Aktualności - Archiwum

 • Obóz sportowy młodych siatkarzy MOS Wola w Stręgielku

  28.07.2011
  Obóz sportowy młodych siatkarzy MOS Wola w Stręgielku

  Na zgrupowaniu treningowym w Stręgielku na Mazurach przebywa 40 najmłodszych siatkarzy MOS Wola z roczników 1997-2000. Po pierwszych pogodnych dniach zepsuła się pogoda, ale humory nadal dopisują, a treningi obecnie odbywają się w hali sportowej OSiR w Węgorzewie, dokąd siatkarze dojeżdżają autokarem.

 • Najmłodsi siatkarze wyjeżdżają na obóz sportowy do Stręgielka na Mazurach

  19.07.2011
  Najmłodsi siatkarze wyjeżdżają na obóz sportowy do Stręgielka na Mazurach

  Najmłodsi siatkarze MOS Wola jako pierwsi wyjeżdżają na obóz sportowy. Tradycyjnie, już od wielu lat, siatkarze naszego MOS Wola latem trenują na Mazurach, w pięknie położonym ośrodku szkoleniowym "Omega" w Stręgielku. Wyjazd na pierwszy turnus w sobotę, 23 lipca br.

 • Drużyna siatkarzy MOS Wola udała się do Egiptu.

  14.07.2011
  Drużyna siatkarzy MOS Wola udała się do Egiptu.

  Siatkarze UMKS MOS Wola wylecieli na tygodniowe zgrupowanie treningowe i gry kontrolne z reprezentacją juniorów Egiptu. Drużyna siatkarzy UMKS MOS WOLA przebywać będzie w dniach 14-21 lipca w miejscowości Hurghada nad Morzem Czerwonym na zaproszenie Egipskiej Federacji Siatkówki.

 • Komunikat w sprawie letnich obozów szkoleniowych

  06.07.2011
  Komunikat w sprawie letnich obozów szkoleniowych

  W czasie wakacji odbędzie się 8 zgrupowań szkoleniowych dla naszych wychowanków, począwszy od najmłodszych grup mini siatkówki, aż po juniorów. Prosimy o szybkie załatwienie wszystkich formalności.