Zwycięstwo kadetek MOS Wola Warszawa ze Spartą Warszawa bez straty seta

Piękne zwycięstwo bez straty seta odniosły kadetki MOS Wola w meczu I ligi Mazowsza ze Spartą Warszawa. Nasze dziewczęta bardzo pewnie wygrały dwa pierwsze sety, a trzeciej partii wygrały na przewagi po dramatycznej, pełnej emocji walce. Gratulacje!

MOS Wola Warszawa - Sparta Warszawa 3:0 (25:17)(25:19)(28:26)

Skład MOS Wola: Wełna, Ludynia, Postek, Pacuszka, Chadała, Marek, Bochenek (libero) oraz Kaczmarek, Kostrzębska.

Bardzo dobry mecz rozegrały nasze siatkarki w hali przy Rogalińskiej. W dwóch pierwszych setach siatkarki MOS Wola grały bardzo dobrą zagrywką, świetnie walczyły w obronie, gdzie prym wiodła libero P. Bochenek i zdecydowanie pokonały rywalki.

Najciekawszy dla kibiców był trzeci set, który był wyrównany i szczególnie w końcówce dostarczył wiele emocji. Kilka razy nasze siatkarki miały piłki meczowe, ale rywalki ze Sparty także ambitnie walczyły do końca. W końcówce obydwa zespoły grały nerwowo, psuły zagrywki, ale to zespół MOS Wola wykazał więcej zimnej krwi i ostatecznie wygrał seta 28:26 i nasze dziewczęta mogły odtańczyć taniec zwycięstwa. Gratulacje!