Rozgrywki

Październik 2017

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
1
01.10 (nd) Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola Hala Koło, Junior, Kadet
2
3
03.10. (wt) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS II - KS Zawkrze Mława, godz. 18:30, hala MOS
4
04.10. (śr) Mazowiecka I Liga Kadetek, Sparta - MOS I, godz. 17:00 04.10. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS I - KS Metro Warszawa I, godz. 19.30, hala MOS 04.10.(śr), GODZ. 17.30 , hala MOS, Mazowiecka I Liga kadetek MOS 2 – ESPERANTO
5
6
06.10. (pt) Mazowiecka I Liga Juniorek, LTS II - MOS II, godz. 15:00
7
07.10. (sb) Mazowiecka I Liga Juniorek, Volley Płock - MOS I, godz. 12:00 07.10. (sb) Mazowiecka II Liga Juniorów, Mos III - UKS Sparta, godz. 10:30, hala MOS 07.10. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - UKS Olimp Ostrołęka, godz. 15:00, hala MOS 07.10 (sb) XIII Memoriał im. Stanisława Przekopa, międzynarodowy turniej dziewcząt U14, U10, U11, Ełk 07.10 (sb) Hala MOS. Mecz II ligi mężczyzn: UMKS MOS Wola Warszawa - Energa Ostrołęka, godz. 18:00
8
08.10 (nb) XIII Memoriał im. Stanisława Przekopa, międzynarodowy turniej dziewcząt U14, U10, U11, Ełk
9
9.10.2017(pn) Kadet II, MOS 1 - Izrael,
10
10.10.2017 (wt) Kadet II MOS - Izrael
11
11.10. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS I - LTS II, godz. 17:30, hala MOS 11.10. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorów, RCS Czarni Radom - MOS II, godz. 17:00, ul. Traugutta 52a 11.10. (śr) Mecz II ligi mężczyzn: BAS Białystok - UMKS MOS Wola Warszawa
12
12.10. (czw) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS II - Sparta, godz. 17:30, hala MOS 12.10. (czw) Mazowiecka II Liga Juniorów, UKS Plas Warszawa - MOS III, godz. 18:00, ul. Trocka 4
13
13.10. (pt) Mazowiecka I Liga Kadetek, Atena - MOS I, godz. 18:15
14
14.10. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS I - RCS Czarni Radom, godz. 12:30, hala MOS 14.10. (sb) Hala MOS. Mecz II ligi mężczyzn: UMKS MOS Wola Warszawa - AZS UWM Olsztyn, godz. 17:00
15
15.10. (nd) Mazowiecka II Liga Juniorów, Huragan Wołomin I - MOS III, godz. 11:00, 15.10. (nd) Mazowiecka I Liga Juniorów, KS Metro Warszawa II - MOS I, godz. 16:00. 15.10.(nd) GODZ. 12.00 hala MOS Mazowiecka I Liga kadetek NIKE – MOS 2
16
17
17.10. (wt) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS II - UKS MDK I, godz. 18:30, hala MOS
18
18.10. (śr) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS I - Siedlce, godz. 17:30, hala MOS
19
19.10. (czw) Mazowiecka I Liga Juniorek, LTS I - MOS II, godz. 17:30 19.10. (czw) Mazowiecka II Liga Juniorów, Huragan Wołomin II - MOS III, godz. 18:30, ul. Lipińska 16 19.10. (czw) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS I - KS Zawkrze Mława, godz. 19.30, hala MOS
20
20.10. (pt) Mazowiecka I Liga Kadetów, KPS Siedlce - MOS I , godz. 18:30, 20.10. (pt) Mazowiecka I Liga Kadetów, UKS MDK Warszawa - MOS II, godz. 18:30.
21
21.10. (sb) III Liga Seniorek, KONSTANCIN-BRS UMKS MOS WOLA WARSZAWA GODZINA 16.30 21.10. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetek, SMS - MOS I, godz. 10:00 21.10. (sb) Mecz II ligi mężczyzn: Legia Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa, godz. 17:00, ul. Niegocińska 2
22
23
23.10. (pon) Mazowiecka I Liga Kadetek, Esperanto - MOS I, godz. 16:45 23.10. (pn) Mazowiecka I Liga Juniorów, UKS MDK Warszawa I - MOS I, godz. 18:00
24
25
25.10.(śr), Mazowiecka I Liga kadetek, SPARTA – MOS 2, godz. 16:30, ul. Lindego 20
26
26.10. (czw) Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS II - Volley Płock, godz. 17:30, hala MOS 26.10. (czw) Mazowiecka I Liga Juniorek, Radom - MOS I, godz. 17:00
27
27.10. (pt) Mazowiecka I Liga Juniorów, KS Metro I - MOS II, godz. 19:30, ul. Hirszfelda 11 27.10.(pt) GODZ. 17.30 hala MOS, Mazowiecka I Liga kadetek MOS 2 – ATENA
28
28.10. (sb) Mazowiecka II Liga Juniorów, Mos III - Huragan Wołomin I, godz. 10:30, hala MOS 28.10. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS I - UKS Olimp Ostrołęka, godz. 12:30, hala MOS 28.10. (sb) Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - KS Metro Warszawa, godz. 15:00, hala MOS 28.10. (sb) Hala MOS. Mecz II ligi mężczyzn: UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa
29
29.10.2017(nd) , III Liga Seniorek, NIKE OSTROŁĘKA - BRS UMKS MOS WOLA WARSZAWA godz. 12:00
30
31
31.10. (wt) Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS I - MOS II, godz. 18.30, hala MOS