Aktualności - Archiwum

 • Szczęśliwego Nowego Roku 2020.

  31.12.2019
  Szczęśliwego Nowego Roku 2020.

 • Zwycięstwo młodziczek w Grudziądzu

  31.12.2019
  Zwycięstwo młodziczek w Grudziądzu

  W dniach 28-29 grudnia zespół młodziczek MOS Wola wziął udział w turnieju o Puchar Prezesa K.S. Stal Grudziądz. Na przestrzeni całego turnieju nasze zawodniczki rozegrały pięć zwycięskich meczów, w których straciły zaledwie dwa sety.

 • 9 miejsce w XXI Ogólnopolskim PS Turnieju w Rawie Mazowieckiej.

  31.12.2019
  9 miejsce w XXI Ogólnopolskim PS Turnieju w Rawie Mazowieckiej.

  W miniony weekend nasze Juniorki na zakończenie roku powalczyły ze śmietanką renomowanych zespołów z całej Polski. W XXI Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Juniorek w Rawie Mazowieckiej startowało 12 zespołów z całej Polski. Wszystkie zespoły były podzielone na 3 grupy.

 • Chłopcy z rocznika 2007 na piątym miejscu w Częstochowie!

  30.12.2019
  Chłopcy z rocznika 2007 na piątym miejscu w Częstochowie!

  W dniach 27-28 grudnia 2019 r. nasi zawodnicy występujący w rozgrywkach czwórek wzięli udział w XIX Międzynarodowym Turnieju Minisiatkówki w kategorii U-12 i U-13 chłopców organizowanym przez klub Exact Systems M-Volley Norwid Częstochowa. Na liście zaproszonych zespołów widniały nazwy zespołów z czołówki polskiej minisiatkówki, co zapowiadało duże emocje i grę na wysokim poziomie.

 • Juniorzy w finale Memoriału Sławomira Wedera w Bydgoszczy

  30.12.2019
  Juniorzy w finale Memoriału Sławomira Wedera w Bydgoszczy

  Podopieczni trenera wygrywając wszystkie mecze pewnie awansował do finału Memoriału Sławomira Wedera w Bydgoszczy. Dzisiaj o godzinie 12:30 nasi juniorzy zagrają mecz finałowy z gospodarzami BKS Chemikiem Bydgoszcz.

 • Wesołych Świąt !

  23.12.2019
  Wesołych Świąt !

  Wszystkim naszym dziewczętom i chłopcom, ich rodzinom oraz wszystkim sympatykom i kibicom MOS Wola życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT !

 • Wesołych Świąt życzy Rada Rodziców przy MOS nr 6

  23.12.2019
  Wesołych Świąt życzy Rada Rodziców przy MOS nr 6

  „Wyjątkowych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń i planów w Nowym Roku 2019 dla wszystkich trenerów, zawodników, sympatyków MOS nr 6 Wola i ich rodzin życzy Rada Rodziców MOS nr 6 Wola”.

 • Przedświąteczne towarzyskie spotkanie z drużyną z Białorusi w hali MOS Wola przy Rogalińskiej

  22.12.2019
  Przedświąteczne towarzyskie spotkanie z drużyną z Białorusi w hali MOS Wola przy Rogalińskiej

  W niedzielne, przedświąteczne popołudnie w hali przy Rogalińskiej gościliśmy młodzieżowy zespół siatkarzy z Białorusi, Stroitel Mińsk. Jest to najlepszy klub siatkówki młodzieżowej na Białorusi, naszpikowany reprezentantami kraju. Ze względu na małą ilość młodzieżowych drużyn klubowych na Białorusi zespół młodzieżowców Stroitela Mińsk gra w białoruskiej ekstraklasie mężczyzn.

 • Świąteczny turniej mixtów pod patronatem dyrektora MOS nr 6 Pawła Wasilewskiego

  21.12.2019
  Świąteczny turniej mixtów pod patronatem dyrektora MOS nr 6 Pawła Wasilewskiego

  W sobotę 21 grudnia został rozegrany Świąteczny turniej mixtów pod patronatem dyrektora mos nr 6 Pawła Wasilewskiego fundatora nagród dla najlepszych drużyn. W turnieju brało udział 13 zespołów dziewcząt i chłopców z roczników 2005 i 2006.

 • Zwycięstwo Kadetów na koniec rundy zasadniczej

  20.12.2019
  Zwycięstwo Kadetów na koniec rundy zasadniczej

  Wygraną zakończyli rok nasi kadeci. W ostatniej kolejce gościli na własnym parkiecie Czarnych Radom. Sytuacja była o tyle ciekawa, że 3 zespoły walczyły o wejście do finału Mazowsza bez grania rund play-off. Byli to Czarni Radom, MOS Wola i Plas Warszawa. Podział punktów zadowalał najbardziej Plas, który grał będzie w sobotę z Olimpem.

 • Spotkanie opłatkowe Juniorów MOS WOLA.

  20.12.2019
  Spotkanie opłatkowe Juniorów MOS WOLA.

  Juniorzy MOS WOLA również rozpoczęli sezon świąteczny. Spotkanie opłatkowe odbyło sie w historycznej sali konferencyjnej MOS WOLA.

 • Uroczyście i wigilijnie dzisiaj było w MOS nr 6

  19.12.2019
  Uroczyście i wigilijnie dzisiaj było w MOS nr 6

  Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla wszystkich. Kultywowanie tradycji w kulturze Polaków jest szczególne ważne. Nie inaczej było również dzisiaj w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym nr 6. Przy wspólnym stole spotkali sie wszyscy pracownicy ośrodka sportowego.

 • Konkurs Dyrektora MOS nr 6 na kartę świąteczną rozstrzygnięty.

  19.12.2019
  Konkurs Dyrektora MOS nr 6 na kartę świąteczną rozstrzygnięty.

  Komisja trenerska Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 6 miała dzisiaj nie łatwe zadanie. Spośród przygotowanych przez naszych siatkarzy i siatkarek kartek świątecznych musiała wybrać zwycięską. Zważywszy, że w konkursie brały udział rożne roczniki decyzja była bardzo trudna. Dlatego komisja konkursowa przyznała ex aequo dwa pierwsze miejsca , jedno drugie i dwa trzecie. Wyniki przedstawiamy poniżej gratulując wygranym i dziękując wszystkim za udział w konkursie.

 • Wygrana juniorów z Metrem na finiszu rundy zasadniczej

  18.12.2019
  Wygrana juniorów z Metrem na finiszu rundy zasadniczej

  W hali sportowej przy Rogalińskiej zespół juniorów MOS Wola rozegrał swój ostatni mecz w rundzie zasadniczej. Po wyrównanym meczu pokonujemy zespół z Ursynowa 3:2 (29:27, 26:28, 25:20, 18:25, 15:6). Dzięki wygranej nasi juniorzy zajmują pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej i zapewniają sobie bezpośredni awans do Finału Mistrzostw Mazowsza.

 • Juniorki MOS WOLA zakończyły rozgrywki ligi młodzieżowej.

  18.12.2019
  Juniorki MOS WOLA zakończyły rozgrywki ligi młodzieżowej.

  Juniorki MOS WOLA w ostatnim spotkaniu ligi młodzieżowej uległy po dobrej grze renomowanemu zespołowi Legionovii. W podsumowaniu przedświątecznym - jesteśmy w czwórce Mazowsza z dorobkiem 23 pkt. LTS Legionovia Legionowo I - UMKS MOS Wola Warszawa 3-0 (25:21, 25:23, 25:13)

 • I wszystko stało się jasne-kadetki MOS WOLA górą.

  16.12.2019
  I wszystko stało się jasne-kadetki MOS WOLA górą.

  Tym razem to zespól kadetek MOS WOLA lepszy od przyjezdnych. Dokładamy kolejne 3 pkt do puli zgromadzonych, i plasujemy się w czwórce Mazowsza z dorobkiem 25 pkt. Cieszy fakt, że z meczu na mecz gramy coraz lepiej i powtarzalnie rozpiera nasz zespół radość. Dzisiaj wygrywamy z NIKE Ostrołęka 3-1. Brawo Wy !!!

 • Udany weekend w wykonaniu naszych młodzików

  15.12.2019
  Udany weekend w wykonaniu naszych młodzików

  Młodzicy Konrada Nassalskiego, Damiana Włocha i Łukasza Drzewieckiego przez dwa dni rywalizowali w III turnieju ligowym. Pierwszy zespół wygrał turniej I ligi rozgrywany w Radomiu, natomiast zawodnicy MOS II i Białołęckiego Volleya udanie walczyli w II lidze w Wołominie, zajmując odpowiednio drugie i czwarte miejsce.

 • Drugi zespół kadetek lepszy od Radomki

  15.12.2019
  Drugi zespół kadetek lepszy od Radomki

  W minionym tygodniu młodziczki MOS Wola rozegrały dwumecz w pierwszej rundzie fazy play-off w ramach rozgrywek II ligi kadetek. Nasze zawodniczki dwukrotnie pokonały zespół Radomki Radom II, nie tracąc przy tym seta.

 • Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola 3:0 w II lidze mężczyzn z Centrum Augustów

  14.12.2019
  Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola 3:0 w II lidze mężczyzn z Centrum Augustów

  Cenne zwycięstwo 3:0 odnieśli nasi siatkarze w II lidze mężczyzn z drużyną z Augustowa. Wynik 3:0, ale była to niełatwa wygrana, szczególnie w dwóch pierwszych setach. Gratulacje dla zespołu trenera Krzysztofa Wójcika. Nasza drużyna awansowała na trzecie miejsce w tabeli.

 • Kadeci MOS Wolska Siatkówka w finale II Ligi Kadetów

  14.12.2019
  Kadeci MOS Wolska Siatkówka w finale II Ligi Kadetów

  W rozegranym dzisiaj drugim meczu półfinałowym II Ligi Kadetów zespół MOS Wolska Siatkówka pokonał KS Camper Wyszków 3:1. Czekamy teraz na finałowego rywala, którego wyłoni mecz KPS Siedlce – RCS Czarni Radom II.

 • W potyczce kadetów ulegamy zespołowi Plas Warszawa.

  14.12.2019
  W potyczce kadetów ulegamy zespołowi Plas Warszawa.

  W przedostatniej rundzie ligi kadetów ciekawa sytuacja w tabeli, 3 zespoły (UMKS MOS Wola Warszawa, RCS Czarni Radom, UKS Plas Warszawa) z takim samym dorobkiem punktowym po 27 pkt. Kolejność czwórki Mazowsza w lidze kadetów rozstrzygnie ostatnia kolejka tego sezonu.

 • Wygrana kadetek MOS WOLA z Ateną.

  14.12.2019
  Wygrana kadetek MOS WOLA z Ateną.

  W ocenie trenera Patriaka był to najlepszy mecz tego sezonu. Jesteśmy na czwartym miejscu w tabeli mazowieckiej ligi kadetek z dorobkiem 22 pkt. W poniedziałek bardzo ważny mecz z NIKE Ostrołęka , której oddech czujemy na plecach

 • Zadowolenie mimo porażki.

  13.12.2019
  Zadowolenie mimo porażki.

  Kadeci mimo porażki w Radomiu zagrali niezły mecz i mieli nawet szanse na doprowadzenie do tie breaka, ale ostatecznie nie wykorzystali szansy I przegrali 1:3. Na wyróżnienie zasłużył Jan Lizińczyk, który rozegrał naprawdę dobre spotkanie.

 • Juniorzy MOS Wola z kolejnym szybkim zwycięstwem

  13.12.2019
  Juniorzy MOS Wola z kolejnym szybkim zwycięstwem

  Podopieczni trenera Copa odnoszą pewne zwycięstwo z KPS Siedlce 3:0.

 • Zapraszamy na kolejny mecz w II lidze mężczyzn w sobotę na Rogalińskiej

  13.12.2019
  Zapraszamy na kolejny mecz w II lidze mężczyzn w sobotę na Rogalińskiej

  W sobotę o godzinie 17,00 w hali MOS przy Rogalińskiej nasi siatkarze w II lidze mężczyzn podejmą zespół UKS Centrum Augustów. Mecze z Augustowem są zwykle bardzo emocjonujące. Zapraszamy!

 • Ważna wygrana juniorek.

  12.12.2019
  Ważna wygrana juniorek.

  Niezwykle zaskakująco pod względem siatkarskim wyglądał dzisiejszy dzień. Sparta ulega Atenie 0-3, Węgrów pokonuje 3-2 Legionowo, natomiast nasz zespół MOS WOLA dokłada ważne 3 pkt na swoje konto wygrywając dzisiaj z drugim zespołem Legionovii 3-1. Po dzisiejszym starciu i wygranej z zespołem Legionovii II jesteśmy w czwórce najlepszych zespołów Mazowsza z dorobkiem 23 pkt.

 • Kadeci MOS Wolska Siatkówka wygrywają pierwszy mecz półfinałowy II ligi

  12.12.2019
  Kadeci MOS Wolska Siatkówka wygrywają pierwszy mecz półfinałowy II ligi

  Półfinał II ligi kadetów: KS Camper Wyszków - MOS Wolska Siatkówka 2:3 (-17, 24, -23, 20, -14)

 • Wygrana drugiego zespołu juniorek ze Spartą.

  12.12.2019
  Wygrana drugiego zespołu juniorek ze Spartą.

  Jak mawiał klasyk:” nieważne jak rozpoczynasz, ważne jak kończysz” . Zespół trenera Patriaka kończy drugą kolejkę kolejnym już zwycięstwem, a to oznacza, że kadetki grające w lidze juniorek są na etapie progresu i to nie ostatnie ich słowo.

 • Chcieć to móc !

  11.12.2019
  Chcieć to móc !

  Wczoraj nasze kadetki rozegrały swoje przedostatnie spotkanie w lidze juniorek.

 • Trener Tomasz Keller ogłosił skład kadry chłopców 2006.

  10.12.2019
  Trener Tomasz Keller ogłosił skład kadry chłopców 2006.

  Trener Kadry Mazowsza chłopców rocznika 2006 po konsultacjach naborowych i na podstawie wyników testów psychologicznych podał skład kadry. Wśród 23 powołanych jest 7 zawodników MOS WOLA.

Wybierz Strony