Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Nieudany rewanż juniorów MOS WOLA II w fazie play off .

Drugi zespół juniorów wraca z Radomia zaliczając drugą porażkę w fazie play off .Po wygranym pierwszym secie , niestety trzy następne należą do zespołu RCS Czarni Radom czyli powtórka z pierwszego spotkania. RCS Czarni Radom - UMKS MOS WOLA 3-1 (17:25, 25:21, 25:21, 25:19)

Młody zespół trenera Adama Nowika i Tomasza Kellera składający się w przeważającej większości z kadetów sezon musi uznać za udany szkoleniowo. Walka na finiszu w fazie play off stała na wysokim poziomie i drugi zespół juniora MOS WOLA pokazał się z bardzo dobrej strony. Drużyna ma ogromny potencjał , którym zapewne zaskoczy nas jeszcze nie raz. 
Dla większości siatkarzy to oczywiście nie koniec sezonu, kadeci powalczą jeszcze w swojej kategorii i zapene będziemy ich dopingować w walce o medale Mistrzostw Mazowsza.  
Za sportową walkę oraz mnóstwo emocji siatkarskich w kat. juniorów bardzo im dziękujemy dzisiaj. 
 
 
Skład MOS Wola: Popielski M., Budzyń D., Lizińczyk J., Kobyliński M., Kuliński P., Weber B., Miecznikowski M., Skrzydło I., Krzemiński K., Jachowski Sz. (libero), Srokosz M., Witkowski M. (kapitan), Cieślik D., Stankiewicz M. (libero)
Sztab szkoleniowy: Adam Nowik, Tomasz Keller
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry