Aktualności - Archiwum

 • Zwycięstwo kadetów MOS Wola na początek turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski w Rzeszowie

  31.03.2017
  Zwycięstwo kadetów MOS Wola na początek turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski w Rzeszowie

  Drużyna kadetów MOS Wola w swoim pierwszym meczu turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski w Rzeszowie, po dramatycznym meczu, pokonała Metro Warszawa 3:2. Gratulacje!

 • Znamy już rywali naszych młodzików w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski

  29.03.2017
  Znamy już rywali naszych młodzików w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski

  W dniach 7-9.04.2017 w Suwałkach odbędzie się turniej 1/4 MP młodzików. Nasz zespół będzie rywalizował z: SUKSS Suwałki, MUKS Piętnastka Białystok, PUKS Wiktoria Szczytno,UKS Absolwent Sport Club Olsztyn, NTS Trójka Nakło.

 • Siatkarki MOS Wola wygrywają w Zambrowie

  29.03.2017
  Siatkarki MOS Wola wygrywają w Zambrowie

  W dniach 25-26 marca odbył się Ogólnopolski Festiwal Mini Siatkówki dziewcząt w Zambrowie. W turnieju wzięło udział 57 zespołów w trzech kategoriach, a wśród nich czołowe drużyny z Polski. Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły trójek i dwa zespoły czwórek MOS Wola.

 • Półfinały Mistrzostw Polski Kadetów

  28.03.2017
  Półfinały Mistrzostw Polski Kadetów

  W dniach 31.03-02.04.2017 kadeci MOS-u będą walczyć w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski w Rzeszowie. Przeciwnikami naszego zespołu będą drużyny: AKS V LO Rzeszów, DMKS Plas Kielce, KS Metro Warszawa. Stawką jest awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w hali V-tego Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, przy ul. Hetmańskiej 38.

 • W sobotę w hali MOS przy Rogalińskiej mecz rewanżowy MOS Wola Warszawa - Legia Warszawa

  28.03.2017
  W sobotę w hali MOS przy Rogalińskiej mecz rewanżowy MOS Wola Warszawa - Legia Warszawa

  W sobotę o godz.18,00 drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola podejmie Legię Warszawa w drugim meczu fazy play-off. W pierwszym meczu MOS Wola pokonał na wyjeździe Legię 3:2. Jest to mecz o awans do półfinału walki o I ligę mężczyzn. Zapraszamy!

 • Udany występ mini siatkarzy MOS-u na turnieju Kinder +Sport w Międzyborowie.

  27.03.2017
  Udany występ mini siatkarzy MOS-u na turnieju Kinder +Sport w Międzyborowie.

  W ostatni weekend, w Międzyborowie rozgrywany był kolejny turniej mini siatkówki chłopców Kinder+Sport, w kategoriach: dwójek, trójek i czwórek. W sobotę od samego rana rywalizowała kategoria najmłodsza, czyli chłopcy roczników 2006 i młodsi. Ogółem wystartowało 69 drużyn. Z bardzo dobrej strony pokazały się trzy nasze zespoły, wygrywając większość spotkań.

 • Wolskie Krasnale z brązem w Gdańsku

  26.03.2017
  Wolskie Krasnale z brązem w Gdańsku

  W miniony weekend najmłodsze siatkarki MOS Wola udały się do Gdańska na międzynarodowy Turniej – Platan Cup. Trzy zespoły zostały sklasyfikowane w pierwszej dziesiątce. A MOS 1 uplasował się na podium.

 • Jest moc! Trzy złota , dwa srebra i jeden brąz drużyn MOS Wola w rozgrywkach na Mazowszu!

  26.03.2017
  Jest moc! Trzy złota , dwa srebra i jeden brąz drużyn MOS Wola w rozgrywkach na Mazowszu!

  Zakończyły się rozgrywki młodzieżowe na Mazowszu (jeszcze trwają zawody dzieci w minisiatkówce). Bilans drużyn MOS-u Wola: sześć finałów we wszystkich kategoriach, trzy złote medale (juniorzy, kadeci i młodziczki), dwa srebra (kadetki i młodzicy) oraz brąz kadetek II. Gratulacje, jest moc! Powodzenia w rozgrywkach ogólnopolskich.

 • Młodzicy MOS Wola wicemistrzami Mazowsza. Nieprawdopodobne emocje i historyczne dwie dziesięciotysięczne !

  26.03.2017
  Młodzicy MOS Wola wicemistrzami Mazowsza. Nieprawdopodobne emocje i historyczne dwie dziesięciotysięczne !

  Nieprawdopodobne emocje w turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza młodzików. MOS Wola wicemistrzem Mazowsza. Złote medale przegraliśmy o dwie dziesięciotysięczne punktu !!! Turniej był bardzo wyrównany i wszystko mogło się wydarzyć. Po ostatnim meczu wygranym przez MOS Wola 2:1 z Kobyłką wszyscy czekali na obliczenia sędziego głównego pana Tomasza Janika. Wyliczenia te prezentujemy na zdjęciu. Oczekiwanie było jak na wręczaniu Oscarów! Mistrzem Czarni Radom, wicemistrzem MOS Wola, brąz Kobyłka.

 • Młodziczki MOS-u Mistrzyniami Mazowsza

  26.03.2017
  Młodziczki MOS-u Mistrzyniami Mazowsza

  W dniu dzisiejszym, na turnieju Mistrzostw Mazowsza Młodziczek, rozegrano dwa spotkania. Pierwszy mecz pomiędzy Esperatno a Legionowią miał wyłonić brązowe medalistki. Zawodniczki zza miedzy rozprawiły się z Esperanto w dwóch setach, pewnie wygrywając 2:0. Drugie spotkanie o najwyższy stopień podium rozegrały młodziczki MOS-u oraz Ateny. Po bardzo zaciętym spotkaniu, obfitującym w sporo zwrotów akcji zwycięsko z boju wyszły podopieczne trenera Stanisława Lizińczyka.

 • Młodzicy MOS Wola grali ze zmiennym szczęściem w pierwszym dniu turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza w Kobyłce

  25.03.2017
  Młodzicy MOS Wola grali ze zmiennym szczęściem w pierwszym dniu turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza w Kobyłce

  Drużyna młodzików MOS Wola grała ze zmiennym szczęściem w pierwszym dniu turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza, który rozgrywany jest w Kobyłce. Młodzicy MOS Wola wygrali 2:1 z Huraganem Wołomin i przegrali 1:2 z Czarnymi Radom.

 • Dwa zwycięstwa naszego zespołu w Mistrzostwach Mazowsza Młodziczek

  25.03.2017
  Dwa zwycięstwa naszego zespołu w Mistrzostwach Mazowsza Młodziczek

  W dniu dzisiejszym, w hali przy ulicy Rogalińskiej, rozpoczął się Turniej o Mistrzostwo Mazowsza Młodziczek. Przed własną publicznością, która licznie dopingowała nasz zespół, bardzo dobrze zaprezentowały się podopieczne trenera Stanisława Lizińczyka, wygrywając dwa spotkania. W dniu jutrzejszym zmierzymy się z zespołem UKS Ateny, który na swoim koncie ma również dwie wygrane. Zapowiada się bardzo emocjonującę spotkanie na które serdecznie zapraszamy.

 • Zwycięstwo drugoligowego zespołu siatkarzy MOS Wola 3:2 z Legią na wyjeździe

  25.03.2017
  Zwycięstwo drugoligowego zespołu siatkarzy MOS Wola 3:2 z Legią na wyjeździe

  Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola wygrał 3:2 wyjazdowy mecz z Legią Warszawa, po dramatycznym tiebreaku 22:20. To pierwszy mecz fazy play-off. Za tydzień rewanż na Rogalińskiej.

 • W PZPS rozlosowano grupy turnieju finałowego Mistrzostw Polski juniorów

  22.03.2017
  W PZPS rozlosowano grupy turnieju finałowego Mistrzostw Polski juniorów

  W PZPS rozlosowano grupy turnieju finałowego Mistrzostw Polski juniorów, który odbędzie się w Kętrzynie w terminie 5-9 kwietnia. Nasz zespół juniorów MOS Wola zagra w grupie z AKS V LO Resovią Rzeszów, Skrą Bełchatów i Treflem Gdańsk.

 • Turniej Finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Młodzików

  22.03.2017
  Turniej Finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Młodzików

  Turniej Finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Młodzików odbędzie się w dniach 25 – 26 marca 2017. Organizatorem jest klub Trójka Kobyłka. Wszystkie spotkania odbędą się w hali ZSP nr. 3 w Kobyłce przy ul. Załuskiego 57. Zespoły: 1. UMKS MOS Wola Warszawa 2. MKS Trójka Kobyłka 3. RCS Czarni Radom 4. MUKS Huragan Wołomin

 • Turniej Finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Młodziczek

  22.03.2017
  Turniej Finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Młodziczek

  Turniej Finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Młodziczek odbędzie się w dniach 25 – 26 marca 2017. Organizatorem jest klub UMKS MOS WOLA Warszawa. Wszystkie spotkania odbędą się w hali przy ul. Rogalińskiej 2.

 • Dziewczęta z MOS Wola startują w rozgrywkach Kinder + Sport

  21.03.2017
  Dziewczęta z MOS Wola startują w rozgrywkach Kinder + Sport

  W miniony weekend (18-19.03.2017) startowała żeńska część MOS Wola w eliminacjach Mistrzostw Mazowsza w mini piłce siatkowej. W sobotę „dwójki” i „trójki”, a w niedzielę składy czteroosobowe. Ogółem trenerzy MOS Wola wystawili aż 12 zespołów. Wszystkie wolskie ekipy osiągnęły zadowalający wynik.

 • Siatkarze MOSu wygrywają w Tomaszowie Mazowieckim

  21.03.2017
  Siatkarze MOSu wygrywają w Tomaszowie Mazowieckim

  W niedzielę 19.03.2017 w Tomaszowie Mazowieckim rozegrany został XII Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki w kategorii „3”. W turnieju tym wzięło udział 25 zespołów a wśród nich czołowe drużyny z Polski.

 • Nie milkną echa wielkich emocji w hali przy Rogalińskiej

  20.03.2017
  Nie milkną echa wielkich emocji w hali przy Rogalińskiej

  Tłumy, tłumy kibiców, w hali zabrakło miejsc! Wszelkie rekordy frekwencji padły w czasie sobotnich derbów stolicy MOS Wola - MKS MDK w hali MOS przy Rogalińskiej w czasie turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski juniorów. Brawo kibice obydwu drużyn za fantastyczny, w sportowej atmosferze doping. Brawo sędziowie, że zgodzili się na ustępstwa i wpuszczono wszystkich chętnych, ponieważ groziło zamknięcie hali z powodu braku miejsc.

 • Znamy rywali naszych juniorów w turnieju finłowym Mistrzostw Polski

  20.03.2017
  Znamy rywali naszych juniorów w turnieju finłowym Mistrzostw Polski

  Znamy rywali naszych juniorów w finałach Mistrzostw Polski. Awans do grona ośmiu najlepszych drużyn w Polsce w kategorii juniorów wywalczyły zespoły: Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk SA, AKS V LO Rzeszów, KS Metro Warszawa, KS Wifama Łódź, EKS Skra Bełchatów, UMKS MOS Wola Warszawa i MMKS Kędzierzyn-Koźle. TURNIEJ FINAŁOWY W KĘTRZYNIE w terminie 5-9 kwietnia br.

 • W PZPS rozlosowano grupy półfinałowe Mistrzostw Polski kadetek i kadetów. Dzięwczęta zagrają w MOS przy Rogalińskiej, chłopcy w Rzeszowie

  20.03.2017
  W PZPS rozlosowano grupy półfinałowe Mistrzostw Polski kadetek i kadetów. Dzięwczęta zagrają w MOS przy Rogalińskiej, chłopcy w Rzeszowie

  W piątek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej rozlosowane rozstały grupy półfinałowe Mistrzostw Polski kadetek i kadetów. Wiadomo, iż nasze kadetki w I grupie zmierzą się z drużyną Energa Gedania Gdańsk, APS Rumia oraz BKS Stal Bielsko-Biała przy Rogalińskiej, natomiast kadeci podejmą walkę w IV grupie z AKS V LO Rzeszów, KS Metro Warszawa oraz DMKS Plas Kielce w Rzeszowie.

 • Finał WOM w mini piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych w MOS Wola.

  19.03.2017
  Finał WOM w mini piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych w MOS Wola.

  Od poniedziałku do piątku 13-17.03.2017 w MOS Wola rozgrywany był finał szkół podstawowych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini siatkówce chłopców, czyli tzw. „czwórki”. Do ścisłego finału awansowali zwycięzcy wszystkich dzielnic Warszawy, czyli 18 zespołów. Rywalizacja była zacięta, ostatecznie zwyciężyła SP 277 z Targówka, przed SP 26 z Woli i SP 257 z Białołęki.

 • Juniorzy MOS-u awansowali do Finałów Mistrzostw Polski z pierwszego miejsca w grupie

  19.03.2017
  Juniorzy MOS-u awansowali do Finałów Mistrzostw Polski z pierwszego miejsca w grupie

  Za nami turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody kończymy bez żadnej porażki, tracąc jedynie dwa sety. W dniu dzisiejszym pokonaliśmy 3:1 MMKS Maraton Świnoujście. Awans do turnieju finałowego zapewniła sobie również drużyna MMKS Kędzierzyn Koźle.

 • Awans Juniorów MOS-u do Finałów Mistrzostw Polski

  18.03.2017
  Awans Juniorów MOS-u do Finałów Mistrzostw Polski

  Przy wypełnionej po same brzegi kibicami, hali przy ul. Rogalińskiej zespół prowadzony przez trenera Konrada Copa wygrywając z MDK Warszawa 3:0 zagwarantował sobie awans do Finałów Mistrzostw Polski. W dniu jutrzejszym około godziny 12.00 zmierzymy się z MMKS Maraton Świnoujście, a wygrana w tym spotkaniu przypieczętuje nasze pierwsze miejsce w grupie. Serdecznie Zapraszamy.

 • Juniorzy MOS Wola rozpoczynają Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski od wygranej 3:1 z Kędzierzynem Koźle

  17.03.2017
  Juniorzy MOS Wola rozpoczynają Turniej Półfinałowy Mistrzostw Polski od wygranej 3:1 z Kędzierzynem Koźle

  W dniu dzisiejszym bardzo dobrze zaprezentowali się nasi juniorzy w półfinałach MP. W meczu otwarcia, przed nadkompletem publiczności pokonali zespół MMKS Kędzierzyn Koźle 3:1. W drugim meczu MDK Warszawa pokonał 3:2 Maraton Świnoujście.

 • Byłe zawodniczki i zawodnicy MOS-u w szerokiej Kadrze Reprezentacji Polski na sezon 2017

  16.03.2017
  Byłe zawodniczki i zawodnicy MOS-u w szerokiej Kadrze Reprezentacji Polski na sezon 2017

  Na portalu Polskiego Związku Piłki Siatkowej została podana lista szerokiej Kadry Narodowej seniorek i seniorów w piłce siatkowej. Spośród zawodników z tej listy powołane będą kadry na nadchodzące akcje szkoleniowe i turnieje w sezonie 2017. Na tych listach znalazły się nazwiska byłych zawodniczek i zawodników, którzy reprezentowali barwy MOS-u.

 • Młodziczki MOS Wola na meczu PGE SKRA Bełchatów – Cucine Lube Civitanova

  16.03.2017
  Młodziczki MOS Wola na meczu PGE SKRA Bełchatów – Cucine Lube Civitanova

  W środowy wieczór nasze młodsze młodziczki dopingowały zespołowi PGE SKRA Bełchatów podczas meczu Ligi Mistrzów przeciwko Cucine Lube Civitanova na Atlas Arenie w Łodzi. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 3:1

 • Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów na Rogalińskiej

  14.03.2017
  Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów na Rogalińskiej

  Już w najbliższy piątek 17 marca 2017 rozpoczną się półfinały Mistrzostw Polski Juniorów. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w sali sportowej przy ul Rogalińskiej 2. Patrząc na grupę IV w jakiej się znaleźliśmy wraz z UKS MKS MDK Warszawa, MMKS Maraton Świnoujście oraz MMKS Kędzierzyn Koźle, na pewno nie zabraknie emocji i pięknych akcji siatkarskich. Zapraszamy Serdecznie !!!

 • Siatkarze MOS-u w szerokiej Kadrze Mazowsza Młodzików

  14.03.2017
  Siatkarze MOS-u w szerokiej Kadrze Mazowsza Młodzików

  Do szerokiej 34 osobowej Kadry Mazowsza Młodzików rocz. 2003 zakwalifikowało się pięciu siatkarzy naszego klubu: Wiktor Wojciechowski, Nikodem Otko, Kacper Chodziński, Krystian Bartczak oraz Oliwier Czesak.

 • Wolskie Krasnale rywalizowały w ogólnopolskim turnieju minisiatkówki w Nadarzynie

  13.03.2017
  Wolskie Krasnale rywalizowały w ogólnopolskim turnieju minisiatkówki w Nadarzynie

  W niedzielne przedpołudnie 12.03.17 odbył się ogólnopolski turniej siatkarskich dwójek organizowany przez GLKS Nadarzyn. Nasze dziewczęta dzielnie walczyły i zbierały doświadczenie w tych zawodach. Zwyciężyły dziewczęta z Nowego Dworu.

Wybierz Strony