Michał Żurek i Dawid Migdalski z MOS Wola awnsowali do finałów mistrzostw Polski.

Para siatkarzy plażowych MOS-u Wola, Michał Żurek i Dawid Migdalski zajęła drugie miejsce w półfinale mistrzostw Polski juniorów w Suwałkach i awansowała do finałów mistrzostw Polski.

W Suwałkach wystartowało 16 par, by walczyć o awans do finałów mistrzostw Polski. Nasz klub reprezentowały dwie pary, mistrzowie Mazowsza - Żurek / Migdalski oraz duet Dominik Wójcicki z Pewłem Kowalem, którzy zajęli czwarte miejsce na Mazowszu.

Para Michał Żurek - Dawid Midgalski wygrała dziś trzy mecze po 2:0 i awansowała do czwórki najlepszych tego turnieju.

Nasi utytułowani siatkarze plażowi pokonali parę z Suwałk 2:0 (9,11) , parę z Olsztyna 2:0 (16,15) a na koniec dzisiejszych gier pokonali 2:0 (19,23) silną  parę z Olsztyna , Pietkiewicz - Jacyszyn.

Druga nasza para MOS Wola Wójcicki / Kowal  jeden mecz wygrała i dwa przegrała, odpadając z turnieju.

Najlepsze cztery pary,miały zapewniony awans do finałów mistrzostw Polski , ale rozegrały jeszcze mecze o miejsca 1 - 4 . Do czwórki najlepszych , oprócz naszej pary , awansowały dwie pary z Radomia, Słomka - Żaliński oraz Bucki - Sobczak i para z Olsztyna Pietkiewicz - Jacyszyn.

W półfinale turnieju w Suwałkach  M. Żurek i D. Migdalski wygrali 2:0 (22:20)(21:13) z parą radomian Bucki - Sobczak .

W finale, w meczu o pierwsze miejsce, nasza para uległa parze olsztyńskiej Pietkiewicz - Jacyszyn 1:2 (21:16)(13:21)(13:15).