Rozgrywki

Listopad 2017

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
1
2
02.11. (czw) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS II - MOS I, godz. 17:30, hala MOS 02.11. (czw) Mazowiecka II Liga Juniorów, Wrzos Międzyborów. - MOS III, godz. 18:30, ul. Staszica 5 02.11. (czw) Mazowiecka I Liga Kadetów, RCS Czarni Radom - MOS II, godz. 18:45.
3
03.11. (pt) Mazowiecka I Liga Kadetów, KS Metro Warszawa - MOS I , godz. 17:30, ul. Hirszfelda 11 03.11.(pt) GODZ. 19.00, hala MOS, Mazowiecka I Liga kadetek SMS – MOS 2
4
04.11. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetek, LTS - MOS I, godz. 12:00 4.11. (sb) Mecz II ligi mężczyzn: KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - UMKS MOS Wola Warszawa
5
5.11.(nd) III Liga Seniorek, SPARTA GRODZISK-BRS UMKS MOS WOLA WARSZAWA GODZINA 19.30
6
06.11. (pon) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - MOS I, godz. 18.30, hala MOS
7
8
08.11. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS I - Sparta, godz. 17:30, hala MOS
9
09.11. (czw) Mazowiecka II Liga Juniorów, Iskra Warszawa - MOS III, godz. 19:15, ul. Orłów Piastowskich 47 09.11.(czw) GODZ. 17.30 hala MOS Mazowiecka I Liga kadetek MOS 1 – MOS 2
10
10.11(pt)hala Koło, 31.Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP mini-volley 10.11.(pt) III Liga Seniorek, BRS UMKS MOS WOLA WARSZAWA-PIASECZNO GODZINA 17.30, ul.Rogalińska 2 10.11. (pt) Mazowiecka I Liga Juniorów, UKS MDK Warszawa II - MOS I, godz. 17:00.
11
11.11.(sob) hala Koło, 31.Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP mini-volley 11.11. (sb) Hala MOS. Mecz II ligi mężczyzn: UMKS MOS Wola Warszawa - Lesan Halinów
12
12.11.(nie) hala Koło, 31.Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP mini-volley 12.11. (nd) Mazowiecka I Liga Juniorek, Siedlce - MOS II, godz. 14:00 12.11. (nd) Mazowiecka I Liga Juniorów, KS Metro II - MOS II, godz. 16:00, ul. Hirszfelda 11
13
14
14.11. (wt) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS II - UKS MDK II, godz. 18.30, hala MOS
15
15.11. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorek, LTS I - MOS I, godz. 17:30 15.11. (śr) Mazowiecka I Liga Kadetek, Nike Ostrołęka - MOS I, godz. 19:00 15.11. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS I - RCS Czarni Radom, godz. 19.30, hala MOS
16
16.11. (czw) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS II - Radom, godz. 17:30, hala MOS 16.11. (czw) Mazowiecka I Liga Kadetów, UKS Plas Warszawa - MOS I , godz. 18:00, ul. Trocka 4
17
17.11. (pt) hala Koło, 31.Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP Młodzik 17.11. (pt) Mazowiecka I Liga Kadetów, KPS Siedlce - MOS II, godz. 18:30. 17.11.(pt) GODZ. 17.30, hala MOS Mazowiecka I Liga kadetek, MOS 2 – LTS
18
18.11. (sob) hala Koło, 31.Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP Młodzik 18.11. (sb) Mazowiecka II Liga Juniorów, Macovia Maków Maz. - MOS III, godz. 16:00, ul. Kopernika 2 18.11. (sb) Mecz II ligi mężczyzn: UKS Centrum Augustów - UMKS MOS Wola Warszawa
19
19.11.(nd) hala Koło, 31.Międzynarodowy Turniej WOLA-CUP Młodzik 19.11.(nd) III Liga Seniorek, OLIMP MINSK-BRS UMKS MOS WOLA WARSZAWA GODZINA 17
20
21
22
22.11. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS II - LTS II, godz. 17:30, hala MOS 22.11. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorów, KS Zawkrze Mława - MOS II, godz. 17:00, ul. Wyspiańskiego 1
23
23.11. (czw) Mazowiecka I Liga Kadetek, MOS I - Sparta, godz. 17:30, hala MOS
24
24.11. (pt) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS I - Volley Płock, godz. 17:30, hala MOS 24.11. (pt) Mazowiecka I Liga Juniorów, KS Metro Warszawa I - MOS I, godz. 19:30. 24.11.(pt) GODZ. 16.45 hala MOS Mazowiecka I Liga kadetek ESPERANTO – MOS 2
25
25.11.(sb)III Liga Seniorek, BRS UMKS MOS WOLA WARSZAWA-AZS LSW WARSZAWA GODZINA 10.30, ul. Rogalińska 2 25.11. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS I - UKS MDK Warszawa, godz. 12:30, hala MOS 25.11. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - UKS Plas Warszawa, godz. 15:00, hala MOS 25.11. (sb) Hala MOS. Mecz II ligi mężczyzn: UMKS MOS Wola Warszawa - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski
26
27
27.11. (pn) III Liga Seniorek, ESPERANTO WARSZAWA-BRS UMKS MOS WOLA WARSZAWA GODZINA 16.45
28
28.11. (wt) Mazowiecka I Liga Juniorek, Sparta - MOS II, godz. 16:00 28.11. (wt) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS II - RCS Czarni Radom, godz. 18.30, hala MOS
29
29.11. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS I - KS Metro Warszawa II, godz. 19.30, hala MOS 29.11.(śr) GODZ. 17.30, hala MOS, Mazowiecka I Liga kadetek MOS 2 – NIKE
30
30.11. (czw) Mazowiecka I Liga Kadetek, MOS I - Atena, godz. 17:30, hala MOS 30.11. (czw) Mazowiecka I Liga Kadetów, RCS Czarni Radom - MOS I , godz. 18:45, ul. Rapackiego 24