Aktualnie znajdujesz się na:

Plan zajęć

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2020/2021

Terminarz treningów obowiązuje od 7.09.2020. Zastrzega się, że mogą nastąpić zmiany, o których zainteresowani zostaną powiadomieni. Ze względów na trwające obostrzenia sanitarne związane z COVID19 obowiązują restrykcyjne wymagania dotyczące bezpieczeństwa.

 

TERMINARZ TRENINGÓW SEKCJI MOS NA ROK 2020/2021

Legenda: 
Hala MOS - ul. Rogalińska 2
Hala LO - ul. Rogalińska 2
Hala  SP 388 - u. Deotymy 25/33
Siłownia - ul. Rogalińska 2
Mała sala - ul. Rogalińska 2

SEKCJA MĘSKA

Młodzieżowiec II liga Krzysztof Wójcik
Poniedziałek     19.30-20.15      Siłownia
Poniedziałek     20.15-21.00      Siłownia
Czwartek            17.15-18.45      Siłownia
Piątek                   18.45-21.00      Hala MOS
Sobota                 17.15-18.45      Hala MOS
 
Junior 1 Marcin Jackowicz
Poniedziałek    18.45-21.00      Hala MOS
Wtorek                18.00-19.30      Hala L.O.
Środa                    18.45-21.00      Hala MOS
Piątek                   18.00-19.30      Hala MOS
Sobota                 10.30-12.00      Hala MOS
 
Junior 2 Adam Nowik
Poniedziałek     19.30-21.00      Hala MOS
Wtorek                19.30-21.00      Hala MOS
Czwartek            18.15-19.45      Hala SP 388
Sobota                 09.00-10.30      Hala MOS
 
Kadet 1 Tomasz Keller
Poniedziałek     16.30-18.00      Hala L.O.
Poniedziałek     18.00-19.30      Siłownia
Wtorek                16.45-19.00      Hala MOS
Czwartek            16.30-18.00      Hala SP 388
Piątek                   16.45-18.15      Hala MOS
Sobota                 12.45-13.30      Hala MOS
Sobota                 13.30-15.00      Hala MOS
 
Kadet 2 Konrad Cop                
Poniedziałek     18.15-19.45      Hala SP 388
Wtorek                18.15-19.45      Hala SP 388
Czwartek            18.00-19.30      Siłownia
Czwartek            19.30-21.00      Hala L.O.
Piątek                   16.30-18.00      Hala L.O.
Sobota                 15.00-16.30      Hala MOS
Sobota                 16.30-17.45      Hala MOS
 
Młodzik 1 Damian Włoch                     
Wtorek              18.15-19.45      Hala SP 388
Czwartek          16.30-18.00      Hala L.O.
Czwartek          18.00-19.30      Siłownia
Piątek                 18.15-19.45      Hala SP 388
Sobota               09.00-10.30      Hala MOS
 
Młodzik 2 Mateusz Behr                      
Poniedziałek     18.15-19.45      Hala SP 388
Czwartek            18.00-19.30      Hala L.O.
Czwartek            19.30-21.00      Siłownia
Sobota                 10.30-12.00      Hala L.O.
Sobota                 12.00-13.30      Hala L.O.
 
Młodzik Wolska Siatkówka Łukasz Drzewiecki             
Wtorek                19.30-21.00      Hala L.O.
Piątek                   18.00-19.30      Hala L.O.
Sobota                 13.30-15.00      Hala L.O.
 
Chłopcy MINI 4 '08 Robert Szumowski            
Poniedziałek     16.30-18.00      Hala SP 388
Wtorek                16.30-18.00      Hala SP 388
Piątek                   16.30-18.00      Hala SP 388
 
Chłopcy MINI 3 '09 Miłosz Raba                      
Wtorek               16.30-18.00      Mała sala L.O.
Czwartek          18.15-19.45      Hala SP 388
 
Chłopcy MINI 2 '10 Konrad Nassalski              
Poniedziałek     16.30-18.00      Hala SP 388
Wtorek                 18.15-19.45      Hala SP 388
Czwartek             18.15-19.45      Hala SP 388
 
Ch. średniozaawansowani '05'06'07 Miłosz Raba                      
Środa                    16.30-18.00      Hala SP 388
Piątek                   16.30-18.00      Hala SP 388
 
Ch. średniozaawansowani '02'03'04 Miłosz Raba                      
Środa                   18.15-19.45      Hala SP 388
Czwartek          16.30-18.00      Hala SP 388
 
SEKCJA ŻEŃSKA
 
Juniorka Stanisław Lizińczyk               
Poniedziałek     16.45-19.00      Hala MOS
Wtorek                 19.30-21.00      Siłownia
Środa                     16.30-18.00      Hala L.O.
Czwartek            16.45-19.00      Hala MOS
Piątek                   16.30-18.00      Hala L.O.
Piątek                   18.00-19.30      Siłownia
 
Kadetka Jakub Miecznikowski             
Poniedziałek     16.30-18.00      Mała sala L.O.
Poniedziałek     18.00-19.30      Hala L.O.
Wtorek                18.45-21.00      Hala MOS
Środa                    16.45-19.00      Hala MOS
Piątek                   19.30-21.00      Hala L.O.
 
Młodziczka 1 Radosław Krukowski                  
Wtorek             16.30-18.00      Hala L.O.
Wtorek             18.00-19.30      Siłownia
Środa                 18.00-19.30      Hala L.O.
Piątek                18.15-19.45      Hala SP 388
Sobota              09.00-10.30      Hala SP 388
Sobota              10.45-12.15      Hala SP 388
 
Młodziczka 2 Janusz Patriak               
Poniedziałek   16.30-18.00      Hala SP 388
Środa                   18.15-19.45      Hala SP 388
Piątek                  18.00-19.30      Hala SP 388
 
Dziewczęta MINI 4 gr. A '08 Katarzyna Kowalska                    
Poniedziałek     18.15-19.45      Hala SP 388
Czwartek            16.30-18.00      Hala SP 388
 
Dziewczęta MINI 4 gr. B '08 Katarzyna Kowalska
Wtorek             16.30-18.00      Hala SP 388
Sobota              10.45-12.15      Hala SP 388
 
Dziewczęta MINI 3 '09 Paulina Filipowicz                     
Wtorek            16.30-18.00      Hala SP 388
Środa                16.30-18.00      Hala SP 388
Sobota             09.00-10.30      Hala SP 388
 
Dziewczęta MINI 2 '10 Małgorzata Dzido                     
Poniedziałek     15.15-16.45      Hala MOS
Środa                    16.30-18.00      Hala SP 388
Sobota                 10.45-12.15      Hala SP 388
 
Dz. średniozaawansowane '05'06'07 J Patriak              
Wtorek              15.15-16.45      Hala MOS
Czwartek          15.15-16.45      Hala MOS
 
Dz średniozaawansowane '02'03'04 A Kibitlewska                    
Środa                  18.15-19.45      Hala SP 388
Piątek                 15.15-16.45      Hala MOS
 

ZAJĘCIA KOEDUKACYJNE

Zajęcia wczesnoszkolne gr młodsza J. Zadruska                     
Poniedziałek     14.20-15.05      Hala SP 388
Środa                     14.20-15.05      Hala SP 388
 
Zajęcia wczesnoszkolne gr starsza J. Zadruska                      
Poniedziałek     12.45-14.15      Hala SP 388
Środa                     12.45-14.15      Hala SP 388
 
Wolskie Przedszkole Ch. i Dz. '11 A. Kibitlewska                     
Środa                 15.15-16.45      Hala MOS
Sobota              09.00-10.30      Hala SP 388
 
 
 

 

Opcje strony

do góry