MOS WOLA Warszawa

http://moswola.pl/mos/nabory/nabory-do-mos/1993,NABORY-do-MOS.html
19.07.2024, 00:57

NABORY do MOS

Zapraszamy na siatkówkę do MOS Wola

Zapraszamy do ośrodka siatkarskiego na warszawskiej Woli wszystkich w wieku 10-19 lat, którzy kochają siatkówkę i chcą sie nauczyć grać (szkolimy tylko młodzież).

MOS Wola Warszawa to jeden z najlepszych i największych ośrodków siatkówki młodzieżowej w kraju. Tu pod kierunkiem dyplomowanych trenerów można nauczyć się grać w siatkówkę i przeżyć wspaniałą sportową przygodę.
W MOS Wola wyrośli reprezentanci Polski, z olimpijczykiem z Aten Arkadiuszem Gołasiem na czele, tu wychowało się ponad 100 reprezentantów Polski juniorek i juniorów, mistrzowie Europy i medaliści młodzieżowych mistrzostw świata.

Najmłodsze talenty mają największą szansę. Oczywiście ci, którzy wyróżniają się wysokim wzrostem i dużą sprawnością mogą zrobić nawet reprezentacyjną karierę.
W najmłodszych grupach dziewcząt i chłopców wszyscy uczą się od początku, od podstaw i wszyscy mają równe szanse.

Ale zdarza się, że niektórzy przychodzą do MOS Wola później, kiedy ich rocznik już trenuje w klubie od kilku miesięcy, czy nawet od kilku lat. Tych też przyjmujemy do ośrodka, ale wiadomo, że nie mogą od razu trafić do grupy najlepszych. Dla tych mamy zajęcia w grupach dla średnio zaawansowanych i dla początkujących. Najwytrwalsi i najzdolniejsi z nich mają szansę , z czasem, awansować nawet do pierwszego zespołu.

Mamy również zajęcia z siatkówki rekreacyjnej dla osób, które nie zamierzają lub nie mogą trenować po cztery czy pięć razy w tygodniu ,tak jak nasi najlepsi i najstarsi, ale lubią siatkówkę i chcą sobie trochę pograć oraz nauczyć się lepiej siatkarskiej techniki, niż na zwykłych lekcjach wf.

Trafiają także do MOS Wola siatkarze z innych miast, którzy chcą osiągnąć w siatkówce wiele, a w swoich dotychczasowych klubach nie zawsze mają szanse takiego rozwoju i wybierają MOS Wola - jeden z najlepszych ośrodków w Polsce.

Wszelkie informacje pod adresem: klub@moswola.pl lub klubowym numerem telefonu: 22 631 49 89

Zapraszamy na przygodę z siatkówką.

 

Opcje strony