Aktualności - Archiwum

 • Juniorzy i kadeci MOS Wola rozpoczynają przygotowania do sezonu 2019/20

  30.07.2019
  Juniorzy i kadeci MOS Wola rozpoczynają przygotowania do sezonu 2019/20

  W niedzielę 4 sierpnia 2019 r. - obozem w Ostródzie - rozpoczynamy letnie zgrupowania sportowe juniorów i kadetów MOS Wola.

 • Minisiatkarze ze szkółek MOS Wola z całej Warszawy trenują w Olecku.

  30.07.2019
  Minisiatkarze ze szkółek MOS Wola z całej Warszawy trenują w Olecku.

  W Olecku rozpoczęło się zgrupowanie ponad pięćdziesięciu młodych siatkarzy MOS Wola z roczników 2007/08/09 i młodszych. Uczestnikami obozu są chłopcy ze szkółek minisiatkówki naszego klubu z różnych dzielnic m. st. Warszawy.

 • Trenerzy i zawodnicy MOS Wola ciężko trenują na Kampach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  24.07.2019
  Trenerzy i zawodnicy MOS Wola ciężko trenują na Kampach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

  Wśród kadry Polski rocznika 2005 są reprezentanci Mos Wola: Stanisław Chaciński, Bartosz Tomal i Aleksander Nowik, trener Konrad Cop. Na zgrupowanie dla rocznika 2006 natomiast powołanie dostał Dawid Borkowski oraz trener Tomasz Keller, z rocznika 2004 Janek Lizińczyk. Akcentem żeński jest Oliwia Jaroń z rocznika 2006.

 • Rozpoczynamy letnie zgrupowania siatkarskie dla najmłodszych roczników siatkarzy MOS Wola – Olecko 2019.

  20.07.2019
  Rozpoczynamy letnie zgrupowania siatkarskie dla najmłodszych roczników siatkarzy MOS Wola – Olecko 2019.

  Od poniedziałku 29.07.2019 r. rozpoczynamy letnie zgrupowania sportowe, obozem w Olecku, gdzie wypoczywać i trenować będą najmłodsi chłopcy, z kategorii mini siatkówki, roczników 2009 i starsi.

 • Czwarte miejsce kadetów MOS Wola w siatkówce plażowej

  19.07.2019
  Czwarte miejsce kadetów MOS Wola w siatkówce plażowej

  W finale, który rozegrany został w Drzonkowie para Piotr Szlęzak oraz Michał Kulesza ostatecznie po pięknej walce zajęła czwarte miejsce. W turnieju udział wzięło 16 najlepszych zespołów w kategorii kadetów wyłonionych w 4 turniejach półfinałowych. Wielkie gratulacje dla zawodników oraz trenera.

 • Kolejny ogromny sukces Kadetów MOS Wola!

  18.07.2019
  Kolejny ogromny sukces Kadetów MOS Wola!

  Para Szlęzak/ Kulesza zameldowali się w najlepszej 4 par w Polsce. Zawodnicy Buczek/Pieńkowski uplasowali się na miejscach 9-12, co również jest bardzo dobrym wynikiem. Czekamy do jutra na mecze w strefie medalowej.

 • Mosowiaki już na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

  16.07.2019
  Mosowiaki już na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

  W Cetniewie, w niedzielę rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski, w którym udzial biorą także Nasi zawodnicy: Piotr Szlęzak, Bartosz Gomułka oraz Jakub Strulak.

 • Trenerzy MOS Wola w TVP Sport.

  10.07.2019
  Trenerzy MOS Wola w TVP Sport.

  Wiktor Siewierski - absolwent MOS WOLA, wielokrotny medalista i kapitan zespołów Młodzieżowych a obecnie pracujący w TVP Sport zawitał z kamerą w MOS WOLA.

 • Kolejne sukcesy Kadetów.

  07.07.2019
  Kolejne sukcesy Kadetów.

  Dwie pary MOS WOLA w finałach Mistrzostw Polski w piłce plażowej!

 • Turniej półfinałowy w plażówce z udziałem MOS WOLA

  04.07.2019
  Turniej półfinałowy w plażówce z udziałem MOS WOLA

  Od najbliższego piątku na terenie Białegostoku rozegrany zostanie turniej półfinały MP w piłce plażowej w kat. Kadetów. W turnieju, jako dwie najlepsze pary z Mazowsza, wezmą udział także pary UMKS MOS WOLA: Szlęzak Piotr/ Kulesza Michał oraz Pieńkowski Maciej/ Buczek Jakub.

 • RAFAŁ PROKOPCZUK ZAWODNIKIEM BENIAMINKA BUNDESLIGI

  03.07.2019
  RAFAŁ PROKOPCZUK ZAWODNIKIEM BENIAMINKA BUNDESLIGI

  20-letni rozgrywający Rafał Prokopczuk, który ostatni sezon spędził w zespole AZS-u Częstochowa, przenosi się do ligi niemieckiej. Reprezentant Polski juniorów podpisał kontrakt z beniaminkiem Bundesligi, Heitec Volleys Eltmann. Za kilkanaście dni Prokopczuk wraz z kadrą juniorów wystąpi w mistrzostwach świata w Bahrajnie.

 • DOMINIK JAGLARSKI: ZNAŁEM SWOJE MIEJSCE W SZEREGU

  02.07.2019
  DOMINIK JAGLARSKI: ZNAŁEM SWOJE MIEJSCE W SZEREGU

  W minionym sezonie PlusLiga wzbogaciła się o wielu młodych zawodników. Wśród szerokiego grona talentów tego pokolenia znalazł się warszawski libero – Dominik Jaglarski. Choć dla wspomnianego siatkarza nie był to debiut w rozgrywkach ekstraklasy, to zdecydowanie był dotychczas najlepszym rokiem w karierze „Jaglara”. O radości z sukcesu w upragnionym klubie, krętej drodze na szczyt, cennych lekcjach u boku mistrzów świata oraz opanowanym charakterze sportowca mówił w rozmowie ze Strefą Siatkówki 22-latek