Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Udany występ minisiatkarzy w towarzyskim turnieju w Mircu

W minioną sobotę w Mircu (woj. Świętokrzyskie) nasi młodsi siatkarze z rocznika 2009 trenera Miłosza Raby wzięli udział w turnieju minisiatkówki w kategorii „trójek” chłopców.

W turnieju uczestniczyło 14 zespołów. Początek przebiegł bardzo pomyślnie dla mini siatkarzy z MOS Wola gdyż wygrali wszystkie trzy mecze w grupie tym samym uzyskując awans do grupy finałowej.

Faza grupowa:

MOS WOLA – Czarni Radom 1 – 15:5

MOS WOLA – METRO 2 WARSZAWA – 15:9

MOS WOLA – UKS VOLLEY Brzesko – 15:11

W grupie finałowej udało się chłopcom odnieść tylko jedno zwycięstwo i to ponownie z drużyną UKS VOLLEY Brzesko tym samym zajmując 5 miejsce w całym turnieju.

Grupa finałowa:

MOS WOLA – ISKRA WARSZAWA: 6:21

MOS WOLA – Akademia T. Wójtowicza: 11:21

MOS WOLA – Bzura Ozorków: 15:21

MOS WOLA – UKS VOLLEY Brzesko: 21:15

MOS WOLA – METRO I Warszawa: 13:21

Skład zespołu MOS Wola: Boczkiewicz M., Dobrzelewski W., Domański A., Pasternacki J.

Trener Miłosz Raba podsumował turniej : „ Przed zbliżającymi się rozgrywkami Kinder + Sport, które już za około miesiąc, turniej w Mircu był dobrym sprawdzianem dla moich podopiecznych. Od ostatniego turnieju w Nakle nad Notecią w grudniu 2020r uważam, że chłopcy zrobili duży progres w grze lecz jest jeszcze wiele elementów do poprawy. Chłopcy na tym turnieju popełnili wiele błędów własnych zwłaszcza w zagrywce. Przed nami ciężka praca na treningach by pokazać się z jak najlepszej strony w turnieju rozstawieniowym Kinder + Sport."

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry