Aktualności - Archiwum

 • Trwa letnie zgrupowanie mini siatkarzy w Białej Podlaskiej

  30.07.2017
  Trwa letnie zgrupowanie mini siatkarzy w Białej Podlaskiej

  W Białej Podlaskiej najmłodsi siatkarze MOS-u odpoczywają, ale również trenują przygotowując się do nowego sezonu. Całe dnie wypełnione są zajęciami sportowo – rekreacyjnymi. Łatwo nie jest, jednak najważniejsze, że humory i apetyty dopisują.

 • Co słychać w zespole II-ligowym UMKS MOS Wola? Znamy terminarz rozgrywek w sezonie 2017/2018

  27.07.2017
  Co słychać w zespole II-ligowym UMKS MOS Wola? Znamy terminarz rozgrywek w sezonie 2017/2018

  Ogłoszono podział na grupy oraz terminarz rozgrywek II ligi mężczyzn w sezonie 2017/2018. Warto przeczytać o nowościach w II lidze, mimo przerwy w rozgrywkach. Miło nam także poinformować, że nadal głównym sponsorem naszego zespołu pozostaje firma Tramwaje Warszawskie, a do grona sponsorów dołączyła firma Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. Loga obu tych firm znajdą się na nowych koszulkach meczowych naszego zespołu.

 • Rafał Prokopczuk w reprezentacji Polski na XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży w Győr

  22.07.2017
  Rafał Prokopczuk w reprezentacji Polski na XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży w Győr

  W dniach 23-29 lipca 2017 roku w węgierskim Győr odbędzie się XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (EYOF). W reprezentacji Polski siatkarzy wystąpi rozgrywający Rafał Prokopczuk z MOS Wola. Na zdjęciu Rafał ( w środku) w Polskim Komitecie Olimpijskim w czasie przysięgi i nominacji olimpijskich.

 • Początek obozu w Białej Podlaskiej najmłodszych roczników siatkarzy MOS-u Wola

  21.07.2017
  Początek obozu w Białej Podlaskiej najmłodszych roczników siatkarzy MOS-u Wola

  Już w najbliższą środę 26.07.2017 r. rozpoczynamy zgrupowania sportowe, obozem w Białej Podlaskiej. Na obiektach Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II, wypoczywać i trenować będą najmłodsi chłopcy, z kategorii mini siatkówki, roczników 2005 i młodsi.

 • Wywiad z Adrianem Kacperkiewiczem w VolleyCafe

  21.07.2017
  Wywiad z Adrianem Kacperkiewiczem w VolleyCafe

  Na portalu VolleyCafe ukazał się wywiad z zawodnikiem MOS Wola Adrianem Kacperkiewiczem, który od nowego sezonu będzie grał w Plus Lidze w Espadonie Szczecin. Zapraszamy do lektury.

 • Finał Mistrzostw Polski kadetów w siatkówce plażowej

  20.07.2017
  Finał Mistrzostw Polski kadetów w siatkówce plażowej

  W dniach 18-19 lipca 2017 r. w Warszawie został rozegrany finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, w kat. kadet. Do turnieju przystąpiło 16 najlepszych par z całej Polski, wyłonionych na drodze eliminacji, w tym nasza para: Antoni Milczarski i Piotr Pawlak. Wolscy siatkarze ostatecznie zajęli 9 miejsce w rozgrywkach krajowych.

 • Zgrupowania czas zacząć

  18.07.2017
  Zgrupowania czas zacząć

  Już tylko dwa tygodnie dzielą nasze najstarsze siatkarki od rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu. Jak już informowaliśmy od 01.08 do 14.08 2017 r. w Żyrardowie rozpoczynają zgrupowanie kadetki i juniorki klubu UMKS MOS Wola. Bazą noclegową, żywieniową i treningową jest dobrze nam znany Ośrodek AQUA ŻYRARDÓW przy ulicy Stefana Jodłowskiego 25/27. Obóz ten jest współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Warszawa Wola.

 • Letnie obozy siatkarskie MOS-u

  12.07.2017
  Letnie obozy siatkarskie MOS-u

  Wielkimi krokami zbliżają się letnie obozy siatkarskie. To oznacza koniec wakacji dla siatkarek i siatkarzy MOS-u. Zawodniczki i zawodnicy naszego ośrodka pod bacznym okiem swoich Trenerów zaczną przygotowania do nowego sezonu siatkarskiego 2017/2018. Podczas trwania obozu szlifowana będzie forma sportowa, żeby jak najlepiej rozpocząć zmagania od pierwszego meczu ligowego.

 • Wywiad z prezesem UMKS MOS Wola Krzysztofem Zimnickim na portalu internetowym iWOLA

  09.07.2017
  Wywiad z prezesem UMKS MOS Wola Krzysztofem Zimnickim na portalu internetowym iWOLA

  O bardzo udanym mijającym sezonie dla młodych siatkarek i siatkarzy MOS Wola Warszawa, a także o transferach i planach na kolejny rok z Prezesem klubu Krzysztofem Zimnickim rozmawia Marcin Kalicki na portalu iWola. Zapraszamy do lektury.

 • Kadeci MOS Wola w finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

  08.07.2017
  Kadeci MOS Wola w finale Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

  W Warszawie odbył się jeden z 4 półfinałów MP w siatkówce plażowej, w kat. kadet. Do stolicy zjechały się po cztery najlepsze zespoły z czterech województw: Łódzkiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego oraz Mazowieckiego. Tak więc w turnieju półfinałowym wystartowało 16 par. MOS reprezentowały 3 „dwójki”: Milczarski/Pawlak i dwie młodsze rocznikowo: Bieliński/Krzyżanowski oraz Drobek/Sucharski.