MOS WOLA Warszawa

https://moswola.pl/mos/aktualnosci/16157,Drugi-zespol-kadetow-MOS-Wola-przegrywa-mecz-z-Plasem-Warszawa.html
2021-08-05, 03:56

Strona znajduje się w archiwum.

Drugi zespół kadetów MOS Wola przegrywa mecz z Plasem Warszawa

Niestety nie udał się dzisiejszy mecz naszym siatkarzom, którzy w ramach Mazowieckiej I Ligi kadetów rozgrywali pojedynek w hali MOS Wola z Plasem Warszawa.

Mecz rozpoczął się od wyrównanej walki. Nasi zawodnicy nie uniknęli jednak błędów własnych, przez co przeciwnicy uzyskali przewagę w połowie seta. W końcówce nasza drużyna starała się odrobić część strat za pomocą lepszego serwisu, skuteczne ataki dołożył również Filip Siekierski, jednak to było za mało, by zagrozić przeciwnikom. Przyjezdni rozstrzygnęli seta na swoją korzyść wygrywając do 19.

Podobnie jak w pierwszym secie, również w drugim zespół Plasu od początku zaczął budować przewagę dzięki dobrej postawie w obronie i skutecznych kontrach. Przeciwnicy kontrolowali przebieg drugiej partii do końca, wygrywając do 20.

Otwarcie trzeciej partii należało tym razem do naszego zespołu, skutecznie w ataku grali Filip Szlachcikowski i Bartosz Tomal. Przyjezdnym brakowało skuteczności na siatce, popełniali też dużo prostych błędów i ciężko przychodziło im zdobywanie punktów. Przewaga naszej drużyny szybko rosła i utrzymała się do końca partii. Ostatecznie wygrywamy do 16.

Niestety w czwartej partii nie potrafiliśmy utrzymać dobrej gry z poprzedniego seta. Tak jak w dwóch pierwszych partiach spora ilość błędów własnych pozwoliła przeciwnikom uzyskać kilkupunktową przewagę. Przegrywamy do 18 i cały mecz 1:3.

MOS Wola II Warszawa – Plas Warszawa 1:3 (19:25, 20:25, 25:16, 18:25)

Skład MOS Wola: Tomal B., Siekierski F., Duda M., Klacza J., Kita A., Lazar M., Mioduszewski O., Pobrotyn M., Szlachcikowski F., Satkiewicz J., Walenciak D., Żabicki O. (libero), Frączyk J. (libero)

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony