Aktualności - Archiwum

 • Szczęśliwego Nowego Roku 2017

  31.12.2016
  Szczęśliwego Nowego Roku 2017

  Wszystkim dziewczętom i chłopcom naszego MOS Wola, Sympatykom i Kibicom składamy Najserdeczniejsze Życzenia Pomyślności w Nowym Roku 2017!

 • Kadeci na pierwszym miejsu po rundzie zasadnczej

  31.12.2016
  Kadeci na pierwszym miejsu po rundzie zasadnczej

  W dniu 22.12 zespół kadetów prowadzony przez trenera Kamila Trzcińskiego rozegrał ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej pierwszej ligi Mazowiciekiej. Przed własną publicznością zmierzyli się z drużyną MKS MDK Warszawa. Zespoły rozegrały pięcio-setowe widowisko. Po ostatnim gwizdku to nasi kadeci cieszyli się ze zwycięstwa.

 • MŁODZICZKI WYGRYWAJĄ W LUBLINIE

  30.12.2016
  MŁODZICZKI WYGRYWAJĄ W LUBLINIE

  W dniach 27 - 29 grudnia 2016 r. w Lublinie odbył się Gwiazdkowy Międzynarodowy Festiwal Piłki Siatkowej z okazji 25-lecia TPS Lublin. Ze znakomitym skutkiem w tych zawodach wystartował zespół młodziczek naszego klubu. W sześciu rozegranych spotkaniach podopieczne trenera Lizińczyka nie przegrały żadnego seta, wygrywając wszystkie pojedynki w stosunku 2 : 0 .

 • Zwycięstwo juniorek na koniec rundy zasadniczej

  30.12.2016
  Zwycięstwo juniorek na koniec rundy zasadniczej

  W czwartek 22 grudnia nasze siatkarki rozegrały mecz wyjazdowy z drużyną SMS Warszawa. Juniorki MOS Wola wygrały zdecydowanie 3:0 (25:14, 25:21, 25:16). Tym samym zakończyły rundę zasadniczą na piątym miejscu w tabeli ze stratą jednego oczka do miejsca trzeciego.

 • WESOŁYCH ŚWIĄT !

  23.12.2016
  WESOŁYCH ŚWIĄT !

  Wszystkim naszym dziewczętom i chłopcom, ich rodzinom oraz wszystkim sympatykom i kibicom MOS Wola życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT !

 • Jak co roku, tradycyjnie pod choinkę, mamy nową koszulkę klubową.

  23.12.2016
  Jak co roku, tradycyjnie pod choinkę, mamy nową koszulkę klubową.

  Jak co roku, tradycyjnie na gwiazdkę, mamy pod choinkę nową koszulkę dla wszystkich członków MOS Wola, od młodzieżowców z II ligi mężczyzn do grup minisiatkówki. Koszulkę otrzymają wszyscy członkowie UMKS MOS Wola, którzy spełniają swoje obowiązki wobec klubu. Gwiazdki przypominają o 8 tytułach mistrza Polski w siatkówce zdobytych przez MOS Wola.

 • Konrada Bączka przepis na Boże Narodzenie

  23.12.2016
  Konrada Bączka przepis na Boże Narodzenie

  Środkowy drużyny seniorów i juniorów Konrad Bączek na kilka dni przed Wigilią odpowiedział co według niego jest obowiązkowe w Święta Bożego Narodzenia oraz jak spędza ten wyjątkowy, zimowy czas. – Jest to moment, kiedy na chwilę mogę odejść myślami od siatkówki i spędzić czas w rodzinnym gronie. – mówił.

 • Kadetki UMKS MOS WOLA Warszawa z bezpośrednim awansem do Finałów Mistrzostw Mazowsza

  22.12.2016
  Kadetki UMKS MOS WOLA Warszawa z bezpośrednim awansem do Finałów Mistrzostw Mazowsza

  20 grudnia nasze kadetki rozegrały swój ostani ligowy mecz z drużyną UKS SMS Warszawa. Szybkie i pewne zwycięstwo MOS’u. Tym samym drużyna umocniła się na drugim miejscu ligi kadetek i zagwarantowała sobie bezpośredni awans do Finałów Mistrzostw Mazowsza. GRATULACJE !

 • II ligowy zespół MOSu weźmie udział w Memoriale Jerzego Cudnego w Wołominie

  22.12.2016
  II ligowy zespół MOSu weźmie udział w Memoriale Jerzego Cudnego w Wołominie

  W dniach 27 - 28.12.2016 II ligowy zespół MOSu, weźmie udział w XVI Memoriale Jerzego Cudnego, który odbędzie się w Wołominie w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” przy ul. Korsaka 4. Mosowcy we wtorek (27.12 ) o godz. 11:00 zagrają z drużyną Huragan Wołomin, natomiast o godz. 16:00 z Lesan Halinów. Następnego dnia, w środę (28.12) o godz. 11:00 zmierzą się z SKS Hajnówka. Oficjalne zakończenie turnieju i wręczenie nagród planowane jest na godz. 14:00.

 • Kalendarz MOS Wola na rok 2017 z rodzinną fotografią Mosowców

  22.12.2016
  Kalendarz MOS Wola na rok 2017 z rodzinną fotografią Mosowców

  Dla naszych siatkarek i siatkarzy mamy miły upominek - kalendarz na rok 2017 z fotografią rodzinną wszystkich uczestników zajęć oraz trenerów, którą wykonaliśmy dwa tygodnie wcześniej, w hali sportowej ośrodka.

 • Wywiad z Dominikiem Jaglarskim, libero II-ligowej drużyny MOS Wola na portalu Mazowiecka Siatkówka

  21.12.2016
  Wywiad z Dominikiem Jaglarskim, libero II-ligowej drużyny MOS Wola na portalu Mazowiecka Siatkówka

  Na portalu Mazowiecka Siatkówka ukazał się wywiad z libero II-ligowej drużyny siatkarzy UMKS MOS Wola Dominikiem Jaglarskim pt. "II liga nie jest spełnieniem moich marzeń". Redaktor Michał Rymko przeprowadził rozmowę z naszym libero. Zapraszamy do lektury.

 • Przegrana juniorów w I lidze Mazowsza z MKS MDK

  21.12.2016
  Przegrana juniorów w I lidze Mazowsza z MKS MDK

  Zawodnicy trenera Konrada Copa przed własną publicznością zmierzyli się z drużyną MKS MDK Warszawa. Było to spotkanie obfitujące w dużo ciekawych zagrań siatkarskich z obu stron siatki. Pomimo ogromnego zaangażowania i woli walki naszej drużyny nie zdołaliśmy wygrać. Tym samym uplasowaliśmy się na drugim miejscu w grupie w rundzie zasadniczej.

 • Juniorki MOS Wola wygrały z zespołem Volley Płock w I lidze mazowieckiej

  21.12.2016
  Juniorki MOS Wola wygrały z zespołem Volley Płock w I lidze mazowieckiej

  Przed własną publicznością zespół trenera Jakuba Miecznikowskiego podejmował drużyną z Płocka. Był to mecz rewanżowy tych zespołów. W pierwszym spotkaniu nasz zespół przegrał na wyjeździe 2:3. Po ostatnich słabszych występach naszych juniorek przystępowaliśmy do tego meczu pełni obaw. W tym spotkaniu zespół MOS-u udowodnił, że potrafi grać bardzo dobrze w siatkówkę co pokazał już niejednokrotnie.

 • Drugi zespół juniorów wygrywa z Mławą

  21.12.2016
  Drugi zespół juniorów wygrywa z Mławą

  W dniu wczorajszym (20.12) w sali przy ulicy Rogalińskiej zawodnicy trenera Kamila Trzcińskiego zmierzyli się z drużyną KS Zawkrze Mława. Był to pojedynek 4 setowy, w którym zespół MOSu oddał tylko jednego seta rywalom. Wygraną w tym spotkaniu zapewniliśmy sobie 5 miejsce w grupie w rundzie zasadniczej w ramach I ligi mazowieckiej.

 • Awans młodzików UMKS MOS Wola do 2 ligi

  21.12.2016
  Awans młodzików UMKS MOS Wola do 2 ligi

  W miniony weekend (17-18.12) młodzicy MOS WOLA, po raz drugi w tym sezonie, wywalczyli awans do 2 ligi. Turniej ponownie rozegrany został w Międzyborowie.

 • Wigilia w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Wola

  20.12.2016
  Wigilia w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Wola

  Dyrekcja MOS Wola, zarząd klubu UMKS Wola, trenerzy, pracownicy administracji i obsługi podzielili się opłatkiem przy choince klubowej i zasiedli do wigilijnego stołu w sali pamiątek klubowych.

 • Spotkanie Wigilijne w MOS Wola

  19.12.2016
  Spotkanie Wigilijne w MOS Wola

  Na zaproszenie Dyrekcji MOS nr 6, Rady Rodziców oraz Zarządu Klubu UMKS MOS Wola, w siedzibie ośrodka zebrała się społeczność MOS Wola. Przybyli zaproszeni goście, z Burmistrzem Dzielnicy Wola, Panem Krzysztof Strzałkowskim, Zastępcą Burmistrza Panią Grażyną Orzechowską – Mikulską, oraz ks. Arkadiuszem. W uroczystej atmosferze dzielenia się opłatkiem, życzeń, śpiewania kolęd, poczęstunku uczestniczyły dzieci i młodzież placówki, opiekunowie, trenerzy oraz Goście - Przyjaciele MOS Wola.

 • Młodzicy tym razem na 3 miejscu w rozgrywkach I ligi na Mazowszu

  19.12.2016
  Młodzicy tym razem na 3 miejscu w rozgrywkach I ligi na Mazowszu

  Pracowity okres przedświąteczny, młodzicy trenera Tomasza Kellera zakończyli turniejem I ligi, który rozgrywany był w Radomiu. Ostatecznie po niezwykle ciekawych meczach zwyciężyła drużyna Trójka Kobyłka przed gospodarzami Czarnymi Radom oraz MOSem Wola. Metro Warszawa na 4. miejscu, do drugiej ligi spadły zespoły PLAS Warszawa (5. miejsce) oraz WRZOS Międzyborów (6. miejsce).

 • Kolejna porażka juniorek MOS Wola

  19.12.2016
  Kolejna porażka juniorek MOS Wola

  Trwa czarna seria siatkarek MOS Wola występujących w I mazowieckiej lidze juniorek. W sobotę 17 grudnia nasze zawodniczki udały się na mecz wyjazdowy do Legionowa, którego gospodarzem była druga drużyna LTS-u. Niestety juniorki MOS Wola stać było tylko na wygranie jednego seta z dobrze dysponowaną drużyną kadetek Legionovii.

 • Wygrana młodziczek w Węgrowie

  18.12.2016
  Wygrana młodziczek w Węgrowie

  Nasze młodziczki bardzo dobrze zaprezentowały się w finałowym turnieju lI ligi kadetek, który został rozegrany w Węgrowie.

 • Cenne zwycięstwo siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn w Międzyrzecu Podlaskim.

  17.12.2016
  Cenne zwycięstwo siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn w Międzyrzecu Podlaskim.

  Drugoligowy zespół siatkarzy UMKS MOS Wola odniósł cenne zwycięstwo za trzy punkty w wyjazdowym meczu II ligi mężczyzn w Międzyrzecu Podlaskim. Gratulacje! Huragan Międzyrzec Podlaski - MOS Wola Warszawa 1:3 (19:25)(25:21)(22:25)(25:27).

 • Kadeci MOSu pokonują METRO 3:1

  17.12.2016
  Kadeci MOSu pokonują METRO 3:1

  W hali przy ul. Rogalińskiej rozegrany został mecz na szczycie w ramach I ligi mazowieckiej kadetów. Podopieczni trenera Kamila Trzcińskiego podejmowali drużynę KS Metro Warszawa. W meczu tym drużyna UMKS MOS Wola Warszawa pokonała przeciwnika 3:1, tym samym pozostała na pierwszym miejscu w tabeli. Na dwie kolejki przed końcem ligi kadeci mają już zapewnione I miejsce w grupie.

 • Juniorzy MOS Wola wygrali 3:2 wyjazdowy mecz z Metrem Warszawa w I lidze Mazowsza

  17.12.2016
  Juniorzy MOS Wola wygrali 3:2 wyjazdowy mecz z Metrem Warszawa w I lidze Mazowsza

  Drużyna juniorów MOS Wola trenera Konrada Copa wygrała 3:2 wyjazdowy mecz z Metrem Warszawa w I lidze mazowieckiej. Mecz był bardzo nierówny, dobre akcje przeplatały się z niewymuszonymi błędami.

 • Zaproszenie na Spotkanie Opłatkowe w MOS Wola

  16.12.2016
  Zaproszenie na Spotkanie Opłatkowe w MOS Wola

  W dniu 19 grudnia (poniedziałek) o godz. 16,30 odbędzie się wspólne Spotkanie Wigilijne wszystkich uczestników zajęć w MOS Wola, na które zaprasza Dyrektor MOS, Rada Rodziców i Zarząd Klubu.

 • Kadeci UMKS MOS Wola pokonali 3:0 Czarnych Radom w meczu I ligi mazowieckiej

  15.12.2016
  Kadeci UMKS MOS Wola pokonali 3:0 Czarnych Radom w meczu I ligi mazowieckiej

  Drużyna kadetów MOS Wola po przeciętnym meczu pokonała 3:0 Czarnych Radom w I lidze Mazowsza. Mecz nie stał na najwyższym poziomie, ale zwycięstwo bez straty seta było prezentem naszych siatkarzy dla trenera Kamila Trzcińskiego, w dniu Jego urodzin.

 • Zwycięstwo kadetek MOS Wola Warszawa ze Spartą Warszawa bez straty seta

  15.12.2016
  Zwycięstwo kadetek MOS Wola Warszawa ze Spartą Warszawa bez straty seta

  Piękne zwycięstwo bez straty seta odniosły kadetki MOS Wola w meczu I ligi Mazowsza ze Spartą Warszawa. Nasze dziewczęta bardzo pewnie wygrały dwa pierwsze sety, a trzeciej partii wygrały na przewagi po dramatycznej, pełnej emocji walce. Gratulacje!

 • Porażka juniorek MOSu z drugą drużyną Legionovi

  15.12.2016
  Porażka juniorek MOSu z drugą drużyną Legionovi

  W dniu wczorajszym, na własnej sali zawodniczki trenera Jakuba Miecznikowskiego, przed swoją publicznością, doznały kolejnej porażki w I lidze mazowieckiej.

 • Pracowity weekend naszych młodych siatkarzy trenera Nassalskiego

  15.12.2016
  Pracowity weekend naszych młodych siatkarzy trenera Nassalskiego

  8-9.12.2016 startowali w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju mini siatkówki chłopców rocznika 2004- Krotoszyn

 • Kadetki UMKS MOS WOLA przegrywają z LTS Legionovia

  12.12.2016
  Kadetki UMKS MOS WOLA przegrywają z LTS Legionovia

  W sobotę 10 grudnia w Legionowie odbył się kolejny mecz I ligi kadetek. W deszczu i korkach nasze siatkarki pojechały do Legionowa na mecz z LTS Legionovia. Takie małe, mazowieckie El Clasico ;) Ostatni taki mecz MOS wygrał u siebie 3:1, więc drużyny miały sobie wiele do udowodnienia.

 • II turniej młodziczek o mistrzostwo Mazowsza

  12.12.2016
  II turniej młodziczek o mistrzostwo Mazowsza

  Bardzo intensywnie i ze zmiennym szczęściem startowały nasze młodziczki w końcówce minionego tygodnia. W piątek w rewanżowym meczu barażowym pewnie pokonały zespół UKS Szóstka Radom 3 : 0, zapewniając sobie miejsce w gronie czterech najlepszych drużyn, które w dniach 17 - 18 12 rozegrają finałowy turniej o dwa miejsca dające prawo gry o I ligę w kategorii kadetek.

Wybierz Strony