W niedzielę młodzicy ' 92 zagrają w wielkim finale z Metrem.

Doskonale spisali się młodzicy ' 92 MOS-u Wola w XI. Turnieju o Puchar Przechodni Metra. Dzisiaj wygrali kolejno sześć spotkań i w niedzielę, w południe zagrają z gospodarzami o pierwsze miejsce.

Doskonale spisali się młodzicy 92 MOS-u Wola w XI. Turnieju o Puchar Przechodni Metra. Dzisiaj wygrali kolejno sześć spotkań i w niedzielę, w południe zagrają z gospodarzami o pierwsze miejsce. Chłopcy trenera Artura Wójcika grali jak wytrawni , doświadczeni siatkarze i z każdym meczem grali coraz lepiej.

Wygrali pięć spotakń w  swojej grupie, pokonując kolejno Volley Rybnik, Berliner TSC, Stolarkę Wołomin, Wiking Tomaszów Mazowiecki i faworyta - Olimpijczyka Drawsko Pomorskie.
Warto podkreślić , że nasz zespół najlepsze mecze rozegrał z najlepszymi przeciwnikami.

Po tych zwycięstwach MOS WOLA zajął I miejsce w grupie i awansował do pierwszej czwórki turnieju, w którym grają  aż 24 zespoły.

W tym prawdziwym siatkarskim maratonie , gdzie mecze toczą sie od rana do wieczora, trzeba mieć super kondycję.
Nasi chłopcy rozpoczęli mecz półfinałowy z Rzeszowem o godzinie 21,05. Pierwszy set to koncert gry drużyny z Rzeszowa, która nie zepsuła żadnej zagrywki, świetnie atakowała i blokowała. Set 25:13 dla Rzeszowa, mimo wielu zmian dokonywanych przez trenera Artura Wójcika.
Ale chłopcy pokazali prawdziwy , mosowski charakter i zaczęli od drugiego seta grać znakomicie. Niesieni niesamowitym dopingiem dużej grupy rodziców i kolegów nasi siatkarze grali coraz lepiej. Wygrali drugiego seta wyraźnie, prowadząc od początku do końca.

O wszystkim musiał zadecydować trzeci set. Nasi młodzi siatkarze nadal  utrzymywali doskonałe tempo gry z drugiej partii. Cała drużyna grała świetnie we wszystkich elementach. Kibice naszej ekipy byli także wspaniali i salę na Saskiej zdominowało chóralne ..." MOS WOLA WARSZAWA".
Warto podkreślić, że w trzeciej partii dołączyli się z dopingiem dla naszej ekipy także chłopcy z Metra , którzy już zakończyli swój mecz półfinałowy.

Naszych rozpędzonych młodych siatkarzy Rzeszów nie był w stanie zatrzymać. Zwycięstwo MOS Wola  i awans do wielkiego finału.

Gratulacje dla całej ekipy rocznika 1992 , trenera i wspaniałych kibiców, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę.

Jutro w południe mecz finałowy o pierwsze miejsce , w którym zagrają dwa zespoły z Warszawy,  Metro i MOS Wola. Zapraszamy kibiców !

o miejsce 11: Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn
o miejsce 9: PSG 5 Kędzierzyn Koźle - Wiking Tomaszów Maz.
o miejsce 7: Avia Świdnik - Berliner TSC
o miejsce 5: MKS Opole Lubelskie - Finco Dobry Wynik Kraków
o miejsce 3: Skra Bełchatów - Siódemka Rzeszów
Mecz finałowy rozpocznie się około godziny 13.00
o miejsce 1: METRO I Warszawa - MOS Wola Warszawa
Po meczu finałowym Uroczyste Zakończenie, rozdanie nagród i medali oraz konkurs o MAXI MASKOTKĘ.