Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Przyprowadź swój diament, zobaczysz oszlifowany przez nas brylant!

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Wola nr 6 ciągle rozszerza swoją ofertę z myślą o wychowaniu kolejnych pokoleń w duchu siatkarskiej rywalizacji. Kiedy jak nie od najmłodszych lat zasiewać ziarno i łaknienie sukcesu, w naszym przypadku siatkarskiego sukcesu?

MOS nr 6 od 3 lat realizuje program zajęć skierowany dla dzieci z klas I-III. Poprzez  „Gry i zabawy siatkarskie” prowadzone w dwóch grupach – młodszej i starszej oswajamy dzieci z siatkówką, uczymy rzutów i chwytów, poznajemy podstawy odbić piłką, kształtujemy motorykę u dzieci i co najważniejsze rozniecamy głód  na ruch, utrwalamy potrzebę aktywizacji od najmłodszych lat.  Przygoda i zabawa z piłką przeradza się z czasem i wiekiem naszych wychowanków w pasję życiową, w przygodę siatkarską w grupach starszych a nawet sposób na samorealizację.

Siatkówka to nie tylko technika, trening  ale również kształtowanie charakteru oraz i bliskie relacje przyjaźnie na całe życie. Dlatego zapraszamy  dzieci od najmłodszych lat do zabawy z siatkówką! Zapewniamy miło spędzony czas, radość we wspólnej zabawie i dbałość o zdrowie !

Zajęcia  w formie gier i zabaw ruchowych odbywają się w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 388, przy ulicy Deotymy 25/33.

Zapraszamy !

Link do zdjęć:https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.3931793130212886/3931778630214336/

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry