Osiągnięcia

Galeria Medalistów

GALERIA MEDALISTÓW MISTRZOSTW POLSKI Z MOS WOLA W SEKCJI SIATKÓWKI

DWADZIEŚCIA DWA  MEDALE W  MISTRZOSTWACH  POLSKI CHŁOPCÓW:
 

  • 1991 - medal brązowy MP juniorów młodszych w Poznaniu
  • 1998 - medal srebrny MP juniorów młodszych w Poznaniu
  • 1999 - medal brązowy MP juniorów młodszych w Tomaszowie Lubelskim
  • 1999 - medal srebrny MP juniorów starszych w Bielsku-Białej
  • 2000 - medal brązowy MP juniorów młodszych w Rawie Mazowieckiej
  • 2000 - medal złoty MP juniorów starszych w Nysie
  • 2001 - medal złoty MP juniorów młodszych w Nysie
  • 2003 - medal brązowy MP juniorów młodszych w Busku-Zdrój
  • 2003 - medal złoty MP juniorów starszych w Gubinie
  • 2004 - medal złoty MP juniorów starszych w Szczecinie
  • 2004 - medal brązowy MP kadetów w Pile
  • 2004 - medal srebrny MP juniorów (siatkówka plażowa) w Pile
  • 2004 - medal srebrny MP kadetów (siatkówka plażowa) w Gubinie 
  • 2005 - medal srebrny MP juniorów starszych w Bełchatowie
  • 2006 - medal srebrny MP  kadetów w Częstochowie
  • 2006 - medal brązowy MP juniorów (siatkówka plażowa) w Rybniku
  • 2007 - medal brązowy MP juniorów starszych w Olsztynie 
  • 2008 - medal  złoty MP juniorów starszych w Częstochowie
  • 2008 - medal brązowy MP kadetów w siatkówce plażowej w Kamieniu Krajeńskim
  • 2013 - medal srebrny MP młodzików w Nowym Tomyślu i Zbąszynie
  • 2015 - medal srebrny MP kadetów w Kętrzynie
  • 2016 - medal brązowy MP juniorów w Leżajsku

 

SIATKARZE  MOS WOLA -
MEDALIŚCI  MISTRZOSTW  POLSKI 
 MEDAL BRĄZOWY KADETÓW - rok 1991 w Poznaniu
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Michał FRYBES 1974
Mirosław SZYMAŃSKI 1974
Jarosław BYKOWSKI 1974
Arkadiusz MAREK 1974
Rafał ZAGAJEWSKI 1974
Grzegorz PYTLASIŃSKI 1974
Piotr KALINOWSKI 1975
Piotr KARPIŃSKI 1975
Krzysztof PAWLAK 1974
Wypożyczeni gracze z Makroregionu Mazursko-Warszawskiego:
Adam NOWIK (Metalowiec Białystok) 1975
Artur PIEŚNIAK (Metalowiec Białystok) 1975
Hubert MILEWSKI (Huragan Wołomin) 1974

 

Trener: Mirosław GRYGORUK

 

 

 
 MEDAL SREBRNY KADETÓW - rok 1998 w Poznaniu
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Jakub KORPAK 1981
Michał PECIAKOWSKI 1981
Maciej KOSMOL 1982
Arkadiusz GOŁAŚ 1981
Konrad MAŃKOWSKI 1981
Adam GNIADZIK 1981
Dawid MAŃKOWSKI 1982
Paweł PYZIAK 1982
Filip RYCZYWOLSKI 1981
Krzysztof WINIEWSKI 1981
Maciej LIZIŃCZYK 1982
Hubert BANASIAK 1981
Zawodnicy wypożyczeni:
Daniel SADOWSKI (MOS Elita Wołomin) 1981

 

 

Trener I: Krzysztof FELCZAK
Trener II: Krzysztof ZIMNICKI

 

 

 MEDAL BRĄZOWY KADETÓW - rok 1999 w Tomaszowie Lubelskim
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Maciej KOSMOL 1982
Konrad WORONIECKI 1982
Jarosław WĄTŁY 1982
Dawid MAŃKOWSKI 1982
Paweł PYZIAK 1982
Adam FALKOWSKI 1983
Michał DREWNIAK 1982
Maciej LIZIŃCZYK 1982
Kamil SŁUPSKI 1983
Rafał BALICKI 1982
Zawodnicy wypożyczeni:
Jakub ŁOMACZ (MKS MDK Warszawa) 1982
Konrad GRADOWSKI (KS Metro Warszawa) 1984
Damian PIETRZAK (MOS Elita Wołomin) 1982

 

 

Trener I: Krzysztof FELCZAK
Trener II: Krzysztof ZIMNICKI
Masażysta: Krzysztof MAŃKOWSKI

 

 

 SREBRNY MEDAL JUNIORÓW - rok 1999 w Bielsku-Białej
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Jakub KORPAK 1981
Michał PECIAKOWSKI 1981
Adam WOJTOWICZ 1980
Sebastian SZYMOS 1980
Arkadiusz GOŁAŚ 1981
Maciej KOSMOL 1982
Adam GNIADZIK 1981
Konrad MAŃKOWSKI 1981
Filip RYCZYWOLSKI 1981
Konrad WORONIECKI 1982
Krzysztof WINIEWSKI 1981
Paweł PYZIAK 1982
Dawid MAŃKOWSKI 1982
Maciej LIZIŃCZYK 1982

 

 

Trenerzy: Krzysztof FELCZAK
oraz Krzysztof ZIMNICKI
Masażysta: Krzysztof MAŃKOWSKI

 

 

 BRĄZOWY MEDAL KADETÓW - rok 2000 w Rawie Mazowieckiej
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Kamil SŁUPSKI 1983
Maciej GORZKIEWICZ 1984
Paweł KOŚCIOŁOWSKI 1983
Piotr ŻUBER 1983
Konrad GRADOWSKI 1984
Adam FALKOWSKI 1983
Tomasz WARSZTON 1984
Paweł STOLARSKI 1984
Adam ZIELIŃSKI 1983
Michał DRABKOWSKI 1984
Andrzej KOTAS 1983
Łukasz SMYK 1983
Damian ORZECHOWSKI 1984

 

 

Trener: Mirosław GRYGORUK
Kirownik Drużyny: Tomasz DRABKOWSKI

 

 

 ZŁOTY MEDAL JUNIORÓW - rok 2000 w Nysie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Michał PECIAKOWSKI 1981
Jakub KORPAK 1981
Arkadiusz GOŁAŚ 1981
Maciej KOSMOL 1982
Konrad MAŃKOWSKI 1981
Filip RYCZYWOLSKI 1981
Adam GNIADZIK 1981
Paweł PYZIAK 1982
Krzysztof WINIEWSKI 1981
Konrad WORONIECKI 1982
Dawid MAŃKOWSKI 1982
Michał DREWNIAK 1982
Adam FALKOWSKI 1983
Kamil SŁUPSKI 1983

 

 

Trener I: Krzysztof FELCZAK
Trener II: Krzysztof ZIMNICKI
Masażysta: Krzysztof MAŃKOWSKI

 

 

 ZŁOTY MEDAL KADETÓW - rok 2001 w Nysie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Konrad GRADOWSKI 1984
Tomasz DRZYZGA 1985
Damian ORZECHOWSKI 1984
Robert KĘPKA 1984
Maciej GORZKIEWICZ 1984
Tomasz WARSZTON 1984
Michał STRUŻEK 1984
Przemysław KULIŃSKI 1984
Sebastian WITEK 1984
Robert KOZŁOWSKI 1985
Bartosz GAWRYSZEWSKI 1985
Michał DRABKOWSKI 1984
Kamil WYSZYŃSKI 1984
Zawodnicy wypożyczeni:
Janusz SUCHENEK (Stolarka Wołomin) 1984

 

 

Trener I: Krzysztof ZIMNICKI
Trener II: Mirosław GRYGORUK
Kierownik Drużyny: Krzysztof FELCZAK

 

 

 BRĄZOWY MEDAL KADETÓW - rok 2003 w Busku-Zdrój
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Jakub PIETRASIK 1986
Zbigniew BARTMAN 1987
Kamil SKRZYPKOWSKI 1986
Kamil MAZOWIECKI 1986
Krzysztof GETKO 1986
Michał KORDACZUK 1986
Maciej HOŃKO 1986
Tomasz WIS 1986
Waldemar ŚWIRYDOWICZ 1986
Zawodnicy wypożyczeni:
Michał CHABEREK (Junior Stolarki Wołomin) 1987
Maciej CHILMANOWICZ (MKS MDK Warszawa) 1986
Grzegorz ŁOMACZ (Net Ostrołęka) 1987

 

 

Trener: Mirosław GRYGORUK   
Kierownik Drużyny: Leon BARTMAN

 

 

 ZŁOTY MEDAL JUNIORÓW - rok 2003 w Gubinie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Konrad GRADOWSKI 1984
Damian ORZECHOWSKI 1984
Maciej GORZKIEWICZ 1984
Michał DRABKOWSKI 1984
Robert KĘPKA 1984
Bartosz GAWRYSZEWSKI 1985
Tomasz DRZYZGA 1985
Łukasz JAŁOZA 1985
Krzysztof GETKO 1986
Zbigniew BARTMAN 1987
Tomasz WARSZTON 1984
Sebastian WITEK 1987
Marcin OŁTUSZEWSKI 1987

 

 

Trener I: Krzysztof FELCZAK
Trener II: Krzysztof ZIMNICKI
Asystent: Witold JĘDRZEJCZYK
Kierownik Drużyny: Leon BARTMAN

 

 ZŁOTY MEDAL JUNIORÓW - rok 2004 w Szczecinie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Łukasz JAŁOZA  1985 
Bartosz GAWRYSZEWSKI  1985
Robert KOZŁOWSKI  1985
Zbigniew BARTMAN  1987
Grzegorz ŁOMACZ   1987 
Kamil MAZOWIECKI  1986
Tomasz DRZYZGA  1985
Jakub PIETRASIK  1986
Waldemar ŚWIDOROWICZ  1986
Dominik WÓJCICKI  1987
Kamil SKRZYPKOWSKI  1986
Bartosz PASZAK  1985
Michał KORDACZUK  1986

 

Trener I: Krzysztof FELCZAK
Trener II:Witold Jędrzejczyk  
Kierownik Drużyny: Krzysztof ZIMNICKI
 BRĄZOWY MEDAL KADETÓW - rok 2004 w Pile
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Grzegorz ŁOMACZ 1987 
Zbigniew BARTMAN 1987 
Dominik WÓJCICKI 1987 
Michał STĘPIEŃ 1987 
Paweł KOWAL 1987 
Jakub KISZKA 1987 
Jan ŚWIERCZ 1987 
Piotr LAUDAŃSKI 1987 
Fabian DRZYZGA 1990 
Zawodnicy wypożyczeni:
Michał FIJAŁKOWSKI (RTS Jadar Radom) 1987 
Paweł KACZOROWSKI (MKS MDK Warszawa) 1987 
Łukasz KACZOROWSKI (MKS MDK Warszawa) 1988 
Trener :  Mirosław  GRYGORUK   
Kierownik Drużyny:  Leon  BARTMAN 
 SREBRNY MEDAL JUNIORÓW NA MP 2004 w Pile w siatkówce plażowej
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Zbigniew BARTMAN 1987 
Łukasz JAŁOZA 1985 
Trener : Leon BARTMAN


 
 SREBRNY MEDAL KADETÓW NA MP 2004 w Gubinie w siatkówce plażowej w ramach OOM
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Zbigniew BARTMAN 1987 
Dominik WÓJCICKI 1987 

 

 

 SREBRNY   MEDAL JUNIORÓW - rok 2005 w BEŁCHATOWIE
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Grzegorz   ŁOMACZ  1987 
Zbigniew  BARTMAN  1987
Dominik  WÓJCICKI  1987
Kamil   SKRZYPKOWSKI  1986
Waldemar ŚWIRYDOWICZ   1986 
Paweł  KOWAL  1987
Mateusz  GORZEWSKI  1987
Michał  STĘPIEŃ  1987
Bartosz  ZRAJKOWSKI  1986
Jakub  KISZKA  1987
Fabian  DRZYZGA  1990
Igor  ŁUKASIK  1989
Kamil  MAZOWIECKI  1986

 

 

 

Trener I: Krzysztof FELCZAK
Trener II:Witold Jędrzejczyk  
Kierownik Drużyny: Krzysztof ZIMNICKI

 

 

 SREBRNY  MEDAL KADETÓW  - rok 2006 w Częstochowie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Fabian  DRZYZGA  1990 
Igor  ŁUKASIK  1989
Robert ILIŃSKI  1989
Patryk  STRZEŻEK  1989
Jakub  NOWOCIEŃ   1989 
Bartosz  KACZMAREK  1989
Konrad  JONAK  1989
Krzysztof  DZIUBAŃSKI  1989
Konrad  KOSTRZEWA  1989
Adam   BŁASZCZYK  1989
Łukasz   MAKOWSKI  1989
Marcin  PATYK  1989
Witold  PAWLEWICZ  1989

 

 

 

Trener I: Krzysztof ZIMNICKI
Trener II: Krzysztof  FELCZAK  
Kierownik Drużyny: Jacek  Łukasik 






 
BRĄZOWY  MEDAL JUNIORÓW  NA MP 2006 w Rybniku w siatkówce plażowej.
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Michał  ŻUREK 1988 
Dawid  MIGDALSKI  1988 

 

 
 BRĄZOWY   MEDAL JUNIORÓW - rok 2007 w OLSZTYNIE
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Michał   ŻUREK  1988 
Fabian  DRZYZGA  1990
Dawid  MICHOR  1988
Patryk  STRZEŻEK  1989
Damian  WOJTASZEK   1988 
Robert  ILIŃSKI  1989
Konrad  JONAK  1989
Igor   ŁUKASIK  1989
Witold  PAWLEWICZ  1989
Jakub  NOWOCIEŃ  1989
Bartosz  KACZMAREK  1989
Konrad  KOSTRZEWA  1989
Krzysztof  DZIUBAŃSKI  1989
 
Trener I: Krzysztof FELCZAK
Trener II :  Piotr  NAJMOWICZ 
Asystenci tech.Jacek Łukasik, Jacek Strzeżek
Kierownik Ekipy: Krzysztof ZIMNICKI
 ZŁOTY   MEDAL JUNIORÓW - rok 2008 w CZĘSTOCHOWIE
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Patryk  STRZEŻEK  1989 
Fabian  DRZYZGA  1990
Robert  ILIŃSKI  1989
Jakub  NOWOCIEŃ  1989
Konrad  NENEMAN   1990 
Krzysztof  DZIUBAŃSKI  1989
Łukasz MAKOWSKI                                                
 1989
Bartosz  KACZMAREK  1989
Witold  PAWLEWICZ  1989
Bartosz  STRZEŻEK  1992
Konrad  NASSALSKI  1991
Tomasz  URBAŃSKI  1992
Maciej   BEHR  1990
Mateusz BEHR  1990
Michał  GUZ  1990
            
Trener I: Krzysztof FELCZAK
Trener II: Jacek  Łukasik, 
Trener przyg. siłow. Bartłomiej Kruszewski 
Asystent tech.Jacek Strzeżek,
Masażysta: Łukasz Flak 
Kierownik Ekipy: Krzysztof ZIMNICKI

 
BRĄZOWY MEDAL KADETÓW NA MP 2008 w Kamieniu Krajeńskim w siatkówce plażowej
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Martin CHINIEWICZ 1991 
Konrad NASSALSKI 1991 

                                                                                                     Trener : Norbert OKUŃ

 

 

 SREBRNY   MEDAL  MŁODZIKÓW - rok 2013 w Nowym Tomyślu i Zbąszynie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Daniel  GRZYMAŁA  1998
Adrian  KACPERKIEWICZ  1998
Maksymilian WARZYWODA  1998
Kamil  RUSAK  1998
Wiktor  SIEWIERSKI  1998
Konrad  BĄCZEK  1998
Mateusz LASKOWSKI                                               
 1998
Mateusz  REĆKO  1998
Kacper  ŻABICKI  1998
Maciej  KUĆ  1998
Adam SIECZKA - JANKOWSKI  1998
Paweł  BOROWSKI  1999
Aleksander  JASS  1999
Maciej  KUSIŃSKI  1998
Rafał  PROKOPCZUK  1999
Bartosz  KREFT  2000

 

Trener I: Konrad  COP
Trener II :  Krzysztof Felczak  
Trener przygotowania siłowego: B.Kruszewski
Statystyk: Bartosz Kaczmarek, Kierownik drużyny: Andrzej Warzywoda
Kierownik ekipy : prezes Krzysztof Zimnicki

 

 SREBRNY  MEDAL  KADETÓW - rok 2015 w Kętrzynie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
Wiktor  SIEWIERSKI  1998
Jakub  SZYMAŃSKI  1998
Rafał  PROKOPCZUK  1999
Maciej   KUĆ  1998
Marcin  JASKUŁA  1998
Konrad  BĄCZEK  1998
Adrian  KACPERKIEWICZ                                        
 1998
Mateusz  REĆKO  1998
Kacper  ŻABICKI  1998
Daniel  GRZYMAŁA  1998
Adam  GIELO  1998
Paweł  BOROWSKI  1999
Michał  PODGÓRZAK  1998
Patryk  BELKIEWICZ  1999
   
I  TRENER: Kamil  TRZCIŃSKI  
Team Menager: Krzysztof  FELCZAK  
Trener asystent: Łukasz JANICKI  
Statystyk: Dominik  POSMYK  
Kierownik ekipy: Prezes Krzysztof  ZIMNICKI  

 

BRĄZOWY  MEDAL  JUNIORÓW - rok 2016 w Leżajsku
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia 
 
Tomasz  PIOTROWSKI  1997
Wiktor  SIEWIERSKI  1998
Jakub  SZYMAŃSKI  1998
Rafał  PROKOPCZUK  1999
Maciej   KUĆ  1998
Marcin  JASKUŁA  1998
Konrad  BĄCZEK  1998
Artur  GROMELSKI                                     
 1997
Mateusz  REĆKO  1998
Kacper  ŻABICKI  1998
Dominik  GROT  1997
Adam  GIELO  1998
Dominik  JAGLARSKI  1997
Artur  KUBEŁ  1997
   
I TRENER:  Łukasz  MOTYKA  
Team menedżer Krzysztof FELCZAK  
Asystent: Krzysztof  WÓJCIK  
Fizjoterapeuta: Bartosz PATER  
Trener przyg. fiz.: Bartłomiej KRUSZEWSKI  
Statystyk: Dominik POSMYK  
Kierownictwo: Prezes Krzysztof ZIMNICKI  
dyrektor MOS : Paweł WASILEWSKI  

 
GALERIA MEDALISTEK MISTRZOSTW POLSKI Z MOS WOLA
- SEKCJA DZIEWCZĄT,  JEDENAŚCIE MEDALI:
 
  • MEDAL BRĄZOWY JUNIOREK - rok 1983 w Warszawie
  • MEDAL SREBRNY KADETEK - rok 1984 w Poznaniu
  • MEDAL ZŁOTY KADETEK - rok 1985 w Trzebnicy
  • MEDAL SREBRNY JUNIOREK - rok 1986 w Słupsku
  • MEDAL ZŁOTY JUNIOREK -  rok 1987  w Warszawie
  • MEDAL BRĄZOWY  KADETEK - rok 1996 w Katowicach
  • MEDAL ZŁOTY JUNIOREK - rok 1997 w Warszawie
  • MEDAL BRĄZOWY JUNIOREK - rok 2007 w Łodzi
  • MEDAL SREBRNY JUNIOREK - rok 2014 w Kętrzynie
  • MEDAL BRĄZOWY KADETEK - rok 2014 w Tucholi
  • MEDAL BRĄZOWY MŁODZICZEK - rok 2016 w Tucholi
 
 
 
 MEDAL  BRĄZOWY  JUNIOREK - rok 1983 w Warszawie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Marzena Szczygieł 1965
Edyta Ładzikowska 1965
Agata Kostrzębska 1965
Katarzyna Strugała 1965
Dorota Odowska 1965
Agata Odowska 1965
Ewa Kruszewska 1966
Anna Zielińska 1967
Beata Ruszkiewicz 1967
Agnieszka Ziemiańska 1967
Magdalena Busz 1967
Anna Bąk 1967
Małgorzata Szuba 1968
Izabela Szczypiórkowska 1968
 
Trener I: Marian Bińkowski
Kierownik drużyny: Barbara Bińkowska

 

 

MEDAL  SREBRNY JUNIOREK  MŁODSZYCH - rok 1984 w Poznaniu
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Małgorzata Szuba 1968
Izabella Szczypiórkowska 1968
Agata Jung 1968
Katarzyna Kulik 1968
Beata Szabłowska 1968
Beata Traczyk 1968
Monika Borkowska 1969
Olga Głazowa 1968
Anna Patyrowska 1969
Anna Rojewska 1968
Renata Niedbalska 1969
Agata Jarzyna 1969
 
Trener I: Marian Bińkowski
Kierownik drużyny: Barbara Bińkowska

 

 

MEDAL ZŁOTY JUNIOREK  MŁODSZYCH  - rok 1985 w Trzebnicy
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Małgorzata Szuba 1968
Izabella Szczypiórkowska 1968
Agata Jung 1968
Katarzyna Kulik 1968
Beata Szabłowska 1968
Beata Traczyk 1968
Agnieszka Grudzińska 1969
Renata Starosz 1968
Magdalena Olczakowska 1969
Anna Rojewska 1968
Renata Niedbalska 1969
Agata Jarzyna 1969
 
Trener I: Marian Bińkowski
Kierownik drużyny: Barbara Bińkowska

 

 

 

 
 MEDAL  SREBRNY  JUNIOREK - rok 1986 w Słupsku
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Małgorzata Szuba 1968
Izabella Szczypiórkowska 1968
Agata Jung 1968
Katarzyna Kulik 1968
Beata Szabłowska 1968
Beata Traczyk 1968
Dorota Parafiańczuk 1969
Magdalena Olczakowska 1968
Renata Starosz 1969
Anna Zielińska 1968
Magdalena Busz 1969
Agnieszka Grudzińska 1969
 
Trener I: Marian Bińkowski
Kierownik drużyny: Barbara Bińkowska

 

 MEDAL ZŁOTY JUNIOREK - rok 1987 w Warszawie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Małgorzata Szuba 1968
Izabella Szczypiórkowska 1968
Agata Jung 1968
Katarzyna Kulik 1968
Beata Szabłowska 1968
Beata Traczyk 1968
Monika Borkowska 1969
Olga Głazowa 1968
Anna Patyrowska 1969
Anna Rojewska 1968
Renata Niedbalska 1969
Agata Jarzyna 1969
 
Trener I: Marian Bińkowski
Kierownik drużyny: Barbara Bińkowska
 
 
 MEDAL BRĄZOWY KADETEK - rok 1996 w Katowicach
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Anna SOKOŁOWSKA 1979
Katarzyna CYWIŃSKA 1979
Sylwia MAKOWIECKA 1979
Marta MALISZEWSKA 1979
Kinga SMOLIŃSKA 1979
Justyna GRABARCZYK 1980
Katarzyna MAJEWSKA 1980
Aleksandra WAŁACH 1980
Dorota GRUDZIŃSKA 1979
Agata KUCHARCZYK 1979
Joanna PLICHTA 1979
Agnieszka LASEK 1979
 
Trener I: Stanisław LIZIŃCZYK
Trener II: Elżbieta LIZIŃCZYK
 
 
 MEDAL ZŁOTY JUNIOREK - rok 1997 w Warszawie
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Anna SOKOŁOWSKA 1979
Marta MALISZEWSKA 1979
Katarzyna CYWIŃSKA 1979
Sylwia MAKOWIECKA 1979
Kinga SMOLIŃSKA 1979
Justyna GRABARCZYK 1980
Katarzyna MAJEWSKA 1980
Dorota GRUDZIŃSKA 1979
Aleksandra WAŁACH 1980
Agata KUCHARCZYK 1979
Joanna PLICHTA 1979
Agnieszka LASEK 1979
 
Trener I: Stanisław LIZIŃCZYK
Trener II: Elżbieta LIZIŃCZYK

 

 MEDAL BRĄZOWY JUNIOREK - rok 2007 w Łodzi
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Gabriela  GRABOWSKA 1989
Joanna   STAWICKA 1989
Anna   KUNYSZ 1990
Izabela   KOŻON 1988
Małgorzata  LIZIŃCZYK 1990
Anna  TUSTANOWSKA 1989
Magdalena  DUDEK 1989
Aleksandra  PRZEPIÓRKA 1990
Agata  PETRYKOWSKA 1989
Małgorzata  SŁUMIŃSKA 1989
Katarzyna  FIUK 1988
Ada  ILEWICZ 1989
   
 
Trener I:  Artur  WÓJCIK
Trener II:  Stanisław LIZIŃCZYK

 

 MEDAL SREBRNY JUNIOREK - rok 2014 w Kętrzynie
Imię i nazwisko zawodniczki: Rok urodzenia:
Aleksandra GRZESZCZAK 1995
Paulina  BAŁDYGA 1996
Malwina  SMARZEK 1996
Adrianna  ADAMEK 1998
Izabella  SZYJKA 1995
Paulina JASTRZĘBSKA 1996
Katarzyna JĘDRZEJEWSKA 1997
Izabella  TROCIŃSKA 1997
Zuzanna  PRUS 1996
Małgorzata  SZUSTAK 1996
Monika  LUBIAK 1996
Luiza  DRZEWIECKA 1996
Anna  KARCZ 1996
Magdalena  LATOS 1996
Aleksandra  ŚWIERCZ 1995
   
I TRENER Artur WÓJCIK  
II Trener Jacek BANASIK  
Trener statystyk Piotr NAJMOWICZ  
Masażysta Bartosz  PATER  
Kierownik ekipy Radosław KRUKOWSKI  

 

 
 

 

 

 MEDAL BRĄZOWY KADETEK - rok 2014 w Tucholi
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Marta  KRAJEWSKA 1998
Katarzyna JĘDRZEJEWSKA 1997
Adrianna ADAMEK 1998
Izabella   TROCIŃSKA 1997
Aleksandra  HAMUDA 1999
Natalia KURPIEWSKA 1998
Klaudia  KUCHARSKA 1997
Anna  PAWŁOWSKA 1997
Aleksandra  OLSZEWSKA 1997
Zuzanna  GNAS 1998
Weronika  BRZUZY 1998
Julia  MISIUKIEWICZ 1997
Julia  TOMASZEWSKA 1997
Adrianna  CICHOSZ 1997
Inga  BOCHEŃSKA 1998
   
I  TRENER Stanisław  LIZIŃCZYK  
II Trener Małgorzata GOGOŁEK  

 

 MEDAL BRĄZOWY MŁODZICZEK - rok 2016 w Tucholi
Imię i nazwisko zawodnika: Rok urodzenia:
Julia  KABALA 2002
Zuzanna DYGDOŃ 2002
Adrianna WEŁNA 2001
Martyna  PACUSZKA 2001
Zuzanna  LUDYNIA 2001
Paulina  BOCHENEK 2001
Wiktoria  POŁOSAK 2001
Sylwia  KOSTRZĘBSKA 2001
Gabriela  RAKUS 2001
Karolina  WALIGÓRA 2001
Weronika  KRASZEWSKA 2001
Julia   DUCZMAL 2001
Wiktoria  KULIK 2001
Izabela  SZYMKOWSKA 2001
   
I  TRENER: Janusz  PATRIAK  
II TRENER: Stanisław  LIZIŃCZYK  
asystent: Krzysztof PŁUŻYCZKA  
statystyk: Jakub ŚLUSARCZYK  
Drukuj
PDF
Powiadom znajomego
Wstecz