Juniorzy MOS Wola wygrali 3:2 wyjazdowy mecz z Metrem Warszawa w I lidze Mazowsza

Drużyna juniorów MOS Wola trenera Konrada Copa wygrała 3:2 wyjazdowy mecz z Metrem Warszawa w I lidze mazowieckiej. Mecz był bardzo nierówny, dobre akcje przeplatały się z niewymuszonymi błędami.

KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola 2:3 (14:25)(25:21)(17:25)(25:19)(18:20)

Skład MOS Wola:

Prokopczuk, Żabicki, Bączek, Rećko, Kacperkiewicz, Strulak, Duluk (libero),Golis (libero) oraz Grzymała, Kuc, Belkiewicz, Borowski.

W meczu o mistrzostwo I ligi rozegranym na Ursynowie Metro podejmowało juniorów UMKS MOS Wola.

W pierwszym secie siatkarze z Woli grali bardzo zmobilizowani, zademonstrowali dużą skuteczność w ataku i w bloku, natomiast gospodarze grali słabo i w rezultacie set był jednostronnym widowiskiem. MOS Wola wygrał 25:14.

W drugiej partii zawodnicy Metra zagrali znacznie lepiej. Przede wszystkim zagrali ryzykowną zagrywką, która przyniosła skutek. MOS Wola miał kłopoty z przyjęciem zagrywki, przez co nie był także skuteczny w ataku. Na dodatek łatwo i wysoko wygrany pierwszy set spowodował wyraźne rozluźnienie wśród siatkarzy z Woli. Seta wygrała drużyna Metra 25:21.

Trzeci set to z kolei lepsza gra MOS-u Wola, a słabasza dyspozycja Metra i set wygrany 25:17 przez MOS Wola.

W czwartym secie trener Konrad Cop wystawił do gry drugą szóstkę, która przegrała partię 19:25, ale pokazała sporo udanych akcji.

Najbardziej emocjonujący był piąty set. Obydwa zespoły zagrały z dużym animuszem. MOS Wola grał już pierwszą szóstką, a zawodnicy Metra zagrali także wiele skutecznych akcji i widzowie oglądali emocjonujący spektakl siatkarski, który zakończył się zwycięstwem zespołu z Woli 20:18.