Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Prosimy o przekazywanie 1% podatku na UMKS MOS Wola Warszawa

ZAMIAST FISKUSOWI PRZEKAŻ 1% PODATKU SIATKARCE i SIATKARZOWI ! 1% na TWÓJ KLUB - UMKS MOS WOLA Warszawa Nasz Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy MOS Wola Warszawa zawarł umowę z FUNDACJĄ PARTNERSTWO ( nr KRS 0000197334), dzięki czemu uruchamiamy akcję wpłat 1% podatku dochodowego na wspomożenie działalności statutowej naszego klubu.

 

Zachęcamy wszystkich Rodziców naszych siatkarek i siatkarzy oraz sympatyków naszego klubu do współpracy, dzięki której nasz Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy MOS Wola Warszawa, ul.Rogalińska 2  pozyska z Waszych wpłat 1% podatku - środki finansowe na rozwój sportowy młodzieży.

Więcej o Fundacji Partnerstwo możecie Państwo przeczytać na stronie www.sponsorsportu.pl/

Nasz klub zawarł umowę z Fundacją Partnerstwo, dzięki czemu Fundacja zobowiązała się przekazać na UMKS MOS Wola w postaci darowizny środki 100% wpłat wskazanych w zestawieniu wpłat 1% podatku sporządzonego przez urząd skarbowy.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry