Aktualności - Archiwum

 • Siatkarze MOS Wola zagrają z koalicją Skandynawów.

  31.08.2009
  Siatkarze MOS Wola zagrają z koalicją Skandynawów.

  Drużyna juniorów MOS Wola trenera Krzysztofa Felczaka wyjeżdża do Szwecji na międzynarodowy turniej "Future & Friendship" do miejscowości Falkenberg, gdzie spotka się z czołowymi zespołami czterech krajów skandynawskich.

 • Juniorzy MOS Wola na drugim miejscu w Berlinie.

  29.08.2009
  Juniorzy MOS Wola na drugim miejscu w Berlinie.

  Drużyna juniorów MOS Wola uczestniczyła w towarzyskim turnieju w Berlinie, w którym zmierzyła się z zespołami 2.Bundesligi seniorów. Młodzi siatkarze MOS Wola zajęli 2. miejsce w turnieju, przegrywając dwa mecze po 1:2 oraz zwyciężając z TSC Berlin 3:0.

 • Wspomnień czar... - ponawiamy apel do ludzi MOS-u Wola.

  29.08.2009
  Wspomnień czar... - ponawiamy apel do ludzi MOS-u Wola.

  Ponownie apelujemy do ludzi MOS-u Wola , absolwentów, trenerów, działaczy o pisanie wspomnień, które chcemy zawrzeć w powstającej monografii MOS Wola. Dzisiaj prezentujemy fragmenty wspomnień Michała Peciakowskiego i .. czekamy na następne wspomnienia.

 • Drużyna juniorów MOS Wola wyjeżdża na turniej do Berlina

  27.08.2009
  Drużyna juniorów MOS Wola wyjeżdża na turniej do Berlina

  Zespół juniorów MOS Wola w piątek wyjeżdża , bezpośrednio z obozu w Mławie, na towarzyski turniej do Berlina. Siatkarze trenera Krzysztofa Felczaka zagrają z trzema zespołami 2.Bundesligi niemieckiej. Trener sprawdzi stan przygotowań do nowego sezonu.

 • Wyjazd na kolejny obóz sportowy, do Mławy.

  18.08.2009
  Wyjazd na kolejny obóz sportowy, do Mławy.

  Prawie setka siatkarzy MOS Wola wyjeżdża na kolejny obóz sportowy, w ramach przygotowań do nowego sezonu. Na zgrupowaniu będą juniorzy, dwa zespoły kadetów, dwa zespoły młodzików oraz najmłodsi siatkarze z roczników 97 i 98.

 • Zakończenie obozu MOS Wola w Stręgielku.

  14.08.2009
  Zakończenie obozu MOS Wola w Stręgielku.

  W sobotę, 15 sierpnia kończy się obóz siatkarzy MOS Wola w Stręgielku. Około 90 zawodników , po obiedzie , ok.godz. 13,00 wyruszy dwoma autokarami do Warszawy. Przewidywany przyjazd do MOS Wola, na Rogalińską około godz.18,00.

 • MOS Wola bez II ligi mężczyzn w sezonie 2009-2010.

  12.08.2009
  MOS Wola bez II ligi mężczyzn w sezonie 2009-2010.

  Zarząd MOS Wola Warszawa postanowił, iż II-ligowy zespół mężczyzn klubu z ulicy Rogalińskiej zostanie przekazany do Stowarzyszenia AS Volley Białołęka Warszawa.