Aktualności - Archiwum

 • Na portalu Internetowa Wola o przygotowaniach do sezonu II-ligowej drużyny siatkarzy MOS Wola

  30.08.2017
  Na portalu Internetowa Wola o przygotowaniach do sezonu II-ligowej drużyny siatkarzy MOS Wola

  Redaktor Marcin Kalicki na portalu internetowym Internetowa Wola w artykule pt. "Przygotowania do sezonu. Nowi zawodnicy MOS Wola" - pisze o naszej drużynie II-ligowej, która przygotowuje się do sezonu. Zapraszamy do lektury.

 • Trzech absolwentów MOS Wola walczy w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy

  29.08.2017
  Trzech absolwentów MOS Wola walczy w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy

  Trenerzy MOS Wola Konrad Cop i Konrad Nassalski uczestniczyli w 10.Jubileuszowym Obozie Kinder + Sport w Gdańsku. Na zdjęciu nasi trenerzy z trójką reprezentantów Polski, którzy są absolwentami MOS Wola. Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz i Damian Wojtaszek pozdrawiają wszystkich ludzi MOS Wola, a my trzymamy kciuki za naszą drużyną narodową walczącą w Mistrzostwach Europy Eurovolley Poland 2017.

 • Kończy się zgrupowanie treningowe kadetów i juniorów w Węgrowie

  27.08.2017
  Kończy się zgrupowanie treningowe kadetów i juniorów w Węgrowie

  W niedzielę kończy się obóz kadetów i juniorów w Węgrowie. Powrót autokarem na MOS na Rogalińską około godz.12,00.

 • Goście z Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w odwiedzinach na obozie siatkarzy MOS W Węgrowie

  22.08.2017
  Goście z Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy w odwiedzinach na obozie siatkarzy MOS W Węgrowie

  Obóz sportowy juniorów i kadetów MOS Wola w Węgrowie odwiedzili mili goście z Urzędu Dzielnicy Wola m.st.Warszawy. Przybyli naczelnik Wydziału Sportu pan Arkadiusz Werelich i gł. specjalista Wydziału Sportu pani Jolanta Piątkowska.

 • Turniej o Puchar Prezesa UMKS MOS Wola na obozie juniorów i kadetów w Węgrowie

  21.08.2017
  Turniej o Puchar Prezesa UMKS MOS Wola na obozie juniorów i kadetów w Węgrowie

  Czternaście drużyn rywalizowało przez całą niedzielę w turnieju obozowym w Węgrowie o Puchar Prezesa UMKS MOS Wola Krzysztofa Zimnickiego. Najlepsze drużyny otrzymały puchary wypełnione słodyczami.

 • Sekcja żeńska MOS Wola szlifuje formę w Białej Podlaskiej

  20.08.2017
  Sekcja żeńska MOS Wola szlifuje formę w Białej Podlaskiej

  Od 17 sierpnia młodziczki, kadetki i juniorki MOS Wola przygotowują się do sezonu w Białej Podlaskiej.

 • Portal internetowy iWola: "Wielkie transfery w MOS Wola"

  17.08.2017
  Portal internetowy iWola: "Wielkie transfery w MOS Wola"

  Redaktor Marcin Kalicki na portalu internetowym iWola pisze o wielkich zmianach w drugoligowej siatkarskiej drużynie UMKS MOS Wola w artykule pt. "Wielkie transfery w MOS Wola". Zapraszamy do lektury

 • Juniorzy i kadeci MOS Wola trenują na zgrupowaniu w Węgrowie

  16.08.2017
  Juniorzy i kadeci MOS Wola trenują na zgrupowaniu w Węgrowie

  Drużyny juniorów i kadetów MOS Wola pilnie trenują na zgrupowaniu w Węgrowie. Grupy juniorów trenują pod kierunkiem trenerów Konrada Copa i Miłosza Raby, zaś kadeci z trenerami Kamilem Trzcińskim i Tomaszem Kellerem.

 • Skład Reprezentacji Polski na Lotto Eurovolley Polland 2017

  16.08.2017
  Skład Reprezentacji Polski na Lotto Eurovolley Polland 2017

  Ferdinando De Giorgi, trener reprezentacji narodowej mężczyzn podał skład na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Wśród powołanych znaleźli się byli absolwenci MOS-u. Fabian Drzyzga – rozgrywający, Grzegorz Łomacz – rozgrywający, Damian Wojtaszek – libero

 • Koniec zgrupowania młodzików MOS w Białej Podlaskiej

  16.08.2017
  Koniec zgrupowania młodzików MOS w Białej Podlaskiej

  Dobiega końca drugi turnus obozu młodzików w Białej Podlaskiej. Po 2-tygodniowym zgrupowaniu, w czwartek 17.08.2017 r. do Warszawy wracają chłopcy którzy przygotowywali się do sezonu sportowego 2017/2018. Wyjazd z Białej Podlaskiej, po śniadaniu, ok. godz. 12.30. Planowany przyjazd na ul. Rogalińską 2 (MOS) ok godz. 15.30. Oprócz zaplanowanych treningów siatkarskich, był czas na relaks i zabawę.

 • Wieści z Łeby

  15.08.2017
  Wieści z Łeby

  Dziewczęta MOS WOLA kończą zgrupowanie treningowe w Łebie. Podczas pobytu ciężko trenowały i wypoczywały w pięknej nadmorskiej miejscowości.

 • Rafał Prokopczuk z reprezentacją Polski kadetów jedzie na Mistrzostwa Świata w Bahrajnie

  14.08.2017
  Rafał Prokopczuk z reprezentacją Polski kadetów jedzie na Mistrzostwa Świata w Bahrajnie

  Reprezentacja Polski kadetów wyjeżdża na mistrzostwa świata U-19, które rozegrane zostaną w Bahrajnie od 18 do 27 sierpnia. W reprezentacji Polski gra rozgrywający MOS Wola Rafał Prokopczuk. W fazie grupowej mistrzostw świata biało-czerwoni zagrają kolejno z Brazylią, Kubą, Japonią i Francją.

 • Obóż siatkarek MOS-u w Żyrardowie

  11.08.2017
  Obóż siatkarek MOS-u w Żyrardowie

  Obóz siatkarek UMKS MOS WOLA WARSZAWA w Żyrardowie zbliża się ku końcowi. W czasie jego trwania zawodniczki pod czujnym okiem trenerów: Stanisława Lizińczyka, Elżbiety Lizińczyk, Janusza Patriaka, Krzysztofa Płużyczki, ciężko pracują nad poprawą swoich umiejętności. Zarówno starsze dziewczyny (juniorki), jak i młodsze (kadetki) chętnie korzystają z "wypasionego" basenu w ramach czynnego odpoczynku. Trenerzy mają możliwość poprowadzenia zajęć w dużej, trzysektorowej sali, siłowni oraz na odkrytym sztucznym boisku do piłki nożnej. W tym miesiącu dziewczyny czeka jeszcze jeden obóz w Białej Podlaskiej, który tak samo jak ten będzie miał na celu przygotować je jak najlepiej do następnego sezonu.

 • Trwa letnie zgrupowanie siatkarzy MOS w Białej Podlaskiej

  11.08.2017
  Trwa letnie zgrupowanie siatkarzy MOS w Białej Podlaskiej

  Od 5.08.2017 r. w Białej Podlaskiej, na II turnusie trenują młodzicy MOS-u Wola, przygotowując się do sezonu siatkarskiego 2017/2018. Pod opieką dyrektora MOS Pawła Wasilewskiego oraz trenerów: Krzysztofa Felczaka, Łukasza Drzewieckiego, Tomasza Kellera i Adama Nowika – 42 chłopców solidnie trenuje, a w wolnych chwilach również wypoczywa na obiektach Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II.

 • Wyjazd na zgrupowanie treningowe najstarszych grup siatkarzy do Węgrowa

  09.08.2017
  Wyjazd na zgrupowanie treningowe najstarszych grup siatkarzy do Węgrowa

  Zbiórka wyjazdowa uczestników obozu juniorów i kadetów w Węgrowie odbędzie się w dniu 13.08.2017 r. o godz. 11.15 przy ul. Rogalińskiej 2. Bazą noclegową i żywieniową naszych siatkarzy będzie hotel Everest przy ulicy Żeromskiego 21, a treningową obiekty sportowe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Bohaterów Warszawy 10.

 • Drugoligowy zespół siatkarzy UMKS MOS Wola rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

  08.08.2017
  Drugoligowy zespół siatkarzy UMKS MOS Wola rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

  Trenerzy Krzysztof Wójcik i Konrad Cop rozpoczęli przygotowania drugoligowej drużyny MOS Wola do nowego sezonu 2017/2018. Zajęcia odbywają się na obiektach klubowych oraz w ramach współpracy na siłowni Crosshouse.

 • Dziewczęta UMKS MOS WOLA w Łebie

  07.08.2017
  Dziewczęta UMKS MOS WOLA w Łebie

  Od 5 sierpnia minisiatkarki i młodziczki MOS WOLA przebywają na obozie przygotowawczym w Łebie.

 • Fotogaleria z I Turnusu w Białej Podlaskiej

  06.08.2017
  Fotogaleria z I Turnusu w Białej Podlaskiej

  Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z obozu najmłodszych siatkarzy MOS-u. Album zawiera fotografię z Turniej o Nagrodę Dyrektora MOS oraz Chrzest obozowy.

 • Bieg Pamięci Wola 1944 w rocznicę "Rzezi Woli".

  05.08.2017
  Bieg Pamięci Wola 1944 w rocznicę "Rzezi Woli".

  5 sierpnia w Warszawie obchodzimy krwawą rocznicę Rzezi Woli. Rzeź Woli to prawdopodobnie największa masakra ludności cywilnej dokonana w Europie w czasie II wojny światowej. Z tej okazji absolwenci, seniorzy i juniorzy MOS WOLA Warszawa wzięli udział w Biegu Pamięci Wola 1944 "Chcemy przywrócić pamięć tych ludzi". Cześć i Chwała Bohaterom.

 • Krzysztof Ignaczak odwiedził nasz klub

  04.08.2017
  Krzysztof Ignaczak odwiedził nasz klub

  W dniu wczorajszym nasz klub odwiedził były reprezentant Polski Krzysztof Ignaczak. Podczas spotkania był czas na miłą rozmowę oraz zebranie autografów.

 • Koniec zgrupowania najmłodszych siatkarzy MOS- Wola.

  04.08.2017
  Koniec zgrupowania najmłodszych siatkarzy MOS- Wola.

  Wszystko co dobre, szybko się kończy. Niestety, to powiedzenie dotyczy również naszych letnich obozów. Właśnie dobiega końca pierwszy turnus mini siatkarzy MOS-u Wola.

 • Zmiana turnusów na letnich zgrupowaniach siatkarzy w Białej Podlaskiej

  01.08.2017
  Zmiana turnusów na letnich zgrupowaniach siatkarzy w Białej Podlaskiej

  W sobotę 5.08.2017 r kończy się w Białej Podlaskiej zgrupowanie najmłodszych siatkarzy MOS-u Wola. Po śniadaniu grupy trenerów: K. Nassalskiego, M. Behra i D. Włocha wracają do Warszawy. Przewidywany przyjazd na ul. Rogalińską 2 (pod MOS) ok godz. 15.00.

 • Obóz sportowy sekcji żeńskiej 05.08 – 16.08 2017. Łeba

  01.08.2017
  Obóz sportowy sekcji żeńskiej 05.08 – 16.08 2017. Łeba

  W dniu 05.08.2017 rozpoczyna się zgrupowanie sportowe siatkarek MOS-u z kategorii: Młodziczka, Młodziczka II, Mini siatkówka „3”, „2”. Dziewczęta z tych grup będą trenować, oraz odpoczywać nad Polskim morzem w miejscowości Łeba w ośrodku Słoneczko ul. Brzozowa 14.

 • W dniu 13.08.2017 w Węgrowie rusza obóz sportowy juniorów i kadetów

  01.08.2017
  W dniu 13.08.2017 w Węgrowie rusza obóz sportowy juniorów i kadetów

  UMKS MOS Wola Warszawa informuje, że obóz juniorów i kadetów odbędzie się w dniach od 13.08 do 27.08.2017 r. w Węgrowie. Bazą noclegową i żywieniową będzie hotel Everest przy ulicy Żeromskiego 21 a treningową obiekty sportowe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Bohaterów Warszawy 10.