Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Kadetki LTS za mocne dla Młodziczek MOS WOLA.

Młodziczki MOS WOLA grające w lidze kadetek w sobotę uzyskały awans do I ligi. Dzisiaj natomiast rozegrały spotkanie z piątym zespołem tabeli - LTS Legionovia Legionowo. Podopieczne trenerów Krukowski – Kubkowski ulegają w trzech setach mocniejszym rywalkom.

Już od pierwszych piłek widać było przewagę zespołu z Legionowa, które szybko objęły pięciopunktową przewagę ( 1-6). Siatkarki z Woli potrafią zbliżyć się do przeciwniczek na 1 punkt , niestety po chwili bardziej rosłe i silniejsze fizycznie Legionowianki ponownie odbudowują przewagę. Ostatecznie ulegamy do 19, po dobrej grze składu wyjściowego. Drugi set wygląda ponownie, jak zwykle Maja Daca pełni rolę odrabiającej różnice punktową stojąc na zagrywce i zmuszając przeciwniczki do kapitulacji. W końcówce popełniamy błędy własne i ulegamy ponownie do 19 . Trener Krukowski daje dzisiaj pograć wszystkim zawodniczkom. W trzeciej partii po jednostronnej grze ulegamy do 15.

Spotkanie młodszych siatkarek MOS WOLA należy traktować w kategoriach szkoleniowych. Przewaga fizyczna i siłowa rywalek pokazuje kierunek rozwoju siatkarskiego młodziutkich dziewcząt MOS WOLA.

Rywalkom dzisiaj gratulujemy. W środę Mosowianki rozegrają spotkanie barażowe na parkiecie LTS. Liczymy na walkę naszych dziewcząt.

UMKS MOS WOLA Warszawa - LTS Legionovia Legionowo - 0-3 ( 19:25, 19:25, 15:25)

Skład zespołu MOS WOLA: Bartosiewicz J., Kiszelewska D., Jackiewicz Z., Bartosiewicz A., Czajkowska Z., Daca M., Wydmańska M., Szkaradek G., Buczyńska M., Jaroń O., Gajewska K., Serdak N., Salbert J.,

Sztab szkoleniowy: Krukowski R., Kubkowski A., Bartosiewicz B.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry