Aktualnie znajdujesz się na:

Kluby-Partnerzy

MOS Wola od wielu lat współpracuje ściśle z wieloma klubami w całej Europie.

Aktualni partnerzy MOS Wola to:

 

S.C. DJK EVERSWINKEL - klub sportowy z Nadrenii - Westfalii, z którym współpraca trwa od 1995 roku. Ostatnio siatkarze MOS Wola przebywali przez tydzień w gościnie w Everswinkel w czerwcu 2003 oraz w październiku 2005 roku i w lipcu 2007 r. W czasie wakacji, w roku 2004 gościliśmy w Polsce na Mazurach przez 2 tygodnie 20-osobową grupę siatkarek i siatkarzy z Everswinkel. W czasie wakcji 2006 gościliśmy ekipę z Everswinkel przez parę dni w Warszawie, a następnie byliśmy wspólnie na obozie na Mazurach, w Stręgielku.
BERLINER TSC - klub sportowy ze stolicy Niemiec. Współpraca z tym klubem trwa od kilkunastu lat. Wielokrotnie drużyny z Berlina gościły na turniejach w Warszawie, a MOS na turniejach w Berlinie. W latach 2003, 2004, 2005 i 2007 nasze drużyny uczestniczyły w turnieju mini-siatkówki w Berlinie, natomiast drużyny Berliner TSC grały w Warszawie w XVII i XVIII, XIX i XX. Międzynarodowym Turnieju Wola-Cup organizowanym przez MOS Wola oraz w turnieju minisiatkówki. W kolejnych latach planujemy podobną wymianę.
LUŻINY PRAHA - klub sportowy ze stolicy Czech. Drużyna młodzików z Pragi była u nas w MOS Wola na Międzynarodowym Turnieju w październiku 2003 roku , a nasz zespół był z rewizytą w maju 2005 roku. Planowane są dalsze wymiany.
SCUOLA DI PALLAVOLO ANDERLINI DAYTONA MODENA - klub z Italii, którego drużyna kadetów uczestniczyła w XVIII Turnieju WOLA-CUP w roku 2004 oraz drużyna młodzików w 21. Wola-CUP 2007. Planowane są dalsze wymiany młodzieży i uczestnictwo w turniejach w Polsce i we Włosze
 
 
AON hotVOLLES WIEN - klub ze stolicy Austrii. Drużyny z Wiednia uczestniczyły w trzech turniejach w Warszawie, w XVIII i XIX WOLA-CUP oraz w turnieju minisiatkówki. W roku 2005 MOS Wola był z rewizytą w Wiedniu i wygrał Turniej Hitthaller Cup 2005 oraz zajął 2. miejsce w roku 20
 
www.ZUERICH-TEAM.DE- Szkoła Mistrzostwa Sportowego Niemieckiego Związku Siatkówki w Berlinie VC Olympia Berlin Zürich Team. W 2004 roku ekipa niemiecka była w Warszawie, a w maju 2005 roku MOS Wola gościł w Berlinie. W przyszłości planuje się nowe kontakty.
 
www.vc-dresden.de - klub niemiecki, który ostatnio specjalizuje się w siatkówce młodzieżowej , prowadząc szkolenie wszystkich roczników. Drużyna młodzików VC Dresden gościła w Warszawie na 20.Turnieju Wola - Cup 2006 i Wola - CUP 2007, zaś kadeci MOS Wola byli na turnieju w Dreźnie w 2006 r.. Przewidywana dalsza wymiana młodzieży.
 

 

Opcje strony

do góry