Aktualności - Archiwum

 • Wywiad z Krzysztofem Wójcikiem trenerem II-ligowej drużyny MOS Wola na portalu Mazowiecka Siatkówka

  31.01.2017
  Wywiad z Krzysztofem Wójcikiem trenerem II-ligowej drużyny MOS Wola na portalu Mazowiecka Siatkówka

  Na portalu Mazowiecka Siatkówka ukazał się wywiad z trenerem II-ligowej drużyny siatkarzy UMKS MOS Wola Krzysztofem Wójcikiem pt. „Kosimy wszystkich i inkasujemy po 3 punkty”. Redaktorzy Michał Rymko oraz Krzysiek Klepacz przeprowadzili rozmowę z naszym trenerem. Zapraszamy do lektury.

 • W MOS Wola Warszawa liczą na kolejne medale

  31.01.2017
  W MOS Wola Warszawa liczą na kolejne medale

  Na portalu PZPS w dniu 31 stycznia br ukazał się artykuł pt "W MOS Wola Warszawa liczą na kolejne medale". Zapraszamy do lektury.

 • Turniej finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Juniorek

  31.01.2017
  Turniej finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Juniorek

  Już jutro rozpoczyna się Turniej Finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Juniorek odbędzie się w dniach 01-05.02.2017. Gospodarzem Turnieju będzie zespół MUKS Volley Płock. Wszystkie mecze odbędą się w hali przy ul. Walecznych 20 w Płocku.

 • Relacja z meczu II ligi mężczyzn AZS UWM Olsztyn- UMKS MOS Wola Warszawa

  31.01.2017
  Relacja z meczu II ligi mężczyzn AZS UWM Olsztyn- UMKS MOS Wola Warszawa

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reportażu z meczu II ligi mężczyzn, który nadała TVP Olsztyn w Wiadomościach Sportowych (od 0,33 s do 1min, 49s)

 • Siedem zespołów MOS Wola awansowało do turniejów finałowych o Mistrzostwo Mazowsza!

  30.01.2017
  Siedem zespołów MOS Wola awansowało do turniejów finałowych o Mistrzostwo Mazowsza!

  Dobiega końca runda zasadnicza rozgrywek o mistrzostwo Mazowsza we wszystkich kategoriach młodzieżowych. Drużyny MOS Wola wypadły wyśmienicie i we wszystkich kategoriach dziewcząt i chłopców nasze zespoły zagrają w finałach. Brawo, plan wykonany więcej niż w 100%, bo w kadetkach dwie drużyny MOS-u w finałach Mazowsza! Już w tym tygodniu rozegrają finały zespoły juniorskie. Dziewczęta, juniorki zagrają w Płocku, a drużyny chłopców powalczą o medale w Mławie. Trzymamy kciuki!

 • Wicemistrz Polski wyeliminował drugi zespół kadetów MOS-u Wola.

  29.01.2017
  Wicemistrz Polski wyeliminował drugi zespół kadetów MOS-u Wola.

  Podopieczni trenera Łukasza Janickiego niestety nie zdołali awansować do finału Mazowsza. Kadeci MOS-u przez cały sezon, w każdym meczu, dawali z siebie wszystko, dzięki czemu udało im się dojść tak wysoko. Pomimo porażki należy im pogratulować sukcesu. Dziękujemy również rodzicom, którzy przez cały sezon mocno dopingowali cały zespół. Życzymy większych sukcesów w nowym sezonie!

 • Turniej finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Juniorów

  29.01.2017
  Turniej finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Juniorów

  W piątek 03.02. rozpoczynie się trzydniowy Turniej finałowy o Mistrzostwo Mazowsza Juniorów. W turnieju będzie uczestniczyć drużyna MOS WOLA Warszawa, której trenerem jest Konrad Cop. Zawody zostaną rozegrane w Mławie w hali sportowej przy ul. Wyspiańskiego 1.

 • Juniorki MOSu w finałach Mazowsza

  29.01.2017
  Juniorki MOSu w finałach Mazowsza

  Podopieczne trenera Jakuba Miecznikowskiego wygrały mecz rewanżowy z Siedlcami 3:0. Po pierwszym spotkaniu rozegranym na własnym parkiecie, który przegraliśmy 1:3 mało prawdopodobny był awans do finałów Mazowsza, jednakże zespół MOSu po słabszym pierwszym spotkaniu, dużo lepiej pokazał się na terenie rywalek.

 • Porażka siatkarzy MOS Wola 2:3 w II lidze mężczyzn w Olsztynie z AZS UWM Olsztyn.

  28.01.2017
  Porażka siatkarzy MOS Wola 2:3 w II lidze mężczyzn w Olsztynie z AZS UWM Olsztyn.

  Wspaniała seria zwycięstw siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn przerwana przez AZS Olsztyn. Zespół siatkarzy MOS Wola, trochę osłabiony ze względu na udział maturzystów w studniówkach, przegrał w Olsztynie 2:3. AZS UWM Olsztyn - UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 (23:25)(25:22)(21:25)(25:17)(15:10).

 • Mosianki po raz drugi pokonały Spartanki

  27.01.2017
  Mosianki po raz drugi pokonały Spartanki

  Młodziczki naszego klubu w pełni wykorzystały sytuację jaka zaistniała po pierwszym meczu barażowym o finał Mazowsza w kategorii kadetek. Przypomnijmy, że w ostatnią środę sprawiły pewną niespodziankę wygrywając z warszawską Spartą na obiekcie rywalek 3 : 1.

 • Nieudane spotkanie kadetów

  27.01.2017
  Nieudane spotkanie kadetów

  Wczorajszego wieczoru, w hali przy ulicy Rogalińskiej została rozegrana kolejna faza rundy play-off kadetów.

 • Porażka Juniorek w play-off

  27.01.2017
  Porażka Juniorek w play-off

  W dniu wczorajszym, siatkarki UMKS MOS Wola na własnym parkiecie rozegrały mecz play-off z Ósemką Siedlce.

 • Cenne zwycięstwo przy Lindego

  25.01.2017
  Cenne zwycięstwo przy Lindego

  Bardzo dobrze spisały się nasze młodziczki w pierwszym barażowym meczu w lidze kadetek. Stawką dwumeczu jest miejsce w turnieju finałowym o mistrzostwo Mazowsza, a przeciwniczkami utytułowany zespół warszawskiej Sparty. Na boisku przeciwniczek, w hali przy ulicy Lindego górą były nasze dziewczęta wygrywając 3 : 1 /23, -19, 11, 23/.

 • Volley Płock za mocny dla II zespołu juniorek MOSu

  24.01.2017
  Volley Płock za mocny dla II zespołu juniorek MOSu

  W poniedziałek, w hali przy ul. Rogalińskiej rozegrany został pierwszy mecz trzeciej rundy fazy play-off juniorek.

 • Młodzicy MOSu w finale rozgrywek mazowieckich

  23.01.2017
  Młodzicy MOSu w finale rozgrywek mazowieckich

  Młodzicy trenera Tomasza Kellera zdominowali IV turniej I ligi. Tym razem bez straty seta wygrali całe zawody i zapewnili sobie udział w finale rozgrywek mazowieckich, po wygraniu 3 z 4 turniejów. Obok wolskiego zespołu w finale wystąpią zawodnicy Trójki Kobyłka. O dwa pozostałe miejsca powalczą w turnieju półfinałowym ekipy, które rozgrywki ukończyły na miejscach 3-8.

 • Międzynarodowy Turniej Dziewcząt

  23.01.2017
  Międzynarodowy Turniej Dziewcząt

  W sobotę na sali przy ulicy Rogalińskiej odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpią cztery zespoły: SMS Grodno,UMKS MOS Wola juniorki, UMKS MOS Wola kadetki,UMKS MOS Wola młodz. Turniej zostanie rozegrany systemem „każdy z każdym”. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 9:30. Serdecznie Zapraszamy.

 • MOS nr 6 i Instytut Matki i Dziecka zbierają nakrętki

  23.01.2017
  MOS nr 6 i Instytut Matki i Dziecka zbierają nakrętki

  Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 wraz z Radą Rodziców uczestniczy w akcji zbierania nakrętek na podnośnik dla dzieci z dystrofią mięśniową. Podczas trzeciej wizyty w Instytucie Matki i Dziecka przedstawiciele MOS przekazali ok 100 kg zbiorów, podtrzymali chęć dalszej współpracy z IMiD na rzecz dzieci.

 • 4 Turniej w kat. Młodzika w Siedlcach.

  23.01.2017
  4 Turniej w kat. Młodzika w Siedlcach.

  W sobotę i niedziele w Siedlcach odbył sie turniej 3 ligi młodzika, Nasza drużyna wzięła udział w tym turnieju jako MOS III, byli to chłopcy z rocznik 2003 byliśmy najmłodszym zespołem wśród wszystkich drużyn. Niestety w składzie zabrakło kilku kluczowych zawodników, którzy zmagają się z kontuzjami.

 • Kolejne zwycięstwo siatkarzy MOS Wola w rozgrywkach II ligi mężczyzn

  21.01.2017
  Kolejne zwycięstwo siatkarzy MOS Wola w rozgrywkach II ligi mężczyzn

  Siatkarze MOS Wola odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach II ligi mężczyzn. W hali przy Rogalińskiej MOS Wola pokonał 3:0 Lesan Halinów i nadal jest liderem rozgrywek. Gratulacje!

 • Przegrana drugiej drużyny juniorów

  21.01.2017
  Przegrana drugiej drużyny juniorów

  W dniu dzisiejszym w sali przy ul. Rogalińskiej zostało rozegrane spotkanie fazy play-off. Drugi zespół juniorów podejmował zespół KS METRO II Warszawa.

 • Młodziczki coraz wyżej!!

  21.01.2017
  Młodziczki coraz wyżej!!

  Znakomicie spisały się nasze młodziczki w rewanżowym meczu drugiej rundy play off I ligi kadetek z zespołem UKS SMS Warszawa W pierwszym spotkaniu, rozegranym w ostatnią środę przy Rogalińskiej górą były podopieczne trenera Lizińczyka, ale zwycięstwo 3:2 nie dawało komfortu psychicznego przed rewanżem.

 • Kadeci grają dalej

  21.01.2017
  Kadeci grają dalej

  Po zwycięstwie w pierwszym meczu na własnym parkiecie 3:0 z drużyną UKS Plas Warszawa, żeby awansować do kolejnej rundy kadetom wystarczyło wygrać jednego seta.

 • Juniorki MOSu w kolejnej fazie play-off

  21.01.2017
  Juniorki MOSu w kolejnej fazie play-off

  W dniu wczorajszym zespół trenera Jakuba Miecznikowskiego rozgrywał spotkanie rewanżowe z zespołem 13 Radom. Po porażce naszej drużyny w meczu wyjazdowym 3:1 zespół z Radomia był bliżej awansu do kolejnej rundy.

 • IV TURNIEJU W KAT. „MŁODZIK” W SEZONIE 2016/17

  20.01.2017
  IV TURNIEJU W KAT. „MŁODZIK” W SEZONIE 2016/17

  Już w najbliższy weekend odbędzie sie IV Turniej Piłki Siatkowej w kategorii "Młodzik". W turnieju weźmie udział sześć zespołów: UMKS MOS Wola Warszawa, Trójka Kobyłka, UKS Olimp Ostrołęka, RCS Czarni Radom, MUKS Huragan Wołomin oraz KS Metro Warszawa.

 • Mateusz Kańczok zdobył 38 punktów w meczu MOS Wola z Augustowem

  19.01.2017
  Mateusz Kańczok zdobył 38 punktów w meczu MOS Wola z Augustowem

  Kapitan naszej II-ligowej drużyny mężczyzn Mateusz KAŃCZOK zdobył w meczu z Centrum Augustów 38 punktów. Jest to nowy rekord naszego atakującego. O zwycięskim meczu naszych siatkarzy w Augustowie pisze także red. Marcin Kalicki na portalu iWola.

 • Wygrana kadetów UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 z UKS PLAS Warszawa

  19.01.2017
  Wygrana kadetów UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 z UKS PLAS Warszawa

  Dzisiejszego wieczoru, w hali przy ulicy Rogalińskiej, zostało rozegrane spotkanie kadetów UMKS MOS Wola Warszawa – UKS PLAS Warszawa pierwszej rundy play-off.

 • Wygrana II-go zespołu kadetek

  18.01.2017
  Wygrana II-go zespołu kadetek

  Pierwsze spotkanie młodziczek MOSu z zespołem UKS SMS Warszawa zakończyło się wygraną w stosunku 3:2.

 • Przegrana juniorek w I fazie play-off

  18.01.2017
  Przegrana juniorek w I fazie play-off

  Zespół juniorek trenera Jakuba Miecznikowskiego rozegrał wyjazdowe spotkanie w I rundzie play-off z drużyną z Radomia.

 • Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn w Augustowie.

  18.01.2017
  Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn w Augustowie.

  W kolejnej kolejce II ligi mężczyzn, która rozgrywana była w środę, siatkarze MOS Wola wygrali wyjazdowy mecz z Centrum Augustów 3:1 i nadal są liderami rozgrywek II ligi. Gratulacje!

 • ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZY MECZ NASZEGO ZESPOŁU W 2 LIDZE MĘŻCZYZN

  17.01.2017
  ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZY MECZ NASZEGO ZESPOŁU W 2 LIDZE MĘŻCZYZN

  UMKS MOS WOLA Warszawa : KS Lesan Halinów

Wybierz Strony