Aktualności - Archiwum

 • Składka członkowska dla członków UMKS MOS Wola podniesiona od 1 września 2016 roku

  29.08.2016
  Składka członkowska dla członków UMKS MOS Wola podniesiona od 1 września 2016 roku

  Informujemy, iż decyzją Zarządu Klubu UMKS MOS Wola od dnia 1 września 2016 roku składka członkowska została podniesiona do 30 zł miesięcznie.

 • Kończy się zgrupowanie treningowe siatkarzy MOS Wola w Tomaszowie Lubelskim

  27.08.2016
  Kończy się zgrupowanie treningowe siatkarzy MOS Wola w Tomaszowie Lubelskim

  Dobiega końca obóz siatkarzy MOS Wola w Tomaszowie Lubelskim. Pod koniec zgrupowania kadeci i juniorzy odbyli wycieczkę do miejscowości Susiec, gdzie obejrzeliśmy słynne małe wodospady na rzece Tanew, a następnie odwiedziliśmy ośrodek turystyczny Krasnobród. Na koniec obozu odbył się tradycyjny turniej o "Puchar Prezesa UMKS MOS Wola", a wieczorem pieczenie kiełbasek. Powrót do Warszawy w sobotę pod wieczór.

 • Obóz w Sypniewie dobiega końca

  26.08.2016
  Obóz w Sypniewie dobiega końca

  Kończy się zgrupowanie treningowe siatkarek MOS Wola. Dziewczęta trenowały z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem, żeby jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu. Nie zabrakło również dobrej zabawy pomiędzy treningami w postaci gier i zabaw rekreacyjnych. Powrót do Warszawy w sobotę 27 sierpnia ok. godz. 16:00

 • Turniej siatkówki plażowej w czasie obozu w Tomaszowie Lubelskim

  25.08.2016
  Turniej siatkówki plażowej w czasie obozu w Tomaszowie Lubelskim

  W czasie obozu naszych siatkarzy w Tomaszowie Lubelskim odbył się turniej siatkówki plażowej. Wygrała para Adrian Kacperkiewicz - Marcin Jaskuła pokonując w finale duet Kacper Żabicki - Vincent Delabre (Francja).

 • Koniec zgrupowania siatkarzy MOS Wola w Kobylej Górze.

  22.08.2016
  Koniec zgrupowania siatkarzy MOS Wola w Kobylej Górze.

  Dobiega końca obóz chłopców roczników 2002-2003, w Kobylej Górze. Przez dwa tygodnie, przy sprzyjającej pogodzie, prawie 60 młodzików MOS-u Wola trenowało i odpoczywało w ośrodku „Nad Zalewem”. Całe dnie wypełnione były zajęciami sportowo-rekreacyjnymi, przygotowującymi do sezonu 2016/2017.

 • Młodzicy MOS Wola trenują w Kobylej Górze.

  20.08.2016
  Młodzicy MOS Wola trenują w Kobylej Górze.

  W Kobylej Górze do sezonu siatkarskiego przygotowują się siatkarze MOS w kat. młodzik. Blisko 60 os. grupa chłopców z roczników: 2002/2003 doskonali swoje umiejętności i wypoczywa pod czujnym okiem trenerów. Pogoda, apetyt i humory dopisują, jak również i chęci do ciężkiej pracy treningowej, zatem czas bardzo szybko mija.

 • Juniorzy i kadeci MOS Wola trenują na obozie sportowym w Tomaszowie Lubelskim

  19.08.2016
  Juniorzy i kadeci MOS Wola trenują na obozie sportowym w Tomaszowie Lubelskim

  Trwa zgrupowanie treningowe juniorów i kadetów MOS Wola w Tomaszewie Lubelskim. Nasi siatkarze trenują w hali klubu "Tomasovia", na siłowni oraz w pięknej 3-sektorowej hali Zespołu Szkół.

 • Siatkarki MOS Wola podczas obozu w Sypniewie

  18.08.2016
  Siatkarki MOS Wola podczas obozu w Sypniewie

  Od poniedziałku na zgrupowaniu treningowym w Sypniewie przebywają zawodniczki MOS Wola. Do rozgrywek nowego sezonu przygotowują się juniorki, kadetki, młodziczki oraz dziewczęta z grup minisiatkówki.

 • Zgrupowanie treningowe juniorów i kadetów w Tomaszowie Lubelskim

  15.08.2016
  Zgrupowanie treningowe juniorów i kadetów w Tomaszowie Lubelskim

  W dniu 17 sierpnia (środa) na zgrupowanie treningowe do Tomaszowa Lubelskiego wyjeżdżają grupy juniorów i kadetów MOS Wola. Zbiórka wyjeżdżających o godz. 9,45 przy MOS Wola, ul. Rogalińska 2.

 • Zakończyło się zgrupowanie treningowe siatkarzy MOS Wola w Szczytnie

  15.08.2016
  Zakończyło się zgrupowanie treningowe siatkarzy MOS Wola w Szczytnie

  Zakończyło się pierwsze przedsezonowe zgrupowanie zespołów 2 ligi, juniorów i kadetów w Szczytnie. Zdrowie i humory dopisywały. Obyło się bez poważniejszych urazów i wszyscy nasi zawodnicy są gotowi do dalszej pracy treningowej. W opinii trenerów udało się zrealizować plany pracy na ten okres.

 • Trwa zgrupowanie treningowe siatkarzy MOS Wola w Szczytnie

  12.08.2016
  Trwa zgrupowanie treningowe siatkarzy MOS Wola w Szczytnie

  Trwa zgrupowanie szkoleniowe zespołów 2 ligi, juniorów i kadetów MOS Wola w Szczytnie. Wszystkie grupy mają zajęcia siatkarskie, w siłowni i w terenie a także testy oraz pomiary antropometryczne i tkanki tłuszczowej. Jak co roku mamy do dyspozycji główną halę z 3 boiskami do piłki siatkowej, małą halę, siłownię, bieżnię i zewnętrzne boiska wielofunkcyjne. W wolnym czasie korzystamy z uroków miejskiego kąpieliska.

 • Wyjazd siatkarek MOS Wola na zgrupowanie do Sypniewa

  12.08.2016
  Wyjazd siatkarek MOS Wola na zgrupowanie do Sypniewa

  W poniedziałek 15 sierpnia siatkarki MOS Wola wyjeżdżają na obóz sportowy do Sypniewa. Zbiórka przy ulicy Rogalińskiej o godz. 7:00.

 • Zakończenie obozu siatkarek w Kobylej Górze

  11.08.2016
  Zakończenie obozu siatkarek w Kobylej Górze

  Dobiega końca zgrupowanie treningowe naszych najmłodszych siatkarek w Kobylej Górze. Powrót do Warszawy na Rogalińską w piątek, dnia 12 sierpnia około godz. 17:00. Na zakończenie obozu rozegrano tradycyjne turnieje o "Puchar Prezesa".

 • Koniec zgrupowania juniorek w Nieporęcie.

  10.08.2016
  Koniec zgrupowania juniorek w Nieporęcie.

  11.08.2016 r. kończy się letnie zgrupowanie juniorek MOS-u Wola w Nieporęcie. Przez dwa tygodnie dziewczęta ostro trenowały, przygotowując się do sezonu rozgrywek siatkarskich 2016/2017. Zajęcia sportowe realizowane były na obiektach sportowo – rekreacyjnych miejscowego gimnazjum oraz OSiR-u Nieporęt.

 • KURIER WOLSKI o olimpijczykach z warszawskiej Woli i z MOS Wola.

  10.08.2016
  KURIER WOLSKI o olimpijczykach z warszawskiej Woli i z MOS Wola.

  W najnowszym numerze KURIERA WOLSKIEGO nr 142/443 z dnia 26 lipca 2016 pt. "WOLSCY OLIMPIJCZYCY. OD KUSOCIŃSKIEGO DO DRZYZGI I ŁOMACZA." ukazał się artykuł o olimpijczykach z warszawskiej Woli. Grzegorz Łomacz i Fabian Drzyzga grają aktualnie w reprezentacji Polski na Igrzyskach w Rio. Poprzednio olimpijczykami byli inni absolwenci MOS-u, Arkadiusz Gołaś w Atenach i Zbyszek Bartman z Londynie. Zachęcamy do lektury.

 • Młodzicy MOS Wola w piątek wyjadą na zgrupowanie treningowe do Kobylej Góry

  09.08.2016
  Młodzicy MOS Wola w piątek wyjadą na zgrupowanie treningowe do Kobylej Góry

  Trwają letnie obozy siatkarzy i siatkarek MOS-u Wola. W Szczytnie, Żyrardowie, Nieporęcie, Sypniewie, Tomaszowie Lubelskim oraz Kobylej Górze. Po najmłodszych siatkarzach i siatkarkach MOS-u Wola już w najbliższy piątek 12.08.2016 r. o godz. 7,30 do Kobylej Góry wyjeżdżają chłopcy, roczników 2002-2003.

 • Kolejne dni zgrupowania w Nieporęcie

  07.08.2016
  Kolejne dni zgrupowania w Nieporęcie

  W Nieporęcie trwa zgrupowanie juniorek MOS Wola. Dziewczęta ciężko trenują pod okiem trenerów: Jacka Banasika i Pawła Wasilewskiego. Pomiędzy zajęciami jest czas na relaks, odpoczynek oraz dobrą zabawę. Humory dopisują, a atmosfera z dnia na dzień jest coraz lepsza.

 • Kadetki i młodziczki MOS Wola trenują w Żyrardowie

  06.08.2016
  Kadetki i młodziczki MOS Wola trenują w Żyrardowie

  Od 1 sierpnia na obozie w Żyrardowie przebywają kadetki i młodziczki naszego klubu. Zawodniczki mieszkają w hotelu Aqua Żyrardów, który zapewnia bardzo dobre warunki zarówno do treningu - pełnowymiarowa 3 sektorowa hala, doskonale wyposażona siłownia jak i do rekreacji i wypoczynku - basen z wieloma atrakcjami oraz sauna.

 • Najmłodsze siatkarki MOS Wola trenują w Kobylej Górze

  04.08.2016
  Najmłodsze siatkarki MOS Wola trenują w Kobylej Górze

  W Kobylej Górze trwa obóz zorganizowany przez MOS Wola dla najmłodszych siatkarek. Dziewczęta trenują w nowoczesnej hali sportowej, wykorzystują także boisko plażowe i trawiaste. Ponieważ pogoda dopisuje, zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone są na świeżym powietrzu. Młode zawodniczki trenują, odpoczywają, bawią się i nabierają sił przed nowym sezonem.

 • Trwa zgrupowanie juniorek MOS Wola w Nieporęcie.

  04.08.2016
  Trwa zgrupowanie juniorek MOS Wola w Nieporęcie.

  Od poniedziałku 01.08.2016 r. w Nieporęcie, siatkarki MOS-u Wola przygotowują się do sezonu 2016/2017. Juniorki trenera Jacka Banasika intensywnie trenują 3 x dziennie na obiektach sportowych miejscowego gimnazjum oraz OSiR-u.

 • Zespoły 2 ligi, juniorów i kadetów MOS Wola wyjeżdżają na zgrupowanie treningowe do Szczytna

  02.08.2016
  Zespoły 2 ligi, juniorów i kadetów MOS Wola wyjeżdżają na zgrupowanie treningowe do Szczytna

  W dniu 5 sierpnia (piątek) na zgrupowanie treningowe do Szczytna wyjeżdżają grupy starszych siatkarzy MOS Wola. Zbiórka na wyjazd o godz. 9,45 przy MOS Wola, ul. Rogalińska 2.