Porażka juniorek MOSu z drugą drużyną Legionovi

W dniu wczorajszym, na własnej sali zawodniczki trenera Jakuba Miecznikowskiego, przed swoją publicznością, doznały kolejnej porażki w I lidze mazowieckiej.

Pierwszy set w wykonaniu naszego zespołu był znakomity - początek meczu a my prowadzimy 6:0. Trener LTS wykorzystał swój drugi czas przy stanie 12:2 na niekorzyść dla swoich zawodniczek, jednakże niewiele to pomaga. Juniorki MOSu skutecznie grają w każdym elemencie rzemiosła siatkarskiego. Pewnie wygrywamy 25:13.

Wysoka i pewna wygrana MOSu, w pierwszej odsłonie meczu, nie zapowiadała takiego przebiegu sytuacji. Od samego początku tego seta gra naszego zespołu zupełnie się posypała. Długo nie mogliśmy odnaleźć swojego rytmu gry, przez co przegrywamy dwa następne sety w stosunku: 16:25 i 14:25. Lepszy fragment gry odnotowaliśmy dopiero w nerwowej końcówce czwartego seta. Od stanu 19:24 juniorki wróciły do dobrej gry i zdołały go wygrać 26:24. (Warto wspomnieć że do wygranej przyczynił się trener legionowi, który otrzymał czerwoną kartę za zbyt nerwowe zachowanie, tym samym dając nam punkt kończący partię). Zawodniczki drużyny przeciwnej rozpoczęły tie breka bez szkoleniowca, który musiał opuścić salę. Gra bardzo zacięta do wyniku 9:9. Od tego momentu uszło powietrze z naszej drużyny a słaba gra skutkuje przegranym setem 10:15.