Aktualności - Archiwum

 • Czwarte miejsce mini siatkarzy MOS-u w Mistrzostwach Polski

  29.06.2017
  Czwarte miejsce mini siatkarzy MOS-u w Mistrzostwach Polski

  Podopieczni Trenera Konrada Nassalskiego zajęli czwarte miejsce na Turnieju Mistrzostw Polski Kinder + Sport. Walka o najniższy stopień podium była bardzo zacięta i wyrównana. Do wyłonienia brązowego medalisty potrzebne były 3 sety. Niestety przegraliśmy spotkanie w stosunku 1:2. Gratulujemy Sukcesu Naszym Najmłodszym Siatkarzom oraz Trenerowi !!!

 • Mini siatkarze MOS-u zagrają o brąz

  29.06.2017
  Mini siatkarze MOS-u zagrają o brąz

  Niestety drużyna trójek na turnieju finałowym Kinder + Sport doznała pierwszej porażki. W dniu dzisiejszym nie sprostaliśmy zawodnikom z Kielc. Za godzinę powalczymy o brąz z Ludowym Klubem Sportowym z BOBOWA. Trzymamy kciuki!!!

 • Mini siatkarze MOSu na największym na świecie turnieju Kinder+Sport

  28.06.2017
  Mini siatkarze MOSu na największym na świecie turnieju Kinder+Sport

  W dniu 27.06.2017, o godzinie 9:00 w hali sportowej przy ul. Jana Matejki 8 w Zabrzu rozpoczął się największy na świecie turniej mini siatkówki - Kinder + Sport.

 • Zakończenie sezonu mini siatkarek MOS Wola

  27.06.2017
  Zakończenie sezonu mini siatkarek MOS Wola

  W ostatnim tygodniu przed wakacjami, dziewczęta z roczników 2004 i 2005 rozegrały turniej dwójek z okazji zakończenia sezonu. O ile dobra zabawa w przyjaznej atmosferze była stawiana jako główny cel turnieju, to emocji nie brakowało…

 • Zawodnicy MOSu powołani na akcje szkoleniowe Kadr Narodowych i Mazowsza

  26.06.2017
  Zawodnicy MOSu powołani na akcje szkoleniowe Kadr Narodowych i Mazowsza

  Miło nam poinformować, iż zawodniczki i zawodnicy MOSu zostali powołani na najbliższe akcje szkoleniowe Kadr Narodowych i Mazowsza.

 • Podziękowania i gratulacje od Władz Dzielnicy Wola

  26.06.2017
  Podziękowania i gratulacje od Władz Dzielnicy Wola

 • Młodsze młodziczki zakończyły sezon turniejem rodzinnym

  24.06.2017
  Młodsze młodziczki zakończyły sezon turniejem rodzinnym

  Dzisiejszego popołudnia rozegrany został nietypowy turniej dwójek. Na zakończenie sezonu 2016/2017 trener Radosław Krukowski zorganizował turniej dla swoich podopiecznych i ich rodziców.

 • Siatkarki i Siatkarze naszego klubu na Mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej

  23.06.2017
  Siatkarki i Siatkarze naszego klubu na Mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej

  Czerwiec to miesiąc podsumowujący sezon siatkarski a tym samym czas piłki siatkowej plażowej. Z początkiem miesiąca rozpoczęły się Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej, w których bardzo dobrze zaprezentowali się siatkarze i siatkarki naszego klubu.

 • Srebro i brąz dla MOSu na Mistrzostwach Mazowsza Młodziczek w siatkówce plażowej

  23.06.2017
  Srebro i brąz dla MOSu na Mistrzostwach Mazowsza Młodziczek w siatkówce plażowej

  W dniu wczorajszym, po dwóch dniach rywalizacji zakończyły się Mistrzostwa Mazowsza Młodziczek w siatkówce plażowej. W zawodach wystartowało 30 par, w tym 10 par wystawionych przez UMKS MOS Wola.

 • Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej w kat. Młodzik

  22.06.2017
  Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej w kat. Młodzik

  W środę i czwartek rozegrane zostały Mistrzostwa Mazowsza w siatkówce plażowej w kat. "Młodzik". Duet Piotr Szlęzak oraz Michał Kulesza z MOS Wola zdobyli złote medale w piłce plażowej w kat. MŁODZIK, zostali tym samym mistrzami Mazowsza i jednocześnie Warszawy. Wszystkie mecze wygrali bez straty seta.

 • Ostatni wspólny trening siatkarzy z rocznika 2003

  21.06.2017
  Ostatni wspólny trening siatkarzy z rocznika 2003

  W dniu dzisiejszym w sali sportowej przy ulicy Deotymy 25 odbył się ostatni wspólny trening siatkarzy z rocznika 2003.

 • Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej

  21.06.2017
  Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej

  W weekend 17-18.06 rozegrano Mistrzostwa Mazowsza Kadetek i Kadetów w siatkówce plażowej. W zawodach uczestniczyły 22 zespoły dziewcząt i 21 drużyn chłopców.

 • Wiktor Siewierski przechodzi do drużyny wicemistrza Austrii

  20.06.2017
  Wiktor Siewierski przechodzi do drużyny wicemistrza Austrii

  Wiktor Siewierski, wychowanek MOS Wola, kapitan srebrnej drużyny juniorów naszego klubu, przechodzi od przyszłego sezonu do drużyny wicemistrza Austrii SK Posojilnica Aich/Dob . Klub ten zamierza powalczyć o Ligę Mistrzów.

 • Młodziczki MOS Wola zdobyły Puchar Przechodni Metra

  18.06.2017
  Młodziczki MOS Wola zdobyły Puchar Przechodni Metra

  Młodziczki MOS Wola wygrały trzydniowy międzynarodowy turniej organizowany przez KS Metro Warszawa. W turnieju uczestniczyły dziewczęta z roczników 2003 i młodsze. W dniach 16-18 czerwca odbyła się druga edycja żeńskiego turnieju o „Puchar przechodni Metra”. Tym razem zawody w randze międzynarodowej z racji uczestnictwa niemieckiego Volleyteam Berlin oraz 15 zespołów z całej Polski.

 • II dzień Turnieju o Puchar Przechodni KS METRO Młodziczek

  17.06.2017
  II dzień Turnieju o Puchar Przechodni KS METRO Młodziczek

  Drugi dzień turnieju dobiegł końca, podczas którego graliśmy ze zmiennym szczęściem. Dwa spotkania padły łupem naszych młodziczek. Pokonaliśmy pierwszy zespół Metra oraz Krynicę w stosunku 2:0. Niestety musieliśmy uznać wyższość zawodniczek z Tych. Pięć wygranych spotkań w tym turnieju daje nam możliwość gry o miejsca 1-4. Liczymy na dobry występ w dniu jutrzejszym.

 • II Turniej o Puchar Przechodni KS METRO Młodziczek

  16.06.2017
  II Turniej o Puchar Przechodni KS METRO Młodziczek

  Za nami pierwszy dzień turnieju, w którym udział wzięły młodziczki trenera Radosława Krukowskiego. W dniu dzisiejszym zostały rozegrane spotkania grupowe. Nasz zespół zaprezentował się bardzo dobrze, wygrywając wszystkie mecze. Jutro kolejne spotkania, które będą decydowały o graniu o medale. Życzymy powodzenia.

 • Spotkanie złotych medalistek Mistrzostw Polski z Burmistrzem Dzielnicy Wola

  13.06.2017
  Spotkanie złotych medalistek Mistrzostw Polski z Burmistrzem Dzielnicy Wola

  W poniedziałek 12.06.2017 r. w Urzędzie Dzielnicy Wola odbyło się uroczyste spotkanie siatkarek MOS Wola, złotych medalistek MP w kat. młodziczka z Burmistrzem Dzielnicy Wola, Panem Krzysztofem Strzałkowskim oraz Z-cą Burmistrza Panią Grażyną Orzechowską Mikulską.

 • Zawodnicy MOS-u w Kadrze Mazowsza rocznika 2002

  12.06.2017
  Zawodnicy MOS-u w Kadrze Mazowsza rocznika 2002

  Poznaliśmy listę zawodników powołanych na obóz Kadry Mazowsza rocznika 2002 w Mławie w terminie 30.06 – 09.07.2017. Wśród powołanych znalazło się trzech zawodników naszego klubu: Piotr Szlęzak, Klaudiusz Warcholiński, Michał Kulesza. Gratulujemy!!!

 • III miejsce MOSu w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej

  12.06.2017
  III miejsce MOSu w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej

  Tegoroczny turniej, odbywający się w miejscowości Turek, stał na bardzo wysokim poziomie siatkarskim, ze względu na fakt, iż wystartowała w nim cała czołówka z zeszłorocznych Mistrzostw Polski i kandydaci do medali w tym sezonie. Uplasowanie się na podium to bardzo duży sukces naszych zawodników. Cieszy również występ naszych pozostałych dwóch zespołów, którzy rozegrali naprawdę dobre zawody i widać, że ciężka praca na treningach przekłada się na dobrą dyspozycję boiskową.

 • VI miejsce młodzików w Pucharze Przechodnim Metra

  11.06.2017
  VI miejsce młodzików w Pucharze Przechodnim Metra

  W dniu dzisiejszym nasi siatkarze rozegrali dwa spotkania. W pierwszym pokonali 2:0 Spartę Kraków (25:17, 25:22). Dzięki tej wygranej zmierzyliśmy się w meczu o 5 miejsce z zespołem z Warszawy. Po pierwszym secie, którego wygraliśmy 25:21, w dwóch kolejnych partiach musieliśmy uznać wyższość zawodników z Metra. Całe spotkanie przegrywamy 1:2 i ostatecznie zajmujemy VI miejsce.

 • Trzy mecze, trzy zwycięstwa młodszych młodzików MOS Wola w drugim dniu XXII Turnieju KS Metro

  10.06.2017
  Trzy mecze, trzy zwycięstwa młodszych młodzików MOS Wola w drugim dniu XXII Turnieju KS Metro

  Drużyna młodszych młodzików MOS Wola startująca w XXII Turnieju KS Metro rozegrała dzisiaj trzy mecze i wszystkie wygrała. Najpierw MOS Wola - Krotoszyn 2:0 (18,19), potem 2:0 (20,21) z zespołem Volley Rybnik, a na koniec zwycięstwo 2:1(15,-21,8) z Spartakiem Jawor. Jutro nasi siatkarze zagrają o miejsca 5-8.

 • W hali Arena Ursynów rozpoczął się Turniej o Puchar Przechodni KS Metro w kategorii młodszych młodzików

  09.06.2017
  W hali Arena Ursynów rozpoczął się Turniej o Puchar Przechodni KS Metro w kategorii młodszych młodzików

  W hali Arena Ursynów wystartował tradycyjny turniej o Puchar KS Metro. W turnieju gra 18 drużyn młodszych młodzików (rocznik 2003). Dzisiaj nasza drużyna rozegrała pięć spotkań eliminacyjnych, wygrała dwa i zajęła czwarte miejsce w swojej grupie. W sobotę i niedzielę dalsze gry w turnieju.

 • Spotkanie brązowych medalistów Mistrzostw Polski U - 23 z Burmistrzem Dzielnicy Wola

  08.06.2017
  Spotkanie brązowych medalistów Mistrzostw Polski U - 23 z Burmistrzem Dzielnicy Wola

  W środę 07.06.2017 r. w Urzędzie Dzielnicy Wola odbyło się uroczyste spotkanie siatkarzy MOS, brązowych medalistów MP w kat. U-23 z Burmistrzem Dzielnicy Wola, Panem Krzysztofem Strzałkowskim.

 • Siatkarki MOS Wola brązowymi medalistkami mistrzostw Mazowsza w czwórkach

  05.06.2017
  Siatkarki MOS Wola brązowymi medalistkami mistrzostw Mazowsza w czwórkach

  W dniach 3-4 czerwca odbyły się turnieje finałowe Kinder + Sport o mistrzostwo Mazowsza w mini siatkówce. Najlepszy wynik spośród wszystkich naszych ekip osiągnęła czwórka trenera Jakuba Miecznikowskiego w składzie: Kasia Mazurek, Zuzia Trzpioła, Ola Milewska, Nikola Grodzicka, Daria Bukańska i Martyna Kuklińska.

 • Zgrupowanie kadry Mazowsza rocznika 2002

  04.06.2017
  Zgrupowanie kadry Mazowsza rocznika 2002

  W dniach 3-4 czerwca odbyła się druga w tym sezonie konsultacja do kadry wojewódzkiej rocznika 2002, przygotowującej się do Turnieju Nadziei Olimpijskich w Spale. Dzięki współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym nr 6 w Warszawie w hali przy ul. Rogalińskiej 6 w ciągu dwóch dni odbyły się 4 treningi na których zawodnicy przeszli pomiary motoryczno-somatyczne oraz zajęcia z techniki i taktyki gry. Najwyższym zawodnikiem zgrupowania był Jakub Sadkowski z Czarnych Radom mierzący 204 cm.

 • Finałowy Turniej o Mistrzostwo Mazowsza rocznika 2005

  04.06.2017
  Finałowy Turniej o Mistrzostwo Mazowsza rocznika 2005

  W dniu 3.06.2017 został rozegrany ostatni finałowy turniej o mistrzostwo Mazowsza w kategorii 3 rocznika 2005.

 • Sparing juniorów z Pawłem Zagumnym

  01.06.2017
  Sparing juniorów z Pawłem Zagumnym

  W dniu wczorajszym, w hali przy ul. Rogalińskiej, rozegrane zostało spotkanie sparingowe, w którym wystąpiły drużyny: Absolwentów MKS MDK przygotowujących się do Mistrzostw Polski Oldboyów w kategorii wiekowej 35+ i części aktualnych zawodników naszej sekcji juniorskiej, prowadzonych przez trenera Konrada Copa.

 • XXII Turniej o Puchar Przechodni Metra

  01.06.2017
  XXII Turniej o Puchar Przechodni Metra

  W dniach 9-11.06.2017 zostanie rozegrany XXII Turniej o Puchar Przechodni Metra. W zawodach wystąpi 18 drużyn z całej Polski. Nie mogło tam zabraknąć naszego zespołu młodzików. Po ostatnim udanym turnieju w Ostrołęce teraz również liczymy na udany występ. Życzymy Powodzenia

 • Minisiatkarki MOS Wola w Finałach Mazowsza

  01.06.2017
  Minisiatkarki MOS Wola w Finałach Mazowsza

  W najbliższy weekend w Międzyborowie odbędą się turnieje finałowe cyklu Kinder + Sport o mistrzostwo Mazowsza w minisiatkówce. Do walki o medale staną cztery drużyny MOS Wola, dwie dwójki oraz po jednym zespole w kategorii trójek i czwórek.

 • Testy dla kandydatów, którzy chcą zagrać w II ligowej drużynie mężczyzn MOS Wola

  01.06.2017
  Testy dla kandydatów, którzy chcą zagrać w II ligowej drużynie mężczyzn MOS Wola

  Drugoligowa drużyna MOS Wola Warszawa, która wygrała rozgrywki w ubiegłym sezonie, zaprasza chętnych do gry w naszej drużynie w sezonie 2017/2018. Kilku zawodników otrzymało oferty gry w Plus Lidze i teraz uzupełniamy skład na nowy sezon. Zapraszamy w najbliższą sobotę o godz. 12,30 do hali MOS przy Rogalińskiej 2.