MOS WOLA Warszawa

http://moswola.pl/mos/plan-zajec/15843,TERMINARZ-TRENINGOW-SEKCJI-MOS-NA-ROK-20232024.html
21.02.2024, 11:57

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2023/2024

Terminarz treningów obowiązuje od 1.10.2023. Zastrzega się, że mogą nastąpić zmiany, o których zainteresowani zostaną powiadomieni.

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2023/2024
Legenda: 
Hala MOS - ul. Rogalińska 2
Hala LO - ul. Rogalińska 2
Hala  SP 388 - ul. Deotymy 25/33
Hala SP 403 - ul. Karlińskiego 6
Siłownia - ul. Rogalińska 2
Mała sala - ul. Rogalińska 2

SEKCJA MĘSKA

Młodzieżowiec II liga Szymon Szlendak/Krzysztof Wójcik
Wtorek                      19.30 - 21.00            Siłownia
Wtorek                       20.30-21.00             Hala MOS
Czwartek                  19.00 - 19.30            Hala MOS
Czwartek                   19.30 - 21.00           Hala MOS
Piątek                          19.30 - 21.00            Hala MOS
Sobota                        17.15-19.30              Hala MOS
 
Junior 1 '05'06 Tomasz Keller
Poniedziałek            16.30 - 18.00            Hala MOS
Poniedziałek            18.00 - 19.30            Siłownia
Wtorek                        18.45-21.00              Hala MOS
Piątek                           16.30-18.00              Hala LO
Piątek                           18.00 - 19.30            Siłownia
Sobota                         10.30 - 12.45            Hala MOS
Sobota                         12.00 - 13.30            Siłownia
 
Junior 2 '05'06 Damian Włoch
Poniedziałek             16.30 - 18.00            Hala LO
Poniedziałek             18.00 - 19.30            Siłownia
Czwartek                     18.00 - 19.30            Hala LO
Piątek                            16.30 - 18.00            Siłownia
Piątek                            18.00 - 19.30            Hala MOS
Sobota                           9.00 - 10.30              Hala LO
 
Kadet 1 '07 '08 Marcin Jackowicz
Poniedziałek             16.30 - 18.00             Siłownia
Poniedziałek             18.00 - 19.30             Hala LO
Wtorek                         16.30 -17.00              Hala MOS
Wtorek                         17.00 - 18.30             Hala MOS
Środa                             17.00 - 18.30             Hala MOS
Środa                             18.30 - 20.00             Siłownia
Piątek                            16.30 - 18.00             SP 388
Sobota                          12.45 - 15.00             Hala MOS
 
Kadet 2 '07'08 Krzysztof Wójcik
Poniedziałek               19.30 - 21.00            Hala MOS
Poniedziałek               19.30 - 21.00            Siłownia
Środa                               16.30 - 18.00           Siłownia
Środa                               18.00 - 19.30           Hala LO
Czwartek                       19.30 - 21.00           Hala LO
Sobota                            15.00 - 17.15           Hala MOS
 
Młodzik 1 '09 Miłosz Raba
Wtorek                            16.30 - 18.00           Hala LO
Wtorek                            18.00 - 19.30           Mała sala LO (motoryka)
Środa                                16.30 - 18.00           SP 388
Czwartek                        16.30 - 18.00           SP 388
Piątek                               16.30 - 18.00           SP 388
 
Młodzik 2 '10 Konrad Nassalski
Poniedziałek                18.00 - 19.30            SP 388
Środa                                16.30 - 18.00            Hala LO
Piątek                               18.00 - 19.30            SP 388
Sobota                             10.30 - 12.00            Hala LO
 
Młodzik III Adam Nowik
Poniedziałek                 19.30 - 21.00             Hala LO
Środa                                 18.00 - 19.30             Mała sala LO (motoryka)
Środa                                 19.30 - 21.00             Hala LO
Piątek                                18.00 - 19.30             SP 388
 
Chłopcy MINI 4 rocznik 2011 Tomasz Litwiniuk
Wtorek                             16.30 - 18.00            SP 388
Wtorek                             18.00 - 19.30            SP 388
Czwartek                         16.30 - 18.00            SP 388
Czwartek                         18.00 - 19.30            SP 388
 
Chłopcy MINI 3 rocznik 2012 Konrad Nassalski
Poniedziałek                  16.30 - 18.00            SP 388
Sobota                              12.00 -13.30             SP 388
 
Chłopcy MINI 3 rocznik 2012 Łukasz Drzewiecki
Poniedziałek                 16.30 - 18.00              SP 388
Piątek                                19.30 - 21.00             Hala LO
Sobota                              12.00 - 13.30             SP 388
 
Chłopcy MINI 2 Gr. A  rocznik 2013 i młodsi Michał Kisłow
Środa                                 16.30 - 18.00              SP 388
Piątek                                17.30 - 19.00              SP 403
 
Chłopcy MINI 2 Gr. B rocznik 2013 i młodsi Michał Kisłow
Wtorek                             17.30 - 19.00               SP 403
Piątek                                19.00 - 20.30               SP 403
 
Ch. średniozaawansowani 05'06'07 Paweł Wasilewski
Czwartek                         16.30 - 18.00               Hala LO
Sobota                              10.30-12.00                  SP 388
 
Ch. średniozaawansowani '08'09'10 Paweł Wasilewski
Czwartek                         19.00 - 20.30                SP 403
Sobota                               09.00 - 10.30               SP 388
 
 
SEKCJA ŻEŃSKA
Kadetka/Juniorka 1 Radosław Krukowski
Poniedziałek                  16.30 - 18.00               Siłownia
Poniedziałek                  18.00 - 19.30               Hala MOS
Wtorek                              18.00 - 19.30               Hala LO
Środa                                  18.45 - 21.00               Hala MOS
Czwartek                          16.30 - 18.00               Siłownia
Piątek                                 15.45 - 18.00               Hala MOS
 
Kadetka 2 Krzysztof Płużyczka
Wtorek                              18.00 - 19.30               Hala LO
Wtorek                              19.30 - 21.00               Siłownia
Czwartek                          16.45 - 19.00               Hala MOS
Piątek                                 16.30 - 18.00               Hala LO
Piątek                                 18.00 - 19.30               Siłownia
Sobota                                09.00 - 10.30              Hala MOS
 
Młodziczka 1 '09 Janusz Patriak
Poniedziałek                    18.00 - 19.30              SP 388
Wtorek                               18.00 - 19.30              SP 388
Środa                                   18.00 - 19.30              SP 388
Czwartek                           18.00 - 19.30              SP 388
Sobota                                 09.00 - 12.00             SP 388
 
Młodziczka 2 rocznik 2010 G. A Jakub Skwarek
Poniedziałek                     16.30 - 18.00            SP 388
Wtorek                                16.30 - 18.00             SP 388
Czwartek                            16.30 - 18.00             SP 388
 
Młodziczka 2 rocznik 2010 Gr. B Ewa Budka
Wtorek                                16.30 - 18.00             Mała Sala LO
Środa                                    18.00 - 19.30             SP 388
Czwartek                            18.00 - 19.30             SP 388
 
Dziewczęta MINI 4 rocznik 2011 Małgorzata Dzido
Wtorek                                19.00 - 20.30              SP 403  gr.A
Środa                                    18.00 - 19.30              SP 388  gr.B
Piątek                                   18.00 - 19.30              SP 388  gr.B
Sobota                                 10.30 - 12.00              SP 388  gr.A
 
Dziewczęta MINI 3 rocznik 2012 Małgorzata Dzido/Janusz Patriak
Wtorek                                16.30 - 18.00             SP 388 J. Patriak  gr.A
Środa                                    16.30 - 18.00             SP 388 M. Dzido   gr.B
Czwartek                             15.00- 16.30             Hala MOS M.Dzido gr.B
Piątek                                   16.30 - 18.00             SP 388 M. Dzido   gr.B
 
Dziewczęta MINI 2 rocznik 2013 i młodsze Magdalena Dąbrowska
Wtorek                               18.00 - 19.30                SP 388
Środa                                   17.30 - 20.30                SP 403
Czwartek                           17.30 - 19.00                SP 403
 
Dz. średniozaawansowane '05'06'07 Krzysztof Płużyczka
Poniedziałek                    18.00 - 19.30                 SP 388
Sobota                                12.00 - 13.30                 Hala LO
 
Dz średniozaawansowane '08'09'10 Janusz Patriak
Poniedziałek                    16.30 - 18.00                 SP 388
Sobota                                 13.30 - 15.00                Hala LO
 
GRY I ZABAWY
GiZ Radosław Krukowski Gr. V
Środa                                     14:35 - 15:20                 SP 403
GiZ Radosław Krukowski Gr. VI
Środa                                      15:25 - 16:10                SP 403
 
GiZ Damian Włoch Gr. VII
Poniedziałek                        13:45 - 14:30               SP 403
GiZ Damian Włoch Gr. VIII
Piątek                                      13:45 - 14:30                SP 403
GiZ Damian Włoch Gr. IX,X (klasy 3 A,B,C,D)
Poniedziałek                        15:25 - 16:10               SP 403
Piątek                                       14:35 - 15:20              SP 403
 
GiZ Michał Kisłow Gr. XIII (klasy 4,5 dziewczyny)
Wtorek                                    15:25 - 17:00              SP 403
GiZ Michał Kisłow Gr. XIII (klasy 4,5 chłopcy)
Czwartek                                15:25 - 17:00              SP 403
 
GiZ Piotr Pyskło
Środa                                         14:00 - 15:30              SP 236
Środa                                         15:30 - 17:00              SP 236
 
GiZ Jadwiga Zadruska Gr. 1A
Poniedziałek                          11:40 - 12:15                 SP 388
Środa                                          11:40 - 12:15                 SP 388
GiZ Jadwiga Zadruska Gr. 1B
Poniedziałek                          13:20 - 14:05                 SP 388
Środa                                          14:10 - 14:55                 SP 388
GiZ Jadwiga Zadruska Gr. 2A
Środa                                          13:20 - 14:05                 SP 388
Czwartek                                  12:30 - 13:15                 SP 388
GiZ Jadwiga Zadruska Gr. 2B
Środa                                          12:30 - 13:15                 SP 388
Czwartek                                  11:40 - 12:15                 SP 388
GiZ Jadwiga Zadruska Gr. 3A
Poniedziałek                           12:30 - 13:15                 SP 388
Czwartek                                  13:20 - 14:05                 SP 388
GiZ Jadwiga Zadruska Gr. 3B
Poniedziałek                          14:10 - 14:55                 SP 388
Czwartek                                  14:10 - 14:55                 SP 388

Opcje strony