Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

MOS WOLA Victoria Lubowidz – specjalistki od złotych setów!

Mecz , który na długo zapamiętają podopieczne trenerów Krukowski – Kubkowski. Grało dzisiaj wszystko, dziewczyny wzniosły się na wyżyny ? czy po prostu dostroiły się w siatkarskiej orkiestrze!!! Takie mecze chcemy oglądać jako kibice, nawet jeżeli tylko z ekranu. Kolejny złoty set zapisany na konto MOS WOLA WIKTORIA LUBOWIDZ! Tym samym ciągle dziewczyny są w grze w walce o czwórkę Mazowsza.

Komentarz trenera Radka Krukowskiego: „...Dzisiejszy mecz wygrany!!! Mos Wola Victoria Lubowidz wygrały 3:1 wraz ze złotym setem z zespołem Legionovii. Nasze starsze młodziczki są o krok przed finałem! Cały zespół zagrał na szczycie swoich możliwości, ale dzisiejszą grą wyróżniła się nasza środkowa Oliwia Jaroń. Zawodniczka skończyła wiele ważnych piłek, wykonała wiele dobrych zagrywek i przede wszystkim wiele ładnych bloków. Oczywiście gratulujemy całemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów. BRAWO!
 
Komentarz kapitana zespołu - Mai Dacy: „...Tak bardzo jestem dumna z mojej drużyny. To jak potrafimy zmobilizować siebie nawzajem jest niesamowite. Wspieramy się na boisku
i po za nim. Widać między nami tą więź. Chciałabym podarować ogromne słowa uznania dla Oliwii Jaroń, która dzisiaj miała przysłowiowy „dzień konia”, była dla mnie dzisiaj MVP. Asia Bartosiewicz super dzisiaj pociągnęłaś w trudnym momencie na zagrywce, dziękuję w imieniu całej drużyny. I oczywiście Maja Buczyńska, która wsparła mnie i Zochę, kiedy potrzebowałyśmy odpocząć, Dzięki Byku . Cała drużyna spisała się dzisiaj na medal. Babki, uwielbiam z wami grać, uwielbiam z wami trenować. Jesteśmy dla mnie drużyną marzeń
i wiem, że będziemy ciężko trenować i walczyć w tym sezonie o najwyższe cele.
P.S Jagoda nie denerwuj się tak na siebie, jesteś super libero i doceniam to jak bardzo chcesz i walczysz o każda piłkę. Dziękuję też dziewczynom z kwadratu, które głośno nas dopingowały i wspierały na każdym kroku. Mecz wygrała cała drużyna. Dziękuję wam jeszcze raz.:)))
 
 
Komentarz Asi Bartosiewicz: „...To był jeden z najlepszych meczy w naszym wykonaniu. Cała drużyna zagrała na bardzo wysokim poziomie. Mało błędów i wysoka skuteczność dała zwycięstwo. Jestem dumna z całego zespołu i uważam, że każda zawodniczka zasługuje na wyróżnienie. Mamy świetną drużynę. Te które w danym momencie nie grają zdzierają gardła, a trener łapie kartki walcząc o nasze punkty . Nadal czuje ogromną satysfakcję że jako młodziczki (06) ograłyśmy jednego z liderów mazowieckiej ligi kadetek. Dziękuje Wam dziewczyny, że gram z taką drużyną!!!!
 
LTS Legionovia Legionowo – MOS WOLA Viktoria Lubowidz 1:3 ( 14:25, 23:25, 27:25, 22:25)
ZŁOTY SET 11:15
 
Skład zespołu MOS WOLA Victoria Lubowidz: Bartosiewicz J., Kiszelewska D., Jackiewicz Z., Bartosiewicz A., Czajkowska Z., Daca M., Wydmańska M., Szkaradek G., Buczyńska M., Zielińska O., Jaroń O., Serdak N., Salbert J.
Trenerzy: Krukowski Radosław, Kubkowski Artur, Bartosiewicz Bartosz
 
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry