie 2020/21 wywalczył Wicemistrzostwo Polski, Puchar i Superpuchar Polski. Kędzierzynianom pozostaje jeszcze do zdobycia jedno trofeum w tym sezonie. 1 maja we Włoszech, Rafał wraz z zespołem powalczy w finale Ligi Mistrzów. Trzymamy kciuki za naszego zawodnika.

W siedzibie klubu mogliśmy dzisiaj porozmawiać o udanym sezonie, ale także o dalszych planach młodego zawodnika. Na koniec spotkania Rafał przekazał pamiątkową koszulkę na ręce dyrektora Pawła Wasilewskiego i trenera Konrada Copa. Dziękujemy!!

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony