Aktualności - Archiwum

 • Siatkarki MOS Wola powróciły z wakacyjnych zgrupowań treningowych

  30.08.2011
  Siatkarki MOS Wola powróciły z wakacyjnych zgrupowań treningowych

  Wszystkie grupy siatkarek MOS Wola powróciły z wakacyjnych zgrupowań treningowych. Dziewczęta zdobywały formę na obozach w Cetniewie, Tomaszowie Lubelskim, Mławie, Rucianym Nidzie i w Płońsku.

 • Powrót siatkarzy MOS Wola z obozu w Rajgrodzie

  26.08.2011
  Powrót siatkarzy MOS Wola z obozu w Rajgrodzie

  W niedzielę, dnia 28 sierpnia kończy się zgrupowanie treningowe sekcji siatkówki chłopców MOS Wola w Rajgrodzie. Grupy siatkarzy przyjadą z obozu w dwóch terminach.

 • Kończy się obóz w Stręgielku. Kolejne zgrupowanie siatkarzy w Rajgrodzie.

  16.08.2011
  Kończy się obóz w Stręgielku. Kolejne zgrupowanie siatkarzy w Rajgrodzie.

  W piątek, 19 sierpnia kończy się obóz grup juniorskich w Stręgielku. Bezpośrednio ze Stręgielka siatkarze przeniosą się do Rajgrodu. Młodsze roczniki pojadą do Rajgrodu z Warszawy. Wyjazd w piątek o godz.11,30 z MOS-u przy Rogalińskiej. W sumie na zgrupowaniu w Rajgrodzie będzie przebywała grupa 90 siatkarzy oraz trenerzy.

 • Drużyny młodzieżowe siatkarzy MOS Wola trenują w Stręgielku

  15.08.2011
  Drużyny młodzieżowe siatkarzy MOS Wola trenują w Stręgielku

  Około 60 zawodników drużyn juniorów i kadetów z trenerami sekcji siatkówki chłopców przebywa na zgrupowaniu w Stręgielku na Mazurach. Treningi techniczne, siłowe i korzystanie ze sprzętu wodnego - to podstawowe zajęcia na obozie. Zajęcia odbywają się także w hali w Węgorzewie. W dniu 14 sierpnia odbył się tradycycjny obozowy turniej o puchar prezesa UMKS MOS Wola. Rywalizacja 14 drużyn trwała cały dzień, była bardzo interesująca i na zakończenie odbyło się wspólne spotkanie obozowe przy grillu.

 • Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

  09.08.2011
  Drugoligowy zespół siatkarzy MOS Wola rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

  Drużyna siatkarzy MOS Wola trenera Krzysztofa Wójcika od 1 sierpnia rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Trener K. Wójcik udzielił wywiadu Strefie Siatkówki na temat przygotowań. Poniżej prezentujemy wywiad, który przeprowadził red.Tomasz Tadrała.

 • Zmiana turnusów na zgrupowaniu treningowym w Stręgielku

  03.08.2011
  Zmiana turnusów na zgrupowaniu treningowym w Stręgielku

  Dobiega końca pierwszy turnus obozu sportowego siatkarzy MOS Wola w Stręgielku. Najmłodsi kończą obóz w piątek i po obiedzie wyjeżdżają do Warszawy. W sobotę zaś przyjadą na kolejny turnus starsi siatkarze z roczników 1993-1996.