Rozgrywki

Wrzesień 2017

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
1
01.09 (pt) Grodzisk Maz. MOS Wola Warszawa - VBC TLC Weitz (Austria) mężczyźni
2
02.09. Grodzisk Maz. Turniej Międzyn. Juniorzy 02.09. (sb) Hala MOS 10.00 Turniej Prezesa
3
03.09 (nd) Hala MOS 10.00 Puchar Prezesa
4
5
6
7
8
08.09. (pt) 45 Turniej Sokol Wien Kadeci
9
09.09. (sb) Turniej w Halinowie, Juniorzy 09.09 (sb) Memoriał Wawrzyczka Olsztyn II Liga 09.09 (sb) Hala Deotymy godz. 9.30 Młodziczki 09.09. (sb) BOS Strumykowa Puchar Białołęki Młodzików 09.09 (sb) Wiedeń, 45 Turniej Kadeci
10
10.09. (nd) Turniej w Halinowie, Juniorzy 10.09 (nd) Memoriał Wawrzyczka Olsztyn II Liga 10.09 (nd) Wiedeń, 45 Turniej Sokol Kadeci 10.09. (nd) BOS Strumykowa Puchar Białołęki Młodzików
11
12
13
13.09. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS I - MOS II, godz. 19.30, hala MOS
14
14.09. (czw) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS I - MOS II, godz. 17:30, hala MOS
15
16
16.09 (sb) godz. 11 hala ul. Banacha 2a, VI Memoriał Krzysztofa Kowalczyka - II liga mężczyzn 16.09. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS I - MOS II, godz. 15.30, hala MOS
17
17.09.(nd) godz. 10.00 , hala ul. Banacha 2a, VI Memoriał Krzysztofa Kowalczyka - II liga mężczyzn
18
18.09. (pon) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS I - UKS Plas Warszawa , godz. 18:30, hala MOS
19
19.09. (wt) Mazowiecka I Liga Juniorek, Sparta - MOS I, godz. 16:00 19.09. (wt) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS II - KS Metro Warszawa II, godz. 18:30, hala MOS
20
20.09. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS I - UKS MDK Warszawa II, godz. 19.30, hala MOS
21
21.09. (czw) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS II - Siedlce, godz. 17:30, hala MOS
22
22.09.(pt) Mazowiecka I Liga Kadetek, MOS II - MOS I, godz.17.30, hala MOS
23
23.09. (sb) Mazowiecka II Liga Juniorów, Mos III - Macovia Maków Maz., godz. 10:30, hala MOS 23.09. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - KPS Siedlce, godz. 14.30, hala MOS 23.09.(sob) Festiwal w Radomiu - Juniorzy
24
24.09.(niedz) Festiwal w Radomiu - juniorzy
25
26
26.09. (wt) Mazowiecka II Liga Juniorów, UKS Sparta - MOS III, godz. 19:00, ul. Westfala 3 26.09. (wt) Mazowiecka I Liga Kadetów, UKS Plas Warszwa - MOS II, godz. 18:00.
27
27.09. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorek, Radom - MOS II, godz. 17:00 27.09. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS I - LTS I, godz. 17:30, hala MOS 27.09. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorów, RCS Czarni Radom - MOS I, godz. 17:00.
28
28.09. (czw) Mazowiecka I Liga Kadetek, MOS I - Nike Ostrołęka, godz. 17.30, hala MOS
29
29.09. (pt) Mazowiecka I Liga Juniorów, UKS MDK Warszawa II - MOS II, godz. 17:00, ul. Polna 7a 29.09 (pt) Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola Hala Koło, Junior, Kadet
30
30.09. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetów, UKS MDK Warszawa - MOS I , godz. 12:00, ul. Rogalińska 2 30.09 (sb) Mazowiecka I Liga kadetek, LTS – MOS 2, godz.10.00, 30.09 (sb) Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola Hala Koło, Junior, Kadet